Jinekoloji Normal doğumdan sonra geçmeyen ağrılar

Gungor2547

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
1
0
22
Merhaba hanımlar ben 2 ay önce normal doğum yaptım fakat ağrılarım bir türlü geçmedi vajinal bölgemde oturup kalkarken özellikle de tuvallete çıkınca çok ağrım oluyor dikişlerimin bittiği kısımda sanki dikişlerim açılmış gibi bir ayrıklık var zaten bütün ağrım oradan oluyor 2 ay geçti dikişlerimin iyileşmesi gerekmiyor mu ? randevu aldım doktora gideceğim inşallah aranızda benim gibi bu tür bir sorun yaşayan oldu mu

Merhaba hanımlar ben 2 ay önce normal doğum yaptım fakat ağrılarım bir türlü geçmedi vajinal bölgemde oturup kalkarken özellikle de tuvallete çıkınca çok ağrım oluyor dikişlerimin bittiği kısımda sanki dikişlerim açılmış gibi bir ayrıklık var zaten bütün ağrım oradan oluyor 2 ay geçti dikişlerimin iyileşmesi gerekmiyor mu ? randevu aldım doktora gideceğim inşallah aranızda benim gibi bu tür bir sorun yaşayan oldu mu
Aynı sorun bende de var şuan çok afedersiniz bir de idrarımı yaparken çok ağrım oluyor

Doktorunuz 40 muayenesinde dikislere bakmis olmalıydı? Ayrica dikisler ortalama 20 gunde tamamen iyilesmis olur, iliskiye girmediyseniz tabi.

Eger doktorunuz dikişlerinizin saglam bir sekilde kaynadigini soylediyse, muhtemelen cati kemiginizle alakali bir sorun yasiyorsunuzdur. (Bizzat yasadim)
Yani doktorunuz vajinal bolgenizde herhangi bir sorun tespit etmediyse (dikis tutmamasi, mantar, idrar yollari iltihabi vb.)

Ortopedi muayenesi olmalisiniz.

X