Norlevo beni şişirdi mi?

eLya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
11
0
Selamlar arkadaşlar..

Şüphelı ilişkiden 45 dk sonra kullandım norlevoyu ..
Bugun 4. gün norlevoyu kullandıktan 1 gün sonra adet olcakmış gibi fena halde vücudum şişti karnım çıktı ama kanama olmadı hala ve rahmim batıyo, sizce bunların sebebi norlevo mu? (bu arada bu sene içinde norlevoyu 2.ci kullanışım )

Sizce bunun sebebi norlevo mu arkadaşlar?

ben de bır kere kullandım..bir hafta boyunca ne yedıysem cıkarmıstım..yan etkısı buymuş..sonradan ögrendım..

bence haptandır çünkü bütün hormonları alt üst ediyor..

ben bir kere kullandım ölsem bir daha kullanmam ,çok berbat bisey..psikolojim bozulmuştu resmen..

Bir de çok fazla iştahım açıldı etlerim dolgun dolgun oldu vallahı bunun yanında baş ağrısı ve halsizlikte var..sizce bu hamılelık belırtısı mı yoksa norlevo nun etkisi mi?:s

canım ne zaman aldın ilacı bir hafta içinde hamilelik belirtisi olmaz en az 3 haftadan sonra başlar

norlevonun etkisi diye tahmin ediyorum. ben de kullandim ama hic bir yan etki göstermedi bende. yani diyecegim, bunyeden bunyeye farkedebilen bir durum. hamilelik belirtisi degildir endiselenme. kaldi ki 45 dk. cok önemli bir zaman hemen etki etmis olmali.

Sagolun arkadaşlar..Benım suphem zaten bu ilişkiden değil..
Bndan 1 ay öncesındekı ilişkiden ama şu da var 2 adet gecırdım biri 5 gün biri 10 gun surdu ve 2 side şarıl şarıl taşmıştı çok korkmustun pantalona cıkıcak diye işyerinde...1 ay öncekınden bır hamılelık olsaydı eğer oyle bı adet kanaması gecırmezdım herhalde di mi?

X