nolur yardım kızlar!testler negatif ama gecikme devam,bi ümit işte:(

Konuyu açan arkadaşım benimde adetim gecikmişti üzerinden 19 gün hemde ama dktr kana baktı 3,0 yani kesinlikle hamile değilsin dedi,gelmiyodu üzerine edet söktürücü verdi farlutal kullanmama ramen gelmedi.En sonunda muayne bile etti beni anlamadı şimdi ümidinizi kırmayın diyorum geç döllenme olmuş bende 7+3 haftalık gebeyim:emir_bebek:

Nur arkadaşım yaa beni çoookkkk heyecanlandırdın...
Ben de aynı şeyi yaşıyorum şu an...
Farlutal kullandm kan tahlili sonucumdan sonra...
Sonuç negatifti ve doktor hemen içmeye başla dedi
Ben de içtm adet söktürücüyü...
Ama neredeyse 5 gün önce bitti ilaç ama adet falan olmadım hala..
O yüzden cok tedirgnm...
Acaba bebek umudm hala devam edio mu, bebek varsa ilaç etki yapar mı,
Sana doktorun farlutal içtn die olumsz bişe sööledimi canm...
Yaaaaaaa nnnnolur dua edin sabah idrar testi yapcam....

Çok korkuyorummafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Hıı bi de Nurcum bebeğini de çoookkkk tebrk ederm canm,
ızmirde oturuyosun sanırım, gecen hafta sonu oradaydm ben de, Alsancakta...
Canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsn:Saruboceq: Kendine ii bak canm...

Aytuğ cuum senle ben de beklemedeyz canm,
"kırmızı kart yimek istemiosssssss"
die dua etsek kabul olur mu kiii yerimseniben
ALLAHIIIMMMMM

Insallah sende nur arkadasimiz gibi sansli olursun ve bu uzun bekleyisin sevincle biter

Konuyu açan arkadaşım benimde adetim gecikmişti üzerinden 19 gün hemde ama dktr kana baktı 3,0 yani kesinlikle hamile değilsin dedi,gelmiyodu üzerine edet söktürücü verdi farlutal kullanmama ramen gelmedi.En sonunda muayne bile etti beni anlamadı şimdi ümidinizi kırmayın diyorum geç döllenme olmuş bende 7+3 haftalık gebeyim:emir_bebek:

bu nasıl olurrrrr çok güzel ya dahada umutlandım şimdi ben günümden 8 gün falan önce baktırdım negatif çıktı diye üzüldüm bide innnnnnşallah benimde böyle olur innnnnşallah benimkide geç döllenmedir tam bu ayda olmuyo galiba diyecekken bunu okuyunca kendime geldim walla ALlah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım çok mutlu oldum:CüvCüv:alkisalkisalkis

Nur arkadaşım yaa beni çoookkkk heyecanlandırdın...
Ben de aynı şeyi yaşıyorum şu an...
Farlutal kullandm kan tahlili sonucumdan sonra...
Sonuç negatifti ve doktor hemen içmeye başla dedi
Ben de içtm adet söktürücüyü...
Ama neredeyse 5 gün önce bitti ilaç ama adet falan olmadım hala..
O yüzden cok tedirgnm...
Acaba bebek umudm hala devam edio mu, bebek varsa ilaç etki yapar mı,
Sana doktorun farlutal içtn die olumsz bişe sööledimi canm...
Yaaaaaaa nnnnolur dua edin sabah idrar testi yapcam....

Çok korkuyorummafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

maybebabycim selam canım...inşallah hamilesindir diyorum..benim kardeşimde bunu yaşadı..söktürücü kullandı adeti gelmedi...sonra test yaptı pozitif çıktı ve doktorda muayenede görmedi bebek oldugunu 1 aylık hamile çıktı kan testinde de.inşallah sizlerinde sonuçları böyle olur...
bu arada bende 111 gün geciktim hayırlısı artık...

maybebabycim selam canım...inşallah hamilesindir diyorum..benim kardeşimde bunu yaşadı..söktürücü kullandı adeti gelmedi...sonra test yaptı pozitif çıktı ve doktorda muayenede görmedi bebek oldugunu 1 aylık hamile çıktı kan testinde de.inşallah sizlerinde sonuçları böyle olur...

111 gün müCADIARZU o neden canım bi sorun mu var??

arkadaşlar bugün de henüz hastalanmadımmmm:) dün gece ciddi ağrılarım vardı, hah şimdi oldum olucam diye diye bu saate kadar geldim.burda geç döllenme ve testlerde+ultrasonda görünmeyen bebişleri okudukça da iyice ümitlenmeye başladım,bir yandan da kendimi bastırıp olmayadabilir diye alıştırmaya çalışıyorum. yarın kan testini tekrarlatmaktan vazgeçtim,direkt doktora gidicem bugün olmazsam .belki ultrasondan anlar diye düşünüyorum , biyerde okudum, henüz kese görünme aşamasına gelmeden rahim kalınlaşmasından da anlayabiliyorlarmış diye.ne dersiniz?

Hıı bi de Nurcum bebeğini de çoookkkk tebrk ederm canm,
İzmirde oturuyosun sanırım, gecen hafta sonu oradaydm ben de, Alsancakta...
Canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsn:Saruboceq: Kendine ii bak canm...

Aytuğ cuum senle ben de beklemedeyz canm,
"kırmızı kart yimek istemiosssssss"
die dua etsek kabul olur mu kiii yerimseniben
ALLAHIIIMMMMM

hem de ne bekleme:) valla her saniye dua ediyorum canım , sürekli Allahım bu sefer olsun noluuur diye ...hakkımızda hayırlısı ...

derincim tecrübenizi paylaştıın için çok saol...

kardeşin ne kadar şanslıymış ki, söktürücüye rağmen adet olmamış ve hamileymiş...

Benmse durumum hala beklemede...

Adet olmadım yne bugn ve idrar testi tekrarladm, sonuç negatif yne...

Ucuz bir testti güya 20 uml gbi bişe yazıodu üstünde...

Ben de kaç gün geciktiimi bilmiyorum ama geç döllenme varsa 30 haziran,

1-2 temmuz gbi yumurtlama ve döllenme olmuş olablr die düşünüorum...

Bu durumda adetm de gelmedii için hala umutlu bekleyşm sürüo bu ay için...

Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar, çok ihtiyacım var
opuyorumnanaktan

derincim tecrübenizi paylaştıın için çok saol...

kardeşin ne kadar şanslıymış ki, söktürücüye rağmen adet olmamış ve hamileymiş...

Benmse durumum hala beklemede...

Adet olmadım yne bugn ve idrar testi tekrarladm, sonuç negatif yne...

Ucuz bir testti güya 20 uml gbi bişe yazıodu üstünde...

Ben de kaç gün geciktiimi bilmiyorum ama geç döllenme varsa 30 haziran,

1-2 temmuz gbi yumurtlama ve döllenme olmuş olablr die düşünüorum...

Bu durumda adetm de gelmedii için hala umutlu bekleyşm sürüo bu ay için...

Dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar, çok ihtiyacım var
opuyorumnanaktan

Anladım canım.tabiiki umudunu kaybetme hiçbirzaman...idrar testleri ancak oluşmuş 10 günlük bir gebeligi gösterebiliyor...o da silik gölge gibi...o yüzden hiç takma kafana belki geç döllenme olmuştur..bazı insanların 55 günlük de gösterebiliyormuş bunlar hep arastırmalarımın eserikaydirigubbakcemile3 inşallah seninde geç gösterecektir vardır inşallah canım öpüyorumopuyorumnanaktan

tşk derincm yha ben bugün sabah 5 te idrar testi yaptm ya,

5 dk soora sonuç negatifti...

ben de üzülüp testi bir kenara koyup yattım...

kalkınca da üzüntüden hiç bakmamıştm...

ancak bi saat önce atmak için teste tekrar baktıımda sanki çok silik bir pembe çizgi görmekteym...

siz de bir bakar mısınız?

serap mı görüyorum yoksa?sositososito

inş ii gözükür size de...

tşk derincm yha ben bugün sabah 5 te idrar testi yaptm ya,

5 dk soora sonuç negatifti...

ben de üzülüp testi bir kenara koyup yattım...

kalkınca da üzüntüden hiç bakmamıştm...

ancak bi saat önce atmak için teste tekrar baktıımda sanki çok silik bir pembe çizgi görmekteym...

siz de bir bakar mısınız?

serap mı görüyorum yoksa?sositososito

Canım benim kafan çok karışmış belli.testin canım bana negatif gibi geldi.Çünkü buna göre biraz daha koyu oluyo diye biliyorum.Ama sen yine bekle derim çünkü en geç idrarda belli oluyor.Canımcım hayırlısı olsun inşallah olmazsa da hayırlısı böyleymiş de.Ben de beklemedeyim 3 günüm kaldı bu arada hemşeriyiz galiba.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yaaa

üzüldm şimdi....

ama çamaşrımda kahverengi bir pıhtı da vardı biraz önce farkettm...

adetten önce bööle bir belrtm hiç olmadı...

neyse kukuletacm saol, dediğin gbi hayırlısıyla olsun ne diyelim...

evet ben de aydınlıyım, merkeze yakın bir ilçesndenm canm...opuyorumnanaktan

canım krokiden çek de öyle koy resmi bu çok uzak biraz daha yakınlasıp iyice tepeden çek..ama uzak olmasına ragmen silik birşeyler görür gibiyim hadi hayırlısı...

kızlar doktordan geldim , nurtopu gibi strese bağlı bir gecikmem olmuş....kan testi yapıldı negatif,emin olmak için yine de sağolsun ultrasonda didik didik inceledi, hiçbirşey yok...ne herhangi bir hamilelik belirtisi ne de kist,vs...sabah tatile çıkıyoruz eşimle , dönünce hala olmamışsan gel dedi sanırım söktürücü vericek eğer olmazsam... bu durumda bana sakinleşip tatilin keyfini çıkarmak kalıyor galiba...doktorda başladım ağlamaya hala ağlıyorum,ama bir yandan da diyorum ki hayırlısı böyleymiş belki de bebek hazırlığı var ,ondan böyle gecikiyor bu ay,belki 1-2 aya kadar tutar diyorum.ne biliyim hala ümit işte... bana bu dönemde verdiğiniz destek ve paylaştıklarınız için çoook teşekkürler...

canim üzülme herşeyin hayırlısı.. inş en yakın zamanda bebişin gelir..kafana takma bu kadar tatilin keyfini çıkarmaya bak iyi tatiller..

arkadaşlar iyi dilekleriniz için hepinize çoook teşekkür ederim inş bebişleriniz sizinledir olmazsada denemeye devam arkadaşlar Allahtan ümit kesilmezopuyorumnanaktan

X