Nişan Nişanlımı alkol alırken yakaladım ve dünyam başıma yıkıldı

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet çevre önemli tabiki ama insanın kendi iradesi vardır. Benim de arkadaşlarım sigara kullanır fakat ben tadına bile bakmadım eleştiriyorum içeni tabikii fakat herkesin iradesi var ya arkadaşı zorla ağzına vermiyor ya alkolü
Öyle tabi önce irade. Yoksa isteyen her şeyi rahatlıkla içer zaten

Ayrilin. Ben ickiye karsi degilim ama belli ki kafa yapilariniz uymuyor. Bugun onu gizleyen yarin baska seyler de gizler, olmaz bu is
Evet bende alkole karşı değilim içen içer fakat benim hayatımda bı yeri olamaz içen kişinin.bu zamana kadar ufak tefek sorunlarımız oldu her ilişkide olduğu gibi benimde hatalarım oldu inkar etmiyorum fakat bunun geri dönüşü yok

haklısın içki içmesin ,ama seni aldatsın dövsün dimi bu aile yapına daha uygun olur,allah aşkını ya ne bu ergen hareketler adam kırk yılda içmiş belki uzaktasınız diye size söyleme gereği duymamış sanırsın devlet sırrı gizlemiş sizden.

N alaka ya. Benim içkiye karşı olduğumu bilerek içiyor ve ben dini olarak değil karakter olarak içkiye karşıyım . Ve bu adam silah kullanıyorul ben asıl canımdan tehlikedeyim anladın mi. Sen içebilirsin ya da alkolü basit görebilirsin ama benim kırmızı cizgim saygı duy

Kimisi,kendisi ya da cevresi içtiği için normal görebilir ama en basta dinen yanlış. Nişanlının yaptığı en büyük hata bunu sana söylememiş olması. ,Uzakta oldugun içinde daha gec farkettin ama sorun değil gördün en azından.Bunu saklayan baska neler saklamaz. Kimse düzelmez bu basit bir alışkanlık değil. Evlilikte bazı konularda net olmak lazım. İstemiyorsan istemezsin düzelmesini beklemezsin. Evlenirsen zaten biliyordun niye evlendin der gene seni suçlar. Hem daha öğrencisin gencsin sakın ama sakın üzülüp en güzel yaşlarını mahvetme. Gözünü onunla açtın anlasılan ama kimse değmiyor ve yolun cok basında ayrıl derim. Hakkında hayırlısı olsun

Kimisi,kendisi ya da cevresi içtiği için normal görebilir ama en basta dinen yanlış. Nişanlının yaptığı en büyük hata bunu sana söylememiş olması. ,Uzakta oldugun içinde daha gec farkettin ama sorun değil gördün en azından.Bunu saklayan baska neler saklamaz. Kimse düzelmez bu basit bir alışkanlık değil. Evlilikte bazı konularda net olmak lazım. İstemiyorsan istemezsin düzelmesini beklemezsin. Evlenirsen zaten biliyordun niye evlendin der gene seni suçlar. Hem daha öğrencisin gencsin sakın ama sakın üzülüp en güzel yaşlarını mahvetme. Gözünü onunla açtın anlasılan ama kimse değmiyor ve yolun cok basında ayrıl derim. Hakkında hayırlısı olsun
Ya çok teşekkür ederim yanıtın için. Evet nerdeyse her şeyi onunla öğrendim en mutlu olmayı da en çok uzulmeyi de. Bende ayrıldım zaten canim. Evlenince sorunlar katlanıyor gerçekten. İkinci şans istedi ama bu sigara değil ki şans veriyim. Ben bitirdim zaten yüzüğünü de verdim ailesine. Tecrübe kazandım gibi birşey oldu. Evlilikle ilgili planlar yapıyorduk her şey iyi gidiyor sanıyordum. Meğer Allah'ın da planı varmış bunu unutmuşum.hepimiz için hayırlısı olsun

Ya çok teşekkür ederim yanıtın için. Evet nerdeyse her şeyi onunla öğrendim en mutlu olmayı da en çok uzulmeyi de. Bende ayrıldım zaten canim. Evlenince sorunlar katlanıyor gerçekten. İkinci şans istedi ama bu sigara değil ki şans veriyim. Ben bitirdim zaten yüzüğünü de verdim ailesine. Tecrübe kazandım gibi birşey oldu. Evlilikle ilgili planlar yapıyorduk her şey iyi gidiyor sanıyordum. Meğer Allah'ın da planı varmış bunu unutmuşum.hepimiz için hayırlısı olsun
Hayırsız görüp göz yası döktüğüm bir çok sey için iyiki ya iyiki olmamıs dediğim çok oldu. Allah bizi bizden iyi bilir. niye ben demek değil de hayırlısı böyleymiş demek en güzeli.

3.5 yıllık sevgilim 6 aylık nisanlimdi çok sevmiştik birbirimizi bazı ailevi problemleriniz oldu ama sevdiğimiz için ayrılmadık. Bir haftadır soğuk yapıyordu problemlerim var ama çözeceğim dedi bende üstüne gitmedim. Zaten uzaktan ilişki yaşıyoruz ayda yılda bir görüşüyoruz. İki gün önce onu aradım gene soğuk yaptı görüntülü aramak istedim açtı ve Efes şişeleri gördüm dünyam yıkıldı ya. Sigara bile icmezdi o ve bunlar benim aile yapıma ters . Konuştuk bu konuları ve o da alkolden nefret ettiğini söylerdi. Efes şişesini görmeme ragmen inkar etti beni suçladı bahane arıyorsun dedi ve bende ayrıldım ama unutamıyorum ya ben bunları hak etmedim. Ayrıca üni son sınıftayım çok bir sürü derdim var benimde yardım edin lütfen.
Tabi yalan söylediği için üzülmüşsün canım haklısın bu konuda sonuna kadar ama sen nasıl mutlu olacaksan öyle yap sonuçta bir kere yalan söyleyen bunu alışkanlık haline getirir nasıl mutlu olacaksan bundan sonra ki hayatını o şekilde yönet mutlu olursun inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X