Nişanlım bayram ve bitmek bilmeyen gezmeler

Aysegullerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.357
286
Nişanlımla ve ailesiyle bayramda aile gezmeleri yaptık. Buraya kadar normal ilk bayramımızdı Normalde esas hala amca dayı gezecekken bir anda sayı arttı da arttı nişanlımın kuzenlerinden tutun kayınpederin kuzenine bile gittik ve bu gezmelerden sonra birlikte vakit geçirelim diye konuşmuşken birlikte vakit geçirebileceğimiz sadece yarım saatimiz kaldı sonrasında evime dönmem gerekiyordu. Ya sizce bu durum bana mı batıyor? Planda olmayan gezmeleri kayınpeder sağ olsun ekledi de ekledi. Bize resmen vakit kalmadı. İçime attım burada da çpk paylaşmak istemedim bilen bilir takıntılı açtığım konulardan ötürü baya tepki görmüştüm ama bunu da sizlerle paylaşmadan yapamıcam

Canım eğer istemiyorsan gitmemelisin. Gittin ve sürekli başka bir yer çıktıysa oraya da ben yoruldum ve böyle şeyleri pek sevmiyorum diyip nişanlını alıp gitseydin. Aklıma benim eşimin ailesi geldi onlarda böyle emrivaki gezdirmeyi severler ama ben gitmem , gidersekte arabada beklerimki anlasınlar emrivaki yapmamayı. Sonra eşim anlar ve biz gideriz , hiç kavga ya da tartışma konusu da olmadı. Herkes kendi istedigini yapıyor ve mutlu. Eğer nişanlın çok gezmek istiyorsa sen eve dön onlar gezsin yanindasin diye vakit geçirdiğini zannetmiştir erkek beyni biraz düz işliyor bahhahaa

Canım eğer istemiyorsan gitmemelisin. Gittin ve sürekli başka bir yer çıktıysa oraya da ben yoruldum ve böyle şeyleri pek sevmiyorum diyip nişanlını alıp gitseydin. Aklıma benim eşimin ailesi geldi onlarda böyle emrivaki gezdirmeyi severler ama ben gitmem , gidersekte arabada beklerimki anlasınlar emrivaki yapmamayı. Sonra eşim anlar ve biz gideriz , hiç kavga ya da tartışma konusu da olmadı. Herkes kendi istedigini yapıyor ve mutlu. Eğer nişanlın çok gezmek istiyorsa sen eve dön onlar gezsin yanindasin diye vakit geçirdiğini zannetmiştir erkek beyni biraz düz işliyor bahhahaa
Ben belirli akrabalark gezmekten gocunmam halalar dayılar amcalar dedeler vs olsun ama gerisi bana saçma geliyor banane kayınpederimin kuzeninden

Ben belirli akrabalark gezmekten gocunmam halalar dayılar amcalar dedeler vs olsun ama gerisi bana saçma geliyor banane kayınpederimin kuzeninden
İşte konu bu istemediğin yere emrivaki yapılması. Hoşlanmıyorum tanımadığım uzak olduğum insanlarin yanına gitmekten diyip yanlarından ayrilabilirsin.

Niye gezmeyeyim nişanlım da benim halama teyzeme ve babaanneme geldi ama gidip babamın kuzenlerine gitmedik
E o zaman gezersiniz işte evlenince bol bol.
Kız evi naz evidir yahu, ne o öyle sanki aile olmuşsunuz gibi beraber gezmeler, buldumcuk tavırlar?
Yüzük 1 saniye içinde atılabiliyor, biliyorsunuz değil mi?
Ayrı bir aile değilsiniz ve bu gidişle evlenseniz dahi olamazsınız da kp ile gezmeye devam:)
Az bir ağırlık koyun yahu, biz evli değiliz velev ki evli olsak bile niye sen annen babanla geziyorsun, ikimiz bir aileyiz ve nereye gidileceğine ikimiz karar veririz, hala küçücük çocuk gibi ellerinden tutup peşlerinden gezeceksen yallah diyeceksiniz.
De hayal işte benimki, demezsiniz siz😂
Nişanlıyken şu hallere giren biri demez yani.

E o zaman gezersiniz işte evlenince bol bol.
Kız evi naz evidir yahu, ne o öyle sanki aile olmuşsunuz gibi beraber gezmeler, buldumcuk tavırlar?
Yüzük 1 saniye içinde atılabiliyor, biliyorsunuz değil mi?
Ayrı bir aile değilsiniz ve bu gidişle evlenseniz dahi olamazsınız da kp ile gezmeye devam:)
Az bir ağırlık koyun yahu, biz evli değiliz velev ki evli olsak bile niye sen annen babanla geziyorsun, ikimiz bir aileyiz ve nereye gidileceğine ikimiz karar veririz, hala küçücük çocuk gibi ellerinden tutup peşlerinden gezeceksen yallah diyeceksiniz.
De hayal işte benimki, demezsiniz siz😂
Nişanlıyken şu hallere giren biri demez yani.
Ne alakası var siz bu denli bu üslupla konuşuyorsanız esas karşınızdakine esas bu haller normal değil
Dert sahibi olmak için yazmıyorum derdimi paylaşmak için yazıyorum şuraya
İlk bayram diye niyet edildi benim sıkıntım hem planımızın hem de saçma sapan daha yzak akrabaların ziyaret edilmesi

X