Nişanlım bana yaklaşmıyor

kozmopolitkezban

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
22
5
26
5 aylık sevgililik dönememizin ardından 6 ay önce nişanlanarak evliliğe doğru ilerlediğimiz bir dönemde olan biriyim. Ben 25 bir kadınım. O ise 35 yaşında. Nişanlım benimle yakınlaşmıyor. Arada öpüşüyoruz. Anlayışınıza sığınarak ben de rahibe Terressa değilim. Bir miktar yakınlaşmaların yaşanmasını bekliyorum. En azından abartmadan. Evlilik bir sex machine dönemi değil bunu anlıyorum. Fakat bu kadar da uzak durmasını anlamıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Ama evlenince asker arkadaşı gibi olmaktan korkuyorum. Daha önce kimse ile birlikte olmadım. Ama onu heyecanlandıramamak benim zoruma gidiyor. Tip olarak da ortalamayım sarışın renkli gözlü balık etli ve 170im. Beni itici yapan ya da onu benden uzak tutan şeyin ne olduğunu anlamıyorum. Bakış açımı değiştirecek fikirleriniz var ise lütfen paylaşın.

Evlenmeden önce birlikte olmak istemiyor olabilir sorun ve konuşun iletişim olmadan ne düşündüğünü anlayamazsınız
Evli olmadığınız için her ihtimal var

5 aylık sevgililik dönememizin ardından 6 ay önce nişanlanarak evliliğe doğru ilerlediğimiz bir dönemde olan biriyim. Ben 25 bir kadınım. O ise 35 yaşında. Nişanlım benimle yakınlaşmıyor. Arada öpüşüyoruz. Anlayışınıza sığınarak ben de rahibe Terressa değilim. Bir miktar yakınlaşmaların yaşanmasını bekliyorum. En azından abartmadan. Evlilik bir sex machine dönemi değil bunu anlıyorum. Fakat bu kadar da uzak durmasını anlamıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Ama evlenince asker arkadaşı gibi olmaktan korkuyorum. Daha önce kimse ile birlikte olmadım. Ama onu heyecanlandıramamak benim zoruma gidiyor. Tip olarak da ortalamayım sarışın renkli gözlü balık etli ve 170im. Beni itici yapan ya da onu benden uzak tutan şeyin ne olduğunu anlamıyorum. Bakış açımı değiştirecek fikirleriniz var ise lütfen paylaşın.
Sorsana kendisine.
Belki sorunlari ola bilir belkide yoktur.
Ama genelde erkekler yapişkan oluyorya hep operler sarilirlar falan dokunurlar ama yataga girecek kadar degil ama hiss etiriyor istedigini.

Bence bunu kendisine açık açık sorabilirsin yakınlaşmaman dikkatimi çekti aklıma soru işaretleri takıldı vs diye konusunu açıp konusman daha uygun olur o yakınlık illaki vardır aranızda açıklama yapacaktır yani ☺️

Daha önce
Bence bunu kendisine açık açık sorabilirsin yakınlaşmaman dikkatimi çekti aklıma soru işaretleri takıldı vs diye konusunu açıp konusman daha uygun olur o yakınlık illaki vardır aranızda açıklama yapacaktır yani ☺️
Daha önceleri birkaç konuşma geçti sürekli stresli olduğunu aslında beni beğendiğini söylüyor. Ama bu uzak tavırları beni bir anlamda arzulamayan biri gibi hissetiyor. Günün sonunda mutsuz olmaktan korkuyorum olağan mı peki sizce? Pek çok çift böyle uzak mı birbirinden kestiremiyorum açıkcası.

Aranızda 10 yaş var, o çoktan bazı şeyleri aşmış sen ise hayatının baharında bir genç kızsın. Böyle uyum problemleri hayatın başka alanlarında da yaşarsınız muhtemelen ama cinsellik evlilikte çok önemlidir. Bazı şeyleri düşünmenin vakti gelmiş bence.
Pek tabii cinsellik her şey değil ama pek çok şey gibi geliyor evlilikte bu da beni sizin söylediğiniz düşüncelere itiyor.

Sorsana kendisine.
Belki sorunlari ola bilir belkide yoktur.
Ama genelde erkekler yapişkan oluyorya hep operler sarilirlar falan dokunurlar ama yataga girecek kadar degil ama hiss etiriyor istedigini.
Tam olarak bu hissettirmek. 0 hissiyat. Sorduğumda stresli olduğunu ama beni beğendiğini söylüyor. Pek çok kadın gibi ben de hissetmek istiyorum kafam karışık.

Aranızda 10 yaş var ve bu bence ciddi bir yaş farkı,cinsel problemleri de olabilir tabi bilemiyorum ama tekrar gözden geçirin ilişkinizi,evlendikten sonra her şey daha zor olabilir.
İşin özü ben dağ olsam çatlardım benim yaptığım işveye cilveye sanırım haklısınız. Gözden geçirmeliyim…

Tam olarak bu hissettirmek. 0 hissiyat. Sorduğumda stresli olduğunu ama beni beğendiğini söylüyor. Pek çok kadın gibi ben de hissetmek istiyorum kafam karışık.
Hep ayni şeyi söylemesi bana normal gelmedi açikçası.Bir iki kez ola bilirde hep olmaz yani.Ben eṣimle nişanliyken bazen yeter be adam diyordum😁hep sarılır öperdi özlüyorum napayım derdi.

Hep ayni şeyi söylemesi bana normal gelmedi açikçası.Bir iki kez ola bilirde hep olmaz yani.Ben eṣimle nişanliyken bazen yeter be adam diyordum😁hep sarılır öperdi özlüyorum napayım derdi.
Anlattığınız olağan geldi. Benim de sandığım böyle tutumlar olmasıydı. Sanırım pek çok şey gibi bu da hayal kırıklığı benim için. Keşke bu kadar çok seviyor olmasaydım…

X