Nişanlandım ama içime sinmiyor

Doktor mu acaba bide bu soru var hayretler içindeyim verdiği cevaplara insanların sinir uçlarıyla oynuyor.psikiyatri poliklinike git demiş bir üyeye🤔
Hanımefendi o yorumu yazdığım kişinin yorumlarını okuyup beni itham ettiği aslında hiçbir doğruluğu olmayan şeyleri bi okuyunuz lütfen.Asıl benim sinir uçlarımla oynandı😆İmkanım olsa diplomamı atıcam buraya cidden yani.Hayır doktor olmayıp buraya doktorum diye yazmış olsam elime ne geçecek.Mesleğimi belirtme amacım konum tamamen doğru değerlendirilebilsin diyeydi.Bunu belirttim diye kibirli egolu ilan edildim bi de .

Ben hala bu linci anlayamadım, anlayamayacağım da sanırım😂
Bu doktor hanım gidip ofisboyla beraber olsa taşlanırdı, nişanlısı ceo olsa yine.
Neye karşıyız biz yahu, dengini bul diyorsanız o da oturmuyor.
Geleceği için kaygı duyan birine ikili ilişkilerde maddiyatın daima en son aşamada devreye girdiğini anlatmak bu kadar zor olmamalı.
O dayanılmaz adamları çeken kadınlar ‘para’ için çekiyor, zincirinin son halkası yani.
Karakteri aşkı insanlığı hayat arkadaşlığını geçeceksiniz ki sonra gözüne batacak o durum, niye çetrefile girdik?

Aslında bir yerde hayatına tamah eden, bunun değişmesi yahut yükselmesi için enerji ve umudu taşımayan birini anlatmaya çalışıyor ve evet bence sorundur bu. Ne zaman size ayak uydurmayı bırakırsa en büyük sorunlardandır.
İnsanın elinde 1 varsa onunla kısır döngüde yaşamaz 1,5 olması için ertesi güne şevkle uyanır, bir gayesi vardır.
Bu olmuyorsa hayattan beklenti biter ve dolayısıyla her türlü evlilik de.

Gerçekler bunlardır, doktor hanım kendini fazla tanıttığı için kibir algısı oluşturmuş, e tamam ama baktığı pencere doğru bir yerde.
Beni çok iyi anlamışsınız gerçekten.Aklımdan geçenler 2. Paragrafta yazdığınız gibi.İki eşten birisi geleceği için sürekli emek verip çabalayıp 1 adım daha ileriye gitmek isterken, diğeri böyle bi amaçta hedefte olmayıp yerinde sayacaksa bu sorun olabilir diye düşünüyorum.Anlatmak istediğim buydu aslında.

X