Nişanımda hangisini giymeliyim?

yosunlukek

Ejderhaların Annesi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2019
2.725
8.436
Hanımlar merhaba nişanlanmaya karar verdim ve şehrimdeki tüm kıyafetleri denesem de içime hiçbiri sinmedi. Birkaç memnun kalınan sayfa buldum ve oradan satın almaya karar verdim. Ölçülerime göre dikilecek. İki elbise arasında kararsız kaldım size hangisi daha güzel?

Ve acaba başka önerebileceğiniz mağaza varsa söylerseniz çok seviniriim 🥰
IMG_6451.jpeg
IMG_6452.jpeg

Çok fikir belırtmeyı sevmem bu konularda herkesın zevki farklıdır sonuçta ama bence bu ikiside değil açık biri olsam tercih etmezdım cok daha farklı model bakabilirsiniz daha şık duran zarif elbıseler var.
Bildiğiniz mağazalar veya sayfalar var mı acaba?

Hanımlar merhaba nişanlanmaya karar verdim ve şehrimdeki tüm kıyafetleri denesem de içime hiçbiri sinmedi. Birkaç memnun kalınan sayfa buldum ve oradan satın almaya karar verdim. Ölçülerime göre dikilecek. İki elbise arasında kararsız kaldım size hangisi daha güzel?

Eki Görüntüle 3334859 Eki Görüntüle 3334861

Bir kaç model daha seçmelisin bence

Bildiğiniz mağazalar veya sayfalar var mı acaba?
Ben tesettürlü alışveriş yapıyorum size göre güvenli sayfa bilmiyorum ama rastgele karsıma cıkan zarif farklı modeller oluyor hep. Vaktınız varsa daha nişan için iyice çıkıp dolaşın üstünüzde deneyin vücudunuzda gorunce daha çok içinize siner hem.

Eki Görüntüle 3334859

Hayırlı olsun. Diktirme çok riskli ve fiyat olarakta çok yüksek olacaktır. Tr*nd.yol Mil.la da çok güzel elbiseler mevcut.

Evde aile arasında mı olacak nişanınız yoksa büyük nişan mı yapmayı düşünüyorsunuz? Ona göre bir model atabilirim :)

Aslında ilk attığınızı çok sevdim ama ev için sizce uygun olur mu 🩷 bi altındaki beyaz ucu tüylü olan da çok güzelmiş 🙈 teşekkür ederimmm 💘💘

sonuçta nişan olacak. Bunu çekimi olacak yüzüğü takılacak. Mekan ev diye kendini çok kısıtlama bence. atıklarımda çok abartılı modeller değil zaten. Zarif ve şık.

X