Nişana 3 gün kala bana bu yapılan reva mı?

Üzüldüm.. ama ailenize.. size en basindan beri olacaklari resmen belli adami ite kaka kendinizi istetmeye çalışmışsınız. Adam hep isteksiz, aile desen umursamaz. Siz kendi kendinize isim koymaya kalkiyorsunuz bu tuhaf iliskiye. Bence oturup halinize şükredin. Ileride karşısınıza sizinle gerçekten evlenmek isteyen biri çıkacaktır.

Allah kurtarmış demeye geldim ...ne yaptın dostum da Allah seni bu kadar çok seviyor ..gece namazımı kildin..fakire yardım mı ettin..hasta mı baktın..komşuna iyi mi davrandin ..ne yaptın da Allah seni böyle güzel korumuş ...ahh ağlama şükret ...şükür namazı kıl ...resmen narsist saygısız biri hayatını mahfedecekken son anda yirtmissin ...nasıl bir insan daha nişanlılık evresinde kızın annesine çar çar konusuyor kızın der ..terbiyesiz ..resmen eski es mahlukun kopyası davranışlar ..ama ben evlenip boşandım malesef ne büyük nimete sahipsin sen evlenmeden ayrılabildin bu saygisizdan...sende hakaret etmişsin ama haketmis, etmeden ayrilsaydin Allah seni daha çok severdi ama yapacak bir şey yok .sakın sakın sakın ömür boyu en ufak tartışmada sana s..siz ..pislik bilmemne demesini istemiyorsan hatta dayak bile atar...Arkana bile bakma ..çok efendi erkekler var nasip pırlanta değerindeler ama mevcut ...hatta şimdi ne yap şükür namazı kıl ve istediğin erkeğin özelliklerini Allah'a dua et..sonra internette takıl biraz belki karşına internetten çıkar yeterki tanımasını bil

Zaten baştan beri istememiş . Simdi üzülüyorsunuz ama eminim ilerde sevineceksiniz. Eğer olsaydı sonra daha çok üzülürdünüz.

Herkes yazmış zaten.
Zorla olacak işler değil bunlar.
Adam zaten ayıp olmasın gibisine bi evleneceğiz demiş
Sonra hurra bi hızlanmış işler
Anne baba gelmiş elbise dikilmiş 2 aya düğün planlanmış
TüM o süreçte sevgilinizin çok hevesli olduğunu sanmıyorum yine
Bir şekilde bir yerden kaçacaktı zaten
Babasını bahame etmiş

Siz de kurtulduğunuza sevinin

Gelecek ilişkilerinizde de hep böyle ne zaman evleneceğiz diyw bekleyen taraf olmayın.
Normal süreçte zaten konu bir şekilde oralara geliyor niyetleriniz aynıysa

Kusura bakma yanlış anlama ama hata sende. Zorla kendini yamamaya çalışmışsın gibi bir görüntü var buradan bile. Erkek arkadaşının isteksiz olduğunu zorlaya zorlaya tehditle evlilik yoluna sokmaya çalıştığını söylemişsin ve yer değiştirmişsiniz. Kız evi naz evi olmayınca erkek evi naz evi olmuş. Zaten evlenseniz bile boşanacaktınız muhtemelen çünkü ben erkeğin sizi sevdiğini düşünmüyorum

Ya konu sahibesi sizinle güle oynaya evlenecek, her dediğinizi yapacak karşılıklı sevildiğiniz mutlu olduğunuz bir ilişkide olmak yerine sakın bu adama dönmeyin sakın mesajlarına cevap vermeyin. Bakın her fırsatta yüzünü göstermiş. Hadi hep size yapılanı affettiniz bu sefer ailenize yapılanı affetmeyin ve yüzüne bile bakmayın bu adamın.

X