Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri nişan

şal ile hicap modeli yaparken bir kaç tane kat atıp iğne yerine de aksesuar en sadesi en güzeli

boynunu açman sorun olmayacaksa bir nişanda görmüştüm, bone tarzı bir şey yaptırmış kız, çok güzeldi nişanlığı beyaz siyah, bu bone siyahtı ama yüzü de çok güzeldi kızın, yüz güzellği şart bu boneler için.

boynunu açman sorun olmayacaksa bir nişanda görmüştüm, bone tarzı bir şey yaptırmış kız, çok güzeldi nişanlığı beyaz siyah, bu bone siyahtı ama yüzü de çok güzeldi kızın, yüz güzellği şart bu boneler için.
suratım dolgun olduğu için pek böyle bir modelin bana yakışacağını düsünmüyorum benim biraz daha sanki yüzümü küçültmeye ihtiyacım var.

IMG_1489.PNG

Abiyedede gelinliktede çok güzel gider bu model yeniden evlenesim geldi:KK70:

Bu sene 3 boyutlu desenler ve capraz esarplar moda. Mesela şu fikir verebilir;
Screenshot_2017-07-07-17-49-01-315_com.miui.gallery.png

Salon nişanı mi olack bu arada?

daha alınmadıki canım ne zaman alıncak bilmiyorum bile

nişan elbisene göre ama sade bir model yaptır gerçekten klas olsun, şu çiçekler, deniz yıldızları beş seneye modası geçince komik kalacak, zamansız bir nişan tarzın olsın. büyük bir jelibon gibi oluyoruz nişanımızda :KK70:
sümeyyenin düğün eşarbı tarzı nasıl?

nişan elbisene göre ama sade bir model yaptır gerçekten klas olsun, şu çiçekler, deniz yıldızları beş seneye modası geçince komik kalacak, zamansız bir nişan tarzın olsın. büyük bir jelibon gibi oluyoruz nişanımızda :KK70:
sümeyyenin düğün eşarbı tarzı nasıl?

çicek takılı olanları evet beğenmedim biraz daha hem ağır hem genç işi birşeyler olsun diğer türlü yakışana yakışıyorda bana yakışmaz :)

çicek takılı olanları evet beğenmedim biraz daha hem ağır hem genç işi birşeyler olsun diğer türlü yakışana yakışıyorda bana yakışmaz :)

nişanlık modelin elbette kullanacağın şalın kumaşı ve modeli konusunda sana yol gösterecektir.
ben kendi nişanımda sadece iki tane krape yaptırdım klasik üstten attırdığımız modeldi. iğneyle tutturduğıumuz yere de bir tokadan kendim kırmıştım bakır renginde metal yaprak koyduk. şifon kumaş kestirmiştim. çok sade ve çok güzel oldu. :) yıllar sonra utanmayacağım bir model. :))
abartılı modeller bazen pişman edebiliyor.

X