Nişan Nişan yapılmalı mı? Yoksa aile arası söz mü olmalı?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

pixiebutterfly

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
42
-46
22
Arkadaşlar bi konuda çok kararsız kaldım sizce büyük bi nişan mı olmalı ? Yoksa aile arasında bi söz mü? Birinci derece olarak bile iki tarafında ailesi kalabalık çok kararsız kaldık fikirlerinizi alabilir miyim? Ya da siz nasıl yaptınız?

Arkadaşlar bi konuda çok kararsız kaldım sizce büyük bi nişan mı olmalı ? Yoksa aile arasında bi söz mü? Birinci derece olarak bile iki tarafında ailesi kalabalık çok kararsız kaldık fikirlerinizi alabilir miyim? Ya da siz nasıl yaptınız?
Ben kendim için aile arasında söz olmasından yanayım. En yakınlar olsun yeterli

Ben kendim aile arasında söz nişan yapmıştım ama malum korona da var kalabalık bişey yapmanızın hiç bir mantığı yok

155 ' i ararın Kürtaj yapıyok burda 🤣🤣 Corona var Corona Ne nişanı kuzum Evlere misafir gitmek yasak ceza keserler..

Bu zamanda toplu bir organizasyon hem yasak hem de çok tehlikeli. Benim nişanım büyük ihtimalle pandemiye denk gelmeyecek ama yine de sadece çekirdek ailemizle yapacağım. O kadar kalabalığa normalde de gerek yok bence

Şu zamanda sizce hangisi daha mantıklı. Buna karar vermek çok zor olmamalı.
Arkadaşım bizde aptal değiliz yasak olduğunu farkınayız yarın hadi bakam diyince olmıyacak söz fikir danışıyorum şuan daha. Aileler tanıştığı için ilk uygun zamanda adının konulmasını istedik ortak kararla bu yüzden güzelce bi soru sordum.

Bu zamanda toplu bir organizasyon hem yasak hem de çok tehlikeli. Benim nişanım büyük ihtimalle pandemiye denk gelmeyecek ama yine de sadece çekirdek ailemizle yapacağım. O kadar kalabalığa normalde de gerek yok bence
İşte bizde o netice de konuşuyorduk pandemiye denk gelmesin falan diye ama maşallah sanki bi biz hariç herkes pandemiyi biliyormuş gibi gözümüze sokuyorlar

Arkadaşım bizde aptal değiliz yasak olduğunu farkınayız yarın hadi bakam diyince olmıyacak söz fikir danışıyorum şuan daha. Aileler tanıştığı için ilk uygun zamanda adının konulmasını istedik ortak kararla bu yüzden güzelce bi soru sordum.
Valla ilk mesajınızda gün tarih zaman belirtmemişiniz. Büyük mü olsun küçük mü demişiniz. Bende ona göre cevap verdim🤷🏼‍♀️

Bence söz nişan evde bir olmalı aile ve yakın çevre ile

Kalabalıksanız küçük bir cafede sadece teyze amca vs gelecek şekilde tören yapılabilir samimi oluyor ve büyük şeyler bu devirde çok sıkmaya başladı insanlar gitmek bile istemiyor artık

X