Nişan Nişan makyajı hakkında yardım rica ediyorum :D

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

loveinnovember

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
3.919
6.074
Kızlar hafta sonu nişanım var ve salon nişanı olacak onu belirteyim.
Nişan öncesi son konularım beni aydınlatın lütfen :KK70:
O gün sabahtan kuaföre gideceğim sonra fotoğraf çekimi olacak akşam da salona geçeceğiz. Sabah yaptırdığım makyaj yani özellikle ruj akşama kadar nasıl koruyacağım acaba :KK70: Hiç kuaförde makyaj yaptırmadım bu arada. Akşam salona geçmeden yemekte yiyeceğim bu ruj zarar görür mü kalıcı mı oluyor aydınlatın beni :KK45:

Kızlar hafta sonu nişanım var ve salon nişanı olacak onu belirteyim.
Nişan öncesi son konularım beni aydınlatın lütfen :KK70:
O gün sabahtan kuaföre gideceğim sonra fotoğraf çekimi olacak akşam da salona geçeceğiz. Sabah yaptırdığım makyaj yani özellikle ruj akşama kadar nasıl koruyacağım acaba :KK70: Hiç kuaförde makyaj yaptırmadım bu arada. Akşam salona geçmeden yemekte yiyeceğim bu ruj zarar görür mü kalıcı mı oluyor aydınlatın beni :KK45:
Yani ruha bağlı canm ama genelde makyaj çok durmuyo en azından benim öyleydi. Ruj falan bı değişik olmuştu birde sıcak olduğu için belki de bilmiyorum. Eğer kuaförün salona çok uzak değilse fotoğraf çekiminden sonra salona geçerken tekrar makyajını tazeletebilirsin.

Keşke ama maalesef ki çekim platosu evime yakın kuaföre uzak kalıyor. Belki kalıcıdır diye düşünmüştüm. En iyisi endişemden kuaföre bahsedeyim ben belki çözüm vardır. Yemek yerken hep rujum çıkıyor yada dikkat edeceğim ki dudağıma değmesin heralde:KK16:

Benim ruj koyuydu ve öğleden yaptırdim salona kadar durdu o gün o makyajla resim çekindim yemek yedim ruj az silinmişti ama hiç belli olmuyordu silindiği.

16/24 saat kalıcı rujlar var
bkz:

lor.jpg
lore.jpg
ma.png
may.jpg
revlon.JPG

X