Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafeti arasında kararsız kaldım hangi renk olsa emin olamadım bakar misiniz

En zarif 3 numara bence ama ben senin mor olani begendigini dusunuyorum cunku bir tek onu her açıdan çekip paylaşmışsın :p

Sen en çok hangisini beğendiysen, nişanını hayal ettiğinde hangisi gözünde canlanıyorsa, hangisinin içinde kendini iyi hissettiysen onu giy canım.

Tüm elbiselere eşit mesafedeyim diyorsan kura cek ve cektigin kagidi acarken yasadigin o 1-2 saniyede hangisinin gelmesini dilediysen onu sec :)

Allah tamamina erdirsin, hayirli ugurlu olsun simdiden canim.

En zarif 3 numara bence ama ben senin mor olani begendigini dusunuyorum cunku bir tek onu her açıdan çekip paylaşmışsın :p

Sen en çok hangisini beğendiysen, nişanını hayal ettiğinde hangisi gözünde canlanıyorsa, hangisinin içinde kendini iyi hissettiysen onu giy canım.

Tüm elbiselere eşit mesafedeyim diyorsan kura cek ve cektigin kagidi acarken yasadigin o 1-2 saniyede hangisinin gelmesini dilediysen onu sec :)

Allah tamamina erdirsin, hayirli ugurlu olsun simdiden canim.
Çok teşekkür ederim AMİN cok sagol mor ü evet çok begendim ☺ ama tül den aşkı yaptırılirs a ancak öyle giymeme gitmeme izin verirler

3 hepsinden kibar duruyor diğerleri aşırı cırtlak kalmış...

Daha farklı modeller bakma şansın varsa değerlendir diyorum..

Bunu dün denedim

Eklentiler

• IMG-20160820-WA0019~2.jpg
    IMG-20160820-WA0019~2.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 87
80 kiloyum olduğumdan daha zayıf göstermiş beni

Eklentiler

• IMG-20160820-WA0025~2.jpg
    IMG-20160820-WA0025~2.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 98
En son giydiğin güzel. Eğer moru begendiysen tülden değil taştan askı yaptırabilirsin

En üstteki tül varya onun tül renginden istedigimi istediğimi söyledim el çiçeği ve saç taci da istedim bu kıyafet sıfır vede göğüsüm küçük olduğu icin önünde çok podluk oluştu kadın inşallah düzgün yapar ya

Askı yapılacak tül den oranın sahibi askı yapıldığı zaman o kabarmaz dedi yatık durur dedi
Siyah bölümlerini hic begenmedim.ayrıca o bolüm çok kalabalık gözüküyor.göğüslerin de var.bence sen tamir islerini geç.vucuduna olan bir sey al.tamirde illaki bir terslik çıkıyor.hem illa bunlardan birini mi almak zorundadın,baßka yere gidemiyor musun?

Siyah bölümlerini hic begenmedim.ayrıca o bolüm çok kalabalık gözüküyor.göğüslerin de var.bence sen tamir islerini geç.vucuduna olan bir sey al.tamirde illaki bir terslik çıkıyor.hem illa bunlardan birini mi almak zorundadın,baßka yere gidemiyor musun?
Bulunduğum yerde ki bütün gelinlikçiler baktım ve sonra burada bulamayınca şehit dışına gidipte baktık bunu begendim ama zayıfta gösterdi zayıf gösterince benim kafamda bir adım daha öne çıktı

Bulunduğum yerde ki bütün gelinlikçiler baktım ve sonra burada bulamayınca şehit dışına gidipte baktık bunu begendim ama zayıfta gösterdi zayıf gösterince benim kafamda bir adım daha öne çıktı
O zaman yapacak bir sey yok canım.ben moru çok begenmistim.zevk meselesi tabi.allah icine sindirsin :*

X