Nişan Nişan hazırlığınız

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

naughty_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
181
1
36
:eek:Arkadaşlar nişan alışverişinizi nsl hazırlıklar yaptığınızı neler aldığınızı nişanınızı nerde yaptığınızı nsl geçtiğini kısaca anlatırmısınız siz hangi duygular içindeydiniz vb.

hiç birşey benım istedigim gibi geçmedi naşanımda:KK43:
ama yine de hoş tu ben çalıştıgım için alışverışı hafta içi bir güne sıgdırmak zorundaydık ve öyle de oldu kıyafetler falan filan hepsini bir günde hallettik nişan bize ait oldugu için babam piknik alanın da olmasını istedi bende karışmak istemedim ben kafe gibi biryerde olmasını istiyordum aslında pastayı nişanlım almıştı kalp li şık bi pastaydı babam yemekçi tutup yemek falan da yaptırmıştı yemekler yendi yüzükler takıldı takı takıldı sonrada pastayı kestik herkez tebrik etti bu kadar eve döndügümüzde ben göz yaşlarımı tutamadım çünkü hiç birşey istedigim gibi olmamıştı neyse sonra misafirler gitti nişanlım ve ben üzerimize rahat birşeyler giyerek kendimizi sahile attık gece geç saatlere kadar sahilde oturduk güldük agladık öylesine acı tatlı bir gündü........................

ayrı şehirlerde olduğumuz için 2 hafta önce gelip nişan alışverişine çıktık..birsürü şey aldık.2 hafta sonra nişan için geldiler.evimiz bahçeli olduğu için nişan oarada yapıldı bi 100 kişi vardıı belki dahada fazla..bi uçdan bi uca masalar kuruldu.dönerci tuttuk yemekler yendii...saat 1 de bi başladı gece 11 e kadar oynadık yedik içtik...
herkes çok ii anlaştı..herşey umduğumdan gzl oldu çok şükür.nişanlım ve aişlesi kaldılar ertesi gün bahçede süper bi kahvaltının ardından nişanlım ben kuzenim ve nişanlımın kardeşleri şöle bi gezmeye çıktık.sonra akaşam dğru eve döndük ve yola çıktıolalr bitti gittiii...05.07.08 den beride nişanlıyız:asigim:

hiç birşey benım istedigim gibi geçmedi naşanımda:KK43:
ama yine de hoş tu ben çalıştıgım için alışverışı hafta içi bir güne sıgdırmak zorundaydık ve öyle de oldu kıyafetler falan filan hepsini bir günde hallettik nişan bize ait oldugu için babam piknik alanın da olmasını istedi bende karışmak istemedim ben kafe gibi biryerde olmasını istiyordum aslında pastayı nişanlım almıştı kalp li şık bi pastaydı babam yemekçi tutup yemek falan da yaptırmıştı yemekler yendi yüzükler takıldı takı takıldı sonrada pastayı kestik herkez tebrik etti bu kadar eve döndügümüzde ben göz yaşlarımı tutamadım çünkü hiç birşey istedigim gibi olmamıştı neyse sonra misafirler gitti nişanlım ve ben üzerimize rahat birşeyler giyerek kendimizi sahile attık gece geç saatlere kadar sahilde oturduk güldük agladık öylesine acı tatlı bir gündü........................

Canım ya üzülme inş. düğünün muhteşem tam istediğin gibi olur :teselli:

kozmetik ürünleri aldım (allık,ruj,rimel,fondoten,parfüm,kremler vs vs),saten gecelik takımı,çorap,normal atlet takımı,iç çamaşırı takımı,günlük kullanım için çanta,nişan elbisem,günlük ayyakabı,nişan ayakkabısı,gelin terliği,pantalon,gömlek,makyaj kutusu,nişan çiçeğim(benim seçmemi istedilerde)
onlarda ayrıca ailem için hediyeler aldılar ama bizden ayrı gelirken getirdiler

:eek: belki biri görür de öğretir :))
ben öğretem sevabına :roflol:
ImageShack® - Image Hosting
bu siteye girip gözata basın
istediğiniz resmi yükleyip 15 inch monitör yazan yere tıkla (resim boyutu için bu önemli bazen resimler çarşaf gibi çıkıyor
daha sonra host it tıkla biraz sonra aşağıda + yazan bir yer çıkacak ona tıkla link açılacak linki kopyala
cevap yazdığın yerde üzerinde dağ resmi olan kutucuk var ona tıkla oraya yapıştır
bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
inşallah anlatabildim

Ben 33 gün önce nişanlandım.Kıyafet işini benimki 7 dk,nişanlımınki 5 dk olmak üzere rekor sürelerde hallettik:))))Bir başka günde kıyafetime uygun çanta ve iççamaşırı adık.Nişanımız bistro cafede yapıldı,canlı müzik eşliğinde.60 kadarda misafirimiz vardı.İkramlarıda kendimiz belirledik kuru pasta-yaş pasta-çerez vede sınırsız soğuk içecek.Cafeye kişi başı ücret ödedik.Herşey çok güzedi.Nişandan sonra yakın arkadaşlarımızla deniz kenarında bir cafeye gittik.The end

Ben 33 gün önce nişanlandım.Kıyafet işini benimki 7 dk,nişanlımınki 5 dk olmak üzere rekor sürelerde hallettik:))))Bir başka günde kıyafetime uygun çanta ve iççamaşırı adık.Nişanımız bistro cafede yapıldı,canlı müzik eşliğinde.60 kadarda misafirimiz vardı.İkramlarıda kendimiz belirledik kuru pasta-yaş pasta-çerez vede sınırsız soğuk içecek.Cafeye kişi başı ücret ödedik.Herşey çok güzedi.Nişandan sonra yakın arkadaşlarımızla deniz kenarında bir cafeye gittik.The end

Canım anlattığına göre güzel olmuş Rabbim tamamını nasip etsin canlı müziğe bende bayılırım iyi fikir

X