Nişan Nişan bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Kacinkurrasii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
452
453
28
Merhaba kızlar. 6 nisanda nişanım var bu yüzden nişan bohçası için alışverişe çıkılacak ben bursada yaşıyorum sözlüm istanbulda yaşıyor ailesi alışverişe istanbulda cikilsin diyor hem daha çok çeşit olduğundan dolayı hem de daha uygun olmasindan dolayı sizce nasıl olur biz oraya gitsek saçma mı olur. Ben çok kararsız kaldım beni geçtim annem ve babam ne der hiç bilemiyorum ilk tanışmada kayinvalidem böyle bi şey söylemişti ama annem istememişti. Lütfen yorum yapın gerçekten fikirlerinize ihtiyacım var

bidaha evlensem şu bohça işine hayatta girmem! çok pişmanım aldığımız hiçbişeyi kullanmadım.. Hele ki siz farklı şehirdesiniz nasıl gidip gelceksiniz? Bitsin şu külfetler artık ya..

İlla gidip tek günde mi almalısınız?
İnternette çok daha güzel ürünler bulabilir, çeşitleri görebilir ucuza alabilirsiniz
Yada 2 ni zçıkabilirsiniz
Bu işler samimiyete bakar, körü körüne hayır demek olmaz. Eğer gerçekten iyi olsun istiyorlarsa siz gidebilirsiniz tabiki

Bohca alisverisini cogunlugunu internetten,
Bir kismini da buyuk sehirlerde şubelerini bulabileceğiniz iç giyim markalarından yaptık. Kafamız rahat.
Hiç o oraya geldi bu burdan alindi muhabbetine girip simdiden aileler arasi gerginlik olmasin.

Ben de bohça istememiştim ama kv açık açık ben yapılmasını istiyorumm demişti:işsiz: Noldu sonra eşimin bohçası için kendin gezdim uğraştım yaptım. Kendi bohçamı da kendim beğendim kendim eşimin kartıyla aldım. Yani ben yoruldum boşu boşuna. Hepsi formalite boş işler. Alınacak şeyleri aldım gerçi. Öyle saçma sapan terlikler, 15li pijama takımları falan almadımo_O

Bohçayla falan uğraşacak kadar kıymetsiz mi vaktiniz? Bir de böyle gereksiz işler için sizi İstanbul’a sürüklemek istiyorlar.

Bursa bohça alışverişi fazlasıyla yeterli bir şehir. Fazla çeşitle ne yapmayı düşünüyor kayınvalide, atom mu parçalayacak? Bursa’ya gelirse onları İstanbul’a götürüp nişandan önce geri getirmek zor olduğu için öyle olmasını istiyor.

Ayrıca artık pek çarşı gezilmiyor böyle işler için. Avmler yetiyor. Çarşıda gidip saçma sapan iç çamaşırı takımlarına para vermeyin bence. Penti’nin ürünleri çok şık ve rahat. Gratis, Watsons da parfüm, makyaj malzemeleri vs için yeterli. E kıyafet alışverişi için de avmlerdeki markalar zaten belli. Benim tavsiyem siz önce Kent Meydanı’na, geri kalan şeyler için de Kapalı Çarşı’ya geçin.

Bohçayla falan uğraşacak kadar kıymetsiz mi vaktiniz? Bir de böyle gereksiz işler için sizi İstanbul’a sürüklemek istiyorlar.

Bursa bohça alışverişi fazlasıyla yeterli bir şehir. Fazla çeşitle ne yapmayı düşünüyor kayınvalide, atom mu parçalayacak? Bursa’ya gelirse onları İstanbul’a götürüp nişandan önce geri getirmek zor olduğu için öyle olmasını istiyor.

Ayrıca artık pek çarşı gezilmiyor böyle işler için. Avmler yetiyor. Çarşıda gidip saçma sapan iç çamaşırı takımlarına para vermeyin bence. Penti’nin ürünleri çok şık ve rahat. Gratis, Watsons da parfüm, makyaj malzemeleri vs için yeterli. E kıyafet alışverişi için de avmlerdeki markalar zaten belli. Benim tavsiyem siz önce Kent Meydanı’na, geri kalan şeyler için de Kapalı Çarşı’ya geçin.

Öyle bi dusunceleri olduğunu düşünmüyorum ama söyle bir düşünceleri var daha çok çeşit olunca daha az maliyetli olur ve tanıdıkları da varmış yardımcı olacaklarmış bu konuda hak verdim açıkçası bu düğün olaylarında boşu boşuna para saçılmasına karşıyım ama oraya kız tarafı gitti diye laf olmasını ben istemiyorum sadece tek korkum bu

Ne munasebet canim istediginiz yerden alırsınız bohcayi
Seyi tam.anlamadim ben kayinvalide size yapacağı bohca icin mi istanbula gelin diyor yoksa siz dama da da yapmak icin mi istanbula gidiceksiniz?
Bence hic bu ise karışmayın seyirci kalin
yani kaynana ne aliyorsa alsin sizi koluna takipta bu sogukta ordan oraya istanbulda gezmek mantiksiz yani
Damada da siz internetten ve ayni zamanda da bulundugunuz sehirden herseyi alirsiniz iade i ziyaret yapar dugunden once goturursunuz istanbula aldıklarınızı

beraber alışverişe çıkılması bence çok mantıksız. bohça işi tümden mantıksız ama illa yapıcaz diyolarsa herkes kendi şehrind eyapsın alışverişi. nişan günü bohçaları verirsiniz.

X