Nilu'nun Mutfağı

Niluş neden beğenmedin; halbuki seninle iyi anlaşıyorduk. Hem tolin bu konuda tam bir eksper; bir de o yorumlasın dedim.:KK11: Yarışmaya da katıldı, birincilik alacak kıskanç üyeler puan verirse.

Niluş neden beğenmedin; halbuki seninle iyi anlaşıyorduk. Hem tolin bu konuda tam bir eksper; bir de o yorumlasın dedim.:KK11: Yarışmaya da katıldı, birincilik alacak kıskanç üyeler puan verirse.
👎🏻 Bu emojiyi çokta takma.benimle alay ettiğini düşündüğüm için bıraktım 😹

Nilüfer, eşinle aranızın düzelme sürecine sevindim.
Bir de bu akşam yüksek lisans öğrencisi birinin yazılarını okurken fark ettim, biz senin kıymetini bilememişiz.Türkçeyi bu kadar düzgün kullandığın için ayrıca tebrik etmek istedim.
Tatları nasıl bilmiyorum ama görüntüleri fena değil pastalarının.
Keşke hayal dünyası bu kadar renkli biri olarak, daha mutlu ve özgür bir hayatın olsaydı.
İlk eklediğin bardaktaki tatlılar pek olmamış ama, kabul et.

Nilüfer, eşinle aranızın düzelme sürecine sevindim.
Bir de bu akşam yüksek lisans öğrencisi birinin yazılarını okurken fark ettim, biz senin kıymetini bilememişiz.Türkçeyi bu kadar düzgün kullandığın için ayrıca tebrik etmek istedim.
Tatları nasıl bilmiyorum ama görüntüleri fena değil pastalarının.
Keşke hayal dünyası bu kadar renkli biri olarak, daha mutlu ve özgür bir hayatın olsaydı.
İlk eklediğin bardaktaki tatlılar pek olmamış ama, kabul et.
YouTube’da videoyu ekledim.ama takipçi kazandırmış bana 😺

Nilu tatlılar güzel görünmüyor ama pastaların gayet güzel görünüyor bence.Bir kursa gidersen kendini gayette güzel geliştirirsin bak,çünkü yeteneğin var.Kestaneli pastayı çok severim ben,canım çekti kız☺.

Necesen Niluş? Moskva'da çox soyuqdur, isti geyin və bizim üçün yeni tortlar hazırla.

Necesen Niluş? Moskva'da çox soyuqdur, isti geyin və bizim üçün yeni tortlar hazırla.
Salam cankm 2024 girdiğinden işlerim maşallah iyi gidiyor evet çok soğuk yemi tortumu paylaşmışım öbür paylaşımımda

Selam! Dilber dudaklarım 😌

Eklentiler

• CAA6BBB0-AE67-4758-AEB8-75E5A6D41384.jpeg
    CAA6BBB0-AE67-4758-AEB8-75E5A6D41384.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 29
X