Nigde///51

günaydın günaydın günaydın sende olmasan smhsmh topiğimiz öldü öldü
ben nerlerdeyim ooooo heryerde :KK70: ne yaptın nasılsın güzelim Niğdeye gidiyormusun

ebruşum Allahıma şükür hamileyim ben:Saruboceq:
o yüzden niğde işi ertelendi şimdilik iyi olursam temmuzda gidelim diyoruz ama Allah büyük:Saruboceq:

canım niğdem 4 yıl orda okudum ben.unutamammm bir baskaydı orda geçen her gün.tekrar dönsem bir günlüğüne.benden selam olsun güzel niğdemin her karışına...hihoyyyt

slm hanımlaaaaaaaar

kömürcüm sen de mi niğdelisin hayırdır bacım

topiğe baya uğramıyordum :) yine ıssızları oynamış topikimiz :KK43:

slm arkadaşlar hemşolarımı buldum ne güzel yavv nörürsünüz bakalım niğdeden yıllardaır uzagım ama memleketimm başkadır benim

ebruşum Allahıma şükür hamileyim ben:Saruboceq:
o yüzden niğde işi ertelendi şimdilik iyi olursam temmuzda gidelim diyoruz ama Allah büyük:Saruboceq:

smh smh seni ocak topiginden hatırlıyorum ne güzel demek hemşoyuzz rabbim saglıkla ilerletsin hamişligini kucagımıza almak nasip olsun güzelimopuyorumnanaktan

nerdesiniz yahuu memleketten konuşurduk biraz neyse karşılaşırız umarım hemşolarım

niğdeli bacılar
kimse gelmiyo artık
hıh :eek:lmaz:

geldim bacılar geldim :)
3 gün sonra sözüm var kısmi olarak artık Ordulu olsam da ben kökünden Niğdeliyim :)

geldim bacılar geldim :)
3 gün sonra sözüm var kısmi olarak artık Ordulu olsam da ben kökünden Niğdeliyim :)

eferim sana :1hug:
hayırlı uğurlu olsun şekerim
şimdiden mutluluklaropuyorumnanaktan

sevgili niğdeli hemşolarım
topiğimiz baya sessiz
hepinizin kadir gecesi mübarek olsun

evet çok sessiz :KK43:((((((
canlarım ben çok özledim sizi
hiç kimsede girmiyor günlerdir öpüyorum tek tek hemşolarım :)

hemşolar nerelerdesiniz
hepinizi öpüyorum
arada ortaya çıkın ama

Niğde'li hanımlar.. herkese merhabalar... bi aksilik çıkmazsa ben de Niğde'ye geliyorum seneye... nasıl bi yer Niğde nesi meşhurdur? kiraları nasıl? alış-veriş imkanı nasıl? hepinize sevgilerr a.s.

andercim hg
topiğimiz epeyce sessiz
bende niğdede değilim kiralar konusunda pek yardımcı olamayacagım sana ama canım niğde küçük güzel bir şehir ya seviyorum ben
inşallah mutlu olursun orda

Niğde'li hanımlar.. herkese merhabalar... bi aksilik çıkmazsa ben de Niğde'ye geliyorum seneye... nasıl bi yer Niğde nesi meşhurdur? kiraları nasıl? alış-veriş imkanı nasıl? hepinize sevgilerr a.s.

son bir kaç senedir baya gelişim var nigdede
her her magaza
büyük marketler ( migros,tansaş) şubeler açmaya başladı
her aradıgını hemen bulamasın
araman lazım
ama genelde yaşanacak yer güzel
yeşillikkk
gelişmekte olan bir kesim

andercim hg
topiğimiz epeyce sessiz
bende niğdede değilim kiralar konusunda pek yardımcı olamayacagım sana ama canım niğde küçük güzel bir şehir ya seviyorum ben
inşallah mutlu olursun orda

son bir kaç senedir baya gelişim var nigdede
her her magaza
büyük marketler ( migros,tansaş) şubeler açmaya başladı
her aradıgını hemen bulamasın
araman lazım
ama genelde yaşanacak yer güzel
yeşillikkk
gelişmekte olan bir kesim

çok teşekkürlerr hanımlar... bakalım neyle karşılaşacağız çok heyecanlıyım ama güzellikler getireceğine inanıyorummm :1rolleyes: orada ilköğretimde öğretmenlik yapacağım.. eğer tavsiye edebileceğiniz ilkokullar olursa tercih edebilirim... öğretmen kadrosu iyi olan.. öğrencileri gerçi Niğde'nin iyi saf çocuklardır. büyük şehir gibi değildir inşallah... hayırlısı... sevgilerlee ... a.s.

andercim benim bütün akrabalarım orda sbs lerden falan da cok iyi puanlar alıyorlar çok iyi liselere yerleşiyorlar eğitim kalitesi yüksek niğdenin selçuk ilköğretim atatürk 23 nisan aklıma başka da gelmiyor bunlar okul adları canım :)
hayırlısı olsun öğretmenim :)

andercim benim bütün akrabalarım orda sbs lerden falan da cok iyi puanlar alıyorlar çok iyi liselere yerleşiyorlar eğitim kalitesi yüksek niğdenin selçuk ilköğretim atatürk 23 nisan aklıma başka da gelmiyor bunlar okul adları canım :)
hayırlısı olsun öğretmenim :)

Allah razı olsun EBRULUM.. aklımda olsun bu okullar... hayırlısı artık... inşallah benim de zeki, tatlı, efendi öğrencilerim oluur... bakalım neler bekliyor... belki de senin akrabaların dersine bile girerim kim bilir :) görüşürüz inşallahh a.s.

X