Netflix, dizi ve film tavsiyeleri...

kızlar bu dark bana biraz garip geldi
yani dizi beni içine alamadı 1.sezon 4 bölüm izledim
ilerleyen zamanlarda daha akıcı olacak mı yoksa bende mi sorun ??
ilk izlediğimde 2 bölüm izleyip bırakmıştım. 5 6 bölümden sonra beni sardı zaten izlerken sadece diziye odaklanmak lazım yoksa bu ne ya diyor kapatıyorsun

stranger things 3. sezon güzeldi ama cinsellik abartılmış, insan bu diziyi bunun için seyretmiyor çünkü ama yine de güzeldi, izlenilesi dizilerden izlememeyen kaldıysa tabii:KK53:

ama dark la kıyaslayanlar oluyor ikisi çok farklı klasmanlar...

stranger things 3. sezon güzeldi ama cinsellik abartılmış, insan bu diziyi bunun için seyretmiyor çünkü ama yine de güzeldi, izlenilesi dizilerden izlememeyen kaldıysa tabii:KK53:

ama dark la kıyaslayanlar oluyor ikisi çok farklı klasmanlar...
biktim zaten netflix in cinsellik empozelerinden.
stranger things 1 ve 2 iyiydi.

dark 1. sezon guzeldi . 2. sezon ise 1. sezondaki sorulari cozmek yerine daha buyuk sorular ekledi. uzun bi sure kim kimdi kimin ogluydu gecmisteki hali fln bunlari anlamaya calismakla geciyor

biktim zaten netflix in cinsellik empozelerinden.
stranger things 1 ve 2 iyiydi.

dark 1. sezon guzeldi . 2. sezon ise 1. sezondaki sorulari cozmek yerine daha buyuk sorular ekledi. uzun bi sure kim kimdi kimin ogluydu gecmisteki hali fln bunlari anlamaya calismakla geciyor
Aynen ya hele ki erkk erkege neydı onun adı :) yani çok sacmalıolar her izledgm dizide bu var eşcinsellik mi neyse işte tiksindiriolar resmen.

Liseli diziler mesela neydi ölmek için 13 sebep mi neyse bakınca liseliler ama yaptıkları liselilerin çook üstünde toplumumuzu ıyıce bozacaklar

Outlander ı 10 bölüm izleyip biraktım aşk ve dönem dizisi seviyorsan izle ama artık dizinin yarisi sevisme sahnesi olmaya baslamisti vicik vicik asklar sıkiyor beni o yuzden devam etmedim
You yu ilk bölüm izleyip daha izlemedim
Dark in 2. sezonu o kadar da guzel deģildi bence insan yeter artik diyor
Ben la casa de papeli begendim bi heralde sonuna kadar

Outlander ı 10 bölüm izleyip biraktım aşk ve dönem dizisi seviyorsan izle ama artık dizinin yarisi sevisme sahnesi olmaya baslamisti vicik vicik asklar sıkiyor beni o yuzden devam etmedim
You yu ilk bölüm izleyip daha izlemedim
Dark in 2. sezonu o kadar da guzel deģildi bence insan yeter artik diyor
Ben la casa de papeli begendim bi heralde sonuna kadar
outlander ı bırakmıştım araya başka diziler girdi you da bıraktım sarmadı diğer ikisini bitirmiştim

X