İğneli Epilasyon Neka iğneli epilasyona giden var mı?

browniegirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
19
1
24
Neka iğneli epilasyondan yüz için randevu aldım. Burada iğneli epilasyon yaptıranlar memnun kaldınız mı? Veya hangi iğneli epilasyon merkezinden memnun kaldınız?

haftaya gideceğim, memnun kalıp kalmadığımı yazarım :)
Çok memnun olurum . Benimde yaptırmm lazım. Çok utanıyorum , iz olmasından da korkuyorum .Inşallah sıkıntısız kurtuluruz . Neka nin dk si ne kadar , birde randevu almak zor oluyormu , çünkü mart da randevu aldım diye yazmışsınız ona gidemediniz mi.

Evet gittim, randevu bulmak çok zor değil. Bir-iki haftaya veriyorlar. neredeyse hiç acımadı diyebilirim. Şuanlık memnunum. Kabuklanma daha olmadı, ileriki günlerde yine yazarım :)

Evet gittim, randevu bulmak çok zor değil. Bir-iki haftaya veriyorlar. neredeyse hiç acımadı diyebilirim. Şuanlık memnunum. Kabuklanma daha olmadı, ileriki günlerde yine yazarım :)
Memnun kalmanıza çok sevindim. Inşallah cok guzel sonuclar alirsiniz . Lütfen yazın.😊
Kime yaptırdınız esin hanıma mi yoksa kızına mi. Telefon ile görüştüğümde kabuk her zmn herkes de olmuyor demişlerdi.Cilde de bağlı sanırım. Gitme sıklığınız nasıl olacak belli mi. Ben de yüzümdeki ayva tüylerinden muzdaribim baya yoğun ince ve siyah. Sizin tüyleriniz de yoğun mu.

Neka iğneli epilasyondan yüz için randevu aldım. Burada iğneli epilasyon yaptıranlar memnun kaldınız mı? Veya hangi iğneli epilasyon merkezinden memnun kaldınız?
Merhaba Nekaya gidebildiniz mi ben de randevu almak istiyorum iletişim bilgileri için yardımcı olabilir misiniz bir de dakika ücreti hakkında bilgilendirebilir misiniz

Merhaba Nekaya gidebildiniz mi ben de randevu almak istiyorum iletişim bilgileri için yardımcı olabilir misiniz bir de dakika ücreti hakkında bilgilendirebilir misiniz
Ben nişantasındaki subelerine gidiyorum. Google’a yazınca numarası çıkıyor. Dakikası 5tl’ye gidiyorum. Sonuçtan memnunum bir sorun yok suan :)

Bacak ve kol için dakikası 25tl, koltuk altı 28tl, genital 40tl. Çalışanlar oldukça hızlı yapıyor ama yine de yüksek bi meblağ ödüyorsunuz. Hatta ben neka'ya buradaki yorumlarda eli en hızlı olan merkez dendiği için gittim.

X