Nejat İşler’i Görenler Gözlerine İnanamadı

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
Ünlü oyuncu Nejat İşler, hayattan elini ayağını çekti. Rol aldığı sinema filminin galasına bile gelmeyen başarılı oyuncu, karaciğer rahatsızlığı yaşıyor. Aşırı alkol ve sigara tükettiği için hastalanan, ancak arkadaşlarının ısrarına rağmen tedavi olmayı reddeden Nejat İşler, herkese kapılarını kapattı. Bodrum Gümüşlük'te yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, son haliyle herkesi şaşkına çevirdi.
Sözcü'de yer alan haberlere göre ünlü oyuncu Nejat İşler, Gümüşlük'te genç bir bayanla gezinirken hayranı tarafından görüntülendi. Kendisine hiç dikkat etmediği görüntüsünden, kıyafetlerinden belli olan ünlü oyuncunun ayakkabısı da dikkatlerden kaçmadı. Yırtık bir spor ayakkabı giyen Nejat İşler, bu halleriyle iyice hayattan umudu kestiğini gösterdi.
Star

Son düzenleme:
Karaciğeri iflas eden Nejat İşler'in durumu ağırlaştı. Başarılı oyuncu, kendini iyi hissetmediği için rol aldığı 'Behzat Ç. Ankara Yanıyor'un galasına da katılmadı.
Merakla beklenen "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" filminin galası, önceki akşam Maslak TİM'de yapıldı. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galada gözler Nejat İşler'i aradı.

'EŞEK KADAR ADAM'
İşler'in neden galaya gelmediğine rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu şöyle yorum yaptı: "Nejat'la çalışmak, onunla aynı soluğu alıp vermek kadar güzel bir şey yok. Nejat, gelmiş ya da gelmemiş sorun değil. Kendini iyi hisseder gelir, hissetmez gelmez. Tabir-i caizse; eşek kadar adam. Zorlamaya gerek yok."

TEDAVİYİ REDDEDİYOR

Nejat İşler'in yakınları ise başarılı oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü. Karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; iddialara göre tedavi olmayı reddedip alkol almayı sürdürünce Bodrum'dan başka bir yere gidemez hale geldi.

SANEM'DEN MÜTHİŞ DÖNÜŞ

Uzun süredir ABD'de kalıp birkaç ay önce Türkiye'ye dönen Sanem Çelik, bu filmle hayranlarıyla buluşuyor. Filmdeki performansı ile beğeni kazanan Çelik, güzelliği ile de dikkat çekti.

Yakınlarının tedavi önerisini reddettiği konuşulan Nejat İşler, iddiaya göre birkaç gün önce Bodrum'da yine aşırı alkol alırken görüldü. İşler'in bu hali; çevredekileri oldukça üzdü.
sabah

çok üzüldüm ya :KK50: ben hasta olduğunu bile bilmiyordum. oyunculuğunu çok sevdiğim biri. allah yardımcısı olsun

Yazik.. ALLAH yardimcisi olsun INSALLAH.. Neden tedavi olmak istemiyor ki ? Birde hala alkol almaya devam ediyormus.. intihar gibi birsey degil mi bu ?

Yazik.. ALLAH yardimcisi olsun INSALLAH.. Neden tedavi olmak istemiyor ki ? Birde hala alkol almaya devam ediyormus.. intihar gibi birsey degil mi bu ?

zaten biraz psikopatlık var bu adamda , gibisi fazla yani:KK50:en çokda o psikopat halleri etkiliyo du beni,çok üzldüm çokkk

bayadir haberlerde çikiyor
tedaviyi reddetmesi intihar zaten
depreysoan falan girdi herhalde
daha ya$ida genç yazik olucak :KK43:

bi yerde okumuştum bir röportajında yakışıklı ve genç ölmek istiyorum demişti...tedaviyi red etmesinde bunun bi etkisi var mı bilemiyorum ama...yazık yaa..üzüldüm

şu adam az aklı başında davransa şimdi ülkenin sayılı zenginlerinden olurdu.
bir sıkıntısı var belli. Allah yardımcısı olsun.

X