Gelinbaşı ve Gelin Tacı negl de kuafr...

artık randevuyu falan aldım canım
eltilerimle bir dünya kavga ederek
ama cumartesi arkadaşımın düğünü var tenzileye gidicem :KK70:

benim kuaförüm artık sare ya çok memnunum tavsiye ederim bi git mutlaka

ablam gibi oldu gözümün içine bakıp anlıyor şükran abla...tenzileden beri ona gidiyorum ne bilim hem alışkanlık hemde artık başkasına güvenemiyorum...

arkadaslar ben inegolde dogdum buyudum evliim ve bende emele gittim dugun sacı için memnun kaldım ama tabi herkes farklı :) sedat kuafor var orası kapalıydı bayadır yeniden acıldı ve cokda gusel yapıolar işini :))

arkadaşlar ben de inegölde kuaför mğdurlarındanım. Eskişehire gidiyorum kuaför için. Bu şükran sare ve sedat nerede tarif eder misiniz?
şimdiden teşekkürler

Kızlar merhaba bende İnegöl'deyim.
Haftaya nişanım var hala kuaför bulamadım.:KK25:
Sedat abiye normalde gidiyordum ama zaten çok pahalı yapıyor, nişan saçı dersem tek başıma 500den aşağıya çıkamam ordan.
Oyüzden eledim.
Kadınca var ama topuzlarda pek iyi değil iki kez gitmiştim.Hep maşa yapıp yukardan topluyor.topuz dediği bu.Kesinlikle listemde yok.
Arya kuaför var.Hülya hanım çok pratik ,çok hızlı ve güzel topuzlar yapıyor.Ama pek anlatamadım ben derdimi.En güzel kadına bile her saç modeli gitmezken, benim şansım daha da düşük.Hülya hanım dediğim gibi ne istediğinize bakmıyor.bir ihtimal gidebilirm yine de.

Kaptan işhanında ikinci katta Kuförün adını hatırlamıyorum ama sahibi Pembe Abla vardı.Eskiden çok giderdim, yıllardır uğramıyorum.Ama çok ilgilenirdi prenses gibi hissederdiniz.Ona bir uğrıcam.Bilgi veririm fikir olsun size de.

Emel'e hiç gitmedim.Burdan sizin yorumlarınızı okudum.pek iç açıcı değil.geçen bayramda bir tanıdık nişanında saçlarını buna yaptırmıştı.Saçlar güzeldi ama yine klasik maşala-topla işlemi yapılmış.Randevu aldım.Akşam gidip konuşucam.

Tenzileye eskiden saçlarımı kestirirdim sadece.3 numara saçı güzel kesiyordu ama saç yaptırmadım hiç.Fikirlerinizi bekliyorum.

Şükran' ın yerini tarif eder misiniz onu çok duydum ama gitmedim.

kesim ve fön konusunda avm içindeki kuaförden çok memnundum orada yaşadığım dönemde.. topuzda falan nasıllar bilemiyorum, tenzileye topuz yaptırdım eve geldiğimde açılmıştı, şükrana sadece saç kestirdim eh işte diyebilirim. yani inegöl genel olarak kuaför konusunda benden sınıfta kaldı..

Avm içinde ki kuaföre bir saç kestirdim ben hatta fotosunu da atarım akşam,Allah seni inandırsın 5 yaşındaki yeğenimin eline makas versen ancak bu kadar yapardı yani :KK50:
Bir daha kapısını bile açmadım,açmam da.
Hakikaten artık kötünün iyisini arıyorum bende.İnegöl'de hangi kuaföre gittiysem hep olumsuz.Gitmediklerimi tenzih ediyorum tabii.
O yüzden buradaki arkadaşlardan yardım istedim.

bir de, nişan için geç kaldım ama düğünde provalı isticem artık.

Güzel kaş alan iyi boya kullanıp uygulayan kesimide iyi İNEGÖL de kuaför . bulayım artık ya. Öneri beklirbekliyorum kızlar. Dilan ve zeynep gittim şukrana gittim emele gittim afroditti sanırım ona gittim. 1 tane her uyugulamada iyi olan kuaför önerisi istiyorum. Hepsi 1 kuaförde toplanmış.

Merhaba kizlar benim ocakta dugunum var inegole gelin gidiyorum ve iyi bi kuaför ariyorum ben kapaliyim bide o yüzden daha çok dikkat ediyorum güzel olsun istiyorum

Benim de seneye kısmet olursa inegölde düğünüm var.İnegölde deneyip mennun kaldığınız kuaför varsa tavsiyelerinizi alırım hanımlar 😊 Genel olarak emel kuaför en meşhuruymuş oranın ama hizmet olarak çok olumsuz yorum okudum.Farklı bi şehirde yaşadığım için ordan tecrübe etmiş arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 😊

X