Gelinbaşı ve Gelin Tacı negl de kuafr...

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
19.069
1
34
arkadaşlar en yakın arkadaşımın düğünü var ağustosun 2 sinde ama ben kuaför bulamıyorum inegölde yeniyim bir iki arkadaşa sordum hepsi emele git diyorlar ama geçen saç kesimi için gittim ve memnun kalmadım bu yüzden çok acil bana kuaför önerir misiniz...

yaa inegöllü hiç kimse yok mu ya :KK43: o zaman arkadaşlar bursada bildiğiniz iyi bi kuaför var mı başka çarem kalmadı bursaya gitcem artık

off o kadar zaman geçmiş aradan nişanım yaklaştı yine kuaföre ihtiyacım var
evet bayanlar önerilerinizi bekliyorum

ben inegölde iki kez emele gittim ve cok memnun kaldım. iki husus var orda calısan cok fazla personel var ve coğu genc deneyimsiz onlara yaptırmak istemediğini söyle ki ben de söyledim.. ikincisi cok pahalı ya :) ankarayla kıyasladığımda uçmuş durumda.. diğerlerine nazaran en iyisi emel diyorum ben

inegöllü müsün ya da yaşadınmı burda
birde başka kuaföre gittin mi ?

Ece merhaba...bende ınegÖle gelın geldım ..dÜĞÜnÜm orda oldu..ama Şu an yenıŞehırde oturuyorum...dÜĞÜnÜmde kayınvalıdem emele gÖtÜrdÜ...ben hıÇ memnun kalmadım...ÇalıŞan elemanlar Çok deneyımsız...frenchı bıle doĞru dÜzgÜn yapamadılar sınır oldum....saÇım desen yıne Öyle....makyajada hep kendım mÜdahale ettım...eĞer karıŞmasaydım Çok kÖtÜ olacaktı...eŞım almaya geldı ıŞım bıtınce...annemler sonra gıttıler oraya..ve ınanırmısın eŞım harÇlık bırakmadıĞını ıÇın bız Çıktıktan sonra aılemı alamayız demıŞler...sırf para ıÇın rezıllıĞe bakarmısın..onlarda baŞka yere gıtmek zorunda kaldılar...bır daha kesınlıkle gıtmem ve kımseyede Önermem...bÖyle Özelbır gÜnde bu yapılanlar Çok ayıp...ayrıca Çokta pahalı...

ohh be benim gibi düşünen birisi çıktı çok sevindim :1hug:
bende emele daha önce birkaç kez gittim ama memnun kalmadım
iş bilmeyenler var ya da emel herşeye müdahele ediyor ki sinir oluyorum :eek:klava: kullanılan spreyden tut 2 kere fön çekmesine bile kızıyor
bende o yüzden ona gitmek istemiyorum ama hala daha bir yer bulamadım 1,5 ay kaldı umarım bulurum gönlüme gçre bir yer

Evet dedıĞın doĞru Çok mÜdahale edıyor...ve mÜŞterılerın yanında ÇalıŞanlarıda azarlıyor...hıÇ hoŞ bıŞey deĞıl...ıŞte bu yÜzden Önermıyorum arkadaŞım...ama baŞka kuafÖrde bılmıyorum...bence Çok ıyı araŞtır... :KK66:

ay ya ne kadar zor bişey 7 senedir inegölde yaşıyorum ama gönlüme göre bi yer bulamadım
sözümde gittim aslında bi yere çok tatlı bi bayandı ama kadrosu yoktu 3 kişiydiler
bide kalabalık gideceğimiz için uymuyo bize
neyse artık bulucam inşş güzel bi yer

inegöle geliyo musun hiç

ne güzel
bu sitede inegölle bağlantısı olan birini bulmak zorda :)

Evet genelde bursalılar daha fazla...ıyı oluyor ama herŞey hakkında bırŞeyler bulabılıyosun...

aynenn canım
memnun oldum tanıştığıma
herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa her türlü yardıma hazırım a.s.

inegölde misin
ne mutlu bana ya :lepi:
bende inegöldeyim
nişanım için sareden randevu aldım
ama bi fırsat bulduğumda burcuya da giderim yeri nerde onun

ay ya ne kadar zor bişey 7 senedir inegölde yaşıyorum ama gönlüme göre bi yer bulamadım
sözümde gittim aslında bi yere çok tatlı bi bayandı ama kadrosu yoktu 3 kişiydiler
bide kalabalık gideceğimiz için uymuyo bize
neyse artık bulucam inşş güzel bi yer

inegöle geliyo musun hiç
kısss tenzileye git diom ssana:)))))))))) orası çok güzel müşteri gibi değil arkadaş gibi davranıolar insana işlerini de iyi yapıolar.

Son düzenleme:
X