Nebil Hoca ile görüşme sonucunda

meltem_d83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
1.438
87
Arkadaşlar merhaba

bende formu epeydir takip edenlerdenim. Ve formdaki arkadaşların Nebil Bozdoğan hocadan çok memnun kaldıklarını duyduğum için dün kendisi ile meme dikleştirme için ön görüşme yaptım. Tabii meme ucunun yukarı kaldırıması ile ters T şeklinde iz bırakan ameliyatı önerdi. Ve 4.000 tl fiyat çıkarttılar. Dikleştirme operasyonu meme büyütmeye göre daha uzun ve zahmetliymiş. Tam teşekküllü çağ hastanesini önerdiler.

Ama garip bişey var oraya gidene kadar ameliyat olmada o kadar kararlı olan ben bu işten vazgeçtim gibi. Sanırım hocadan kaynaklı davranışı tutumu pek hoş gelmedi bana. Bana gösterdiği dikleştirme yaptığı hastaların resimlerinde sanki meme uçları farklı yerlere bakıyor. Hani dikleştirelim derken bi de asimetrisi ile uğraşmayalım. Bir diğer hastasında ise kesi yeri ile dikiş yerleri çok özenli gelmedi. Bi de şu an bekarım bi gebelik sürecide yaşamadım. Böyle bi ameliyatı olup hamilelik sürecinden sonra da sarkma olursa hiççç güsel olmas diye aklıma geldi...

Tabi bunlar benim kendi fikirlerim hocaya gidip ameliyat olmuş ve memnun kalmış bi çok hasta var ama kendi duygularımı yazmak istedim...
Sizlerde de böyle şeyler oluyormuydu. Ameliyattan önce herkes biçok doktorla görüştüğünü yazmıştı. Ve içinin sindiği güvendiği doktora kendilerini teslim ediyorlardı. Kesinlikle doğruyu yapmışlar.

Paylaşmak istedim sadece....guclubacismile

X