Saç Rengi ve Saç Boyama Ne zaman ve hangi renk boyamiliyim?

Meraklibirhatun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2021
27
0
30
Saçımda ombre vardı bir kaç ay sonra yikandikca rengi bozuldu hiç begenmemeye başladım saçımı boyamaya karar verdim tamamen kapansın diye koyu kumral aldim ilk yikadigimda çok koyu geldi ama şimdi alıştım beğeniyorum ama eşitsizlikler var o yüzden tekrar boyamak istiyorum 1 2 ay sonra ama eşim bir ton açık olsun diyor Koleston 6.0 almıştım ikinciye 7.0 alsam boyasam rengi abuk subuk bişey mi olur yoksa rengi açılır mı biraz? Daha önce saç boyamadigim için bilmiyorum tecrubeliler yazarsa sevinirim teşekkürler.

Saçımda ombre vardı bir kaç ay sonra yikandikca rengi bozuldu hiç begenmemeye başladım saçımı boyamaya karar verdim tamamen kapansın diye koyu kumral aldim ilk yikadigimda çok koyu geldi ama şimdi alıştım beğeniyorum ama eşitsizlikler var o yüzden tekrar boyamak istiyorum 1 2 ay sonra ama eşim bir ton açık olsun diyor Koleston 6.0 almıştım ikinciye 7.0 alsam boyasam rengi abuk subuk bişey mi olur yoksa rengi açılır mı biraz? Daha önce saç boyamadigim için bilmiyorum tecrubeliler yazarsa sevinirim teşekkürler.
Kumral alsanız nasıl olur ki

Hayır abuk subuk bir renk olmaz, dediğiniz gibi bir iki ay bekleyin. Boya iyice aksın. 7.0 daha açık ve güzel bir ton olur. Ben de ombreyi bu şekilde kapattım.

Teşekkür ederim daha önce deneyimim olmadığı için bilemedim kutunun üstünde ki renge aldandım sonuç baya koyu oldu :)
Rica ederim koyu renk düşünmüyorsanız 7.0 uzerine boyayın hep en guzel kapatan kumral tonlarıdir.

Kizil kullaniyordum kahveyle 2 ay sürede ancak kapattım bende :KK45:

X