ne zaman adet görücem yoksa hamilemiyim:)))

subutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
16
6
42
yasminle korunduğum için adetlerim çok düzenliydihatta tarihleri16 nisan-13 mayıs-11 haziran ve adetim bitince haziranda yine yasmine başladım ama 10 gün içip yarım bıraktım ve bugün oldu hala tık yok testlerde negatif çıkıyo ama benim umudum var tüm belirtileri fazlasıyla yaşıyorum yardım edin neolur bidaha ne zaman test yapıyım

haa bide ilacı kesince 28 haziranda bi 3 günlük ara kanamam oldu ama oda kan gibi değil bitimine yakın olur ya koyu kahve öyleydi göbek altı şişliği baş dönmesi baş ağrısı ayakta yanmalar can çekmeler hiç doymamalar daha neler var neler

Kutuyu bitirmediğin içindir canım. Bende de benzer durum olmuştu (kutuyu bitirip bırakmama rağmen) doktorun ilk söylediği şey kutuyu yarım bırakmışsındır oldu. Ama takma kafana, kutuyu bitirsen de belki benim gibi olacaktın. Ben de uzun süre hamile miyim yoksa diye heyecanlandım ama 2 idrar testi bir kan testi negatif sonuçtan sonra tam dr.dan randevu aldığım gün (yani 45. gün) regli oldum.Dr.um telefonda 2 haftaya kadar gecikmeler olabilir d.kontrol hapından sonra 2 haftadan fazla uzarsa gel demişti. Ne kadar kullandın yasmini? Ben 2 yıl kullandım bu ay 3. denemem, ilk ikisi başarısızlıkla sonuçlandı, bu seferkinden de çok umutlu deilim ne illet bişeymiş şu yasmin yaa tüm düzenimi bozdu keşke önceden bıraksaydım mafoldumben

X