Ne yapmaliyim yardim

Merhaba benim yeni bir aylık bir ilişkim var 19 yasindayiz sevgili olmadan önce flört dönemimiz olmuştu tabiki birbirimizi tanıdık ve karakter olarak çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ve görüyorum bunun dışında bizim ilk bulusmamizda daha sevgili değildik ve ben onun evine gittim ilk sohbet muhabbet sonra yakinlastik öpüştük ama ilerisi olmadı bende ilk buluşmada bunun yaşanmasına çok takilmamistim açıkçası çünkü ciddi baktığım bir ilişki değildi en azından o zaman öyleydi neyse bu şekilde devam ediyorduk buluştuğumuz zamanlar bir cafeye gidip oturuyor veya yemek yemeye gidiyoruz sonrasında o beni arabasıyla eve birakirken arabada yakinlasmalarimiz oluyor ve ilerledi bu durum arabada ona sakso çekiyorum son iki bulusmadir ama artık ona bağlanmaya başlamamdan mıdır bilmiyorum ama bu durum beni rahatsız etmeye başladı çünkü her zaman yanımda olup destek olan biri kotu zamanlarımda maddi manevi bir şey esirgemez sevdiğini de gayet hissettiriyor ve ciddi ilişki insanı kendisi daha önce de öpüşme bile yaşamamış ve bence bu doğru çünkü ilk opusmemiz tam bir faildi. Benim sorum bu cinsellik çok hızlı oldu farkındayım daha ilk aydan ve bu durum beni onun gözünde basitlestirmis midir ve böyle bir erkek ciddi düşünür mü o kadar kafama takıyorum ki ondan ayrılmayı bile düşündüm çünkü istemsiz bir şekilde kullanılmış gibi hissettim ve gözünde de basitlesmis gibi hissediyorum ama o asla böyle bir şey hissettirmedi bana
Bu çocukla bir gelecek düşünmek istiyorum ama bu durumu çok kafama takmaya başladım sizce ona söylemeli miyim veya nasıl belli edebilirim
Nasıl iğrenç bir tabir sakso çekiyorum demek 🤮🤮

Merhaba benim yeni bir aylık bir ilişkim var 19 yasindayiz sevgili olmadan önce flört dönemimiz olmuştu tabiki birbirimizi tanıdık ve karakter olarak çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum ve görüyorum bunun dışında bizim ilk bulusmamizda daha sevgili değildik ve ben onun evine gittim ilk sohbet muhabbet sonra yakinlastik öpüştük ama ilerisi olmadı bende ilk buluşmada bunun yaşanmasına çok takilmamistim açıkçası çünkü ciddi baktığım bir ilişki değildi en azından o zaman öyleydi neyse bu şekilde devam ediyorduk buluştuğumuz zamanlar bir cafeye gidip oturuyor veya yemek yemeye gidiyoruz sonrasında o beni arabasıyla eve birakirken arabada yakinlasmalarimiz oluyor ve ilerledi bu durum arabada ona sakso çekiyorum son iki bulusmadir ama artık ona bağlanmaya başlamamdan mıdır bilmiyorum ama bu durum beni rahatsız etmeye başladı çünkü her zaman yanımda olup destek olan biri kotu zamanlarımda maddi manevi bir şey esirgemez sevdiğini de gayet hissettiriyor ve ciddi ilişki insanı kendisi daha önce de öpüşme bile yaşamamış ve bence bu doğru çünkü ilk opusmemiz tam bir faildi. Benim sorum bu cinsellik çok hızlı oldu farkındayım daha ilk aydan ve bu durum beni onun gözünde basitlestirmis midir ve böyle bir erkek ciddi düşünür mü o kadar kafama takıyorum ki ondan ayrılmayı bile düşündüm çünkü istemsiz bir şekilde kullanılmış gibi hissettim ve gözünde de basitlesmis gibi hissediyorum ama o asla böyle bir şey hissettirmedi bana
Bu çocukla bir gelecek düşünmek istiyorum ama bu durumu çok kafama takmaya başladım sizce ona söylemeli miyim veya nasıl belli edebilirim
Ufff sakso ne ya? Mağarada mı yaşıyorsunuz? :)) saksodan sonra okumayı bıraktım. 😏

Şimdi başta sınırı çizmemişsiniz o yüzden işiniz çok daha zor ama imkansız değil.

Eğer ilişkiyi talep etmiyor öyle bir anlık gelişiyorsa mesafe koyacaksınız. Bence evine gitmeyin. Dışarıda buluşacak aktiveler önerin. Mesela yeni bir cafe keşfettim oraya gidelim gibi. Buluşmak istemiyorsanız da ders çalışmalıyım, anneannemi hastaneye götüreceğim, bugün başka planım var, yorgunum gibi şeyler diyebilirsiniz.

Ama hep buluşabilecek konumdayken bahane uydurmak karşıdaki için can sıkıcı olabilir. Ne sıklıkla eve davet ediyor bilmiyorum ama çok sık değilse geçiştirin bence. Yalnız bunu gerçekten işiniz varmış gibi ve aslında buluşmak istiyor da yapamıyomuş gibi yapın. Ha çok sık buluşuyor veya çağırıyorsa en fazla 2 kere bahane uydurun çünkü hep reddedilmek karşıdakini de sıkar. Onun yerine ben evde buluşmak pek istemiyorum mümkünse dışarıda buluşalım, bana daha iyi geliyor deyip. Komple ev konusunu kaparsınız.

Eğer ilişkiyi talep ederse daha önce yaptın neden şimdi değil, bana güvenmiyor musun, neden uzak duruyorsun gibi şeyler derse ve açıkça bir şeyler yaşamanı senden beklerse. Ben anın büyüsüne kapıldım. Kusura bakma sana da yanlış bir sinyal vermek istemezdim ama biraz daha yavaştan almak istiyorum. Bunun için birbirimizle daha çok vakit geçirmemiz gerek bence, bunun ilişkimiz için daha sağlıklı olacağına inanıyorum dersin.

Daha da ısrar ederse mesela ilişki yaşarken de Birbirimizle görüşebiliriz ne alaka gibi. Bu benim kararım, saygı duy ve hazır olmamı bekle lütfen de. Daha çok ısrar ederse zaten bence o ilişkide sağlam olmayan bir şeyler vardır.

Çoğu erkek yavaştan alalımı kabul eder ama sonradan kadını sözde baştan çıkarıp yine aranızdaki sınırı bozmayı sağlar. Tekrardan yavaştan alalım demen işe yaramaz çünkü zaten artık hazırsın da bunu yaşamışsın izlenimi verir. Terkar yavaştan alalım dersen her bir şey yaşadığınızda pişman oluyor kendine güveni yok diyebilir ve saygını kaybedebilirsin. Yani bir kere hakkın var. Gerçekten hazır hissettiğinde ilişki yaşa. Yoksa ilişki onun sana sayısının bitmesi sebepli senin soğumanla veya çocuğun istemiyorsan yaşamasaydın keşke, ben kafası bu kadar karışık biriyle birlikte olmak istemiyorum diyerek ayrılığa gidebilir. O yüzden dikkatli ol. Kendinden emin olunca bir şeyle yaşa. Ana kapılıp ileri gidersen geri gitmesi çooook zor oluyor çünkü. Bunun için de mümkünse çok evine gitme, kafanın karışma ihtimali daha az olur.

Bence tutuklu bile olsa öpüşme çok masum bir şey o sevgililik döneminde devam edebilir diye düşünüyorum. Bence bir zararı yok. Sadece öpüşürken kendini çok kaybetme.

Bu arada bence bu çocuk biraz seni kullanıyor gibi duruyor onu da söylemeden edemeyeceğim. Dediklerimi yap ondan sonra hareketlerine bakarak karar verirsin. Bir de sakso yerine lütfen oral seks de. Çok kötü duruyor.
Benzerini ben yaşadım ilk buluşmada ilişkiye girdim çok pişmanım keşke geri dönüşü olsaydı

X