Ne yapacagımı bilmiyorum sizce amaçları ne?

leyla3412

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
114
53
28
ben çok Kalabalık bir iş yerinde calışıyorum orda böyle kademe kademe bilirienşz üstler olur. Yardımcıları olur. Ve herkesin gözü üzerinizdedir. Şimdi arkadaşlar benim böyle genc kendi yaşımda takıldıgım bazı kişiler var ama genelikle 2 kız yani toplamda 3 ümüz ama bazı grup oldugumuz genc erkeklerde var. Bu iki kız aslında cok kıskanclar fark ediyorum beni kıskanıyolar bir tane kızın orda adı biraz nasıl desem ailesi orda calışıyor polemikli bunlar hemen duyum alıyolar yani nasıl bilmiyorum ama bir dedikodu olunça hemen duyuyolar herşeyden anında haberleri var geçen bana birisi dediki büyük patronların senin hakkında birşeyler konuşuyolardı işle alakalı ne bilmiyorum bunlar ikisi beni aslında cok sevmiyolar ama kendi aralarına dagil edip patronların oldugu yerde bana samimi davranıp bana sarılıyolar konuşuyolar böyle ama hep onlar olunca böyle sıkı fıkı sanki bişeyler amaçlıyolar hissediyorum biriside böyle sanki göz degdirmek istiyor gözüme gözüme bakıyor falan. Ben bu patronların ne dedigini bilmiyorum benim hakkımda ama onların bu davranışını ona bağlıyorum sanki beni kötü duruma sokmak istiyolar ama iyilerde bana karşı bir iyi bir kötü böyle anlamıyorum girdaptayım bazen olur olmadık yerde bekliyolar aralarında konulunca beni cok aralarına almıyolar bahsetmiyolar bişeylerden böyle rolle beni zoraki aralarına alırlar ya sizce ne olabilir bunların derdi neden hem sevmiyolar hem yakınşarımda durup bişeyler yapıyolar ben uzak da duramıyorum artık iyi olduk böyle hep beraber takılıyoruz hep napıcagımıda bilmiyorum ne düşünecegimi acaba yükselmemden mi korkuyolar akılarında öyle birşey mi geliyor acaba? bana fikir verebilirmisiniz? Düşümceleriniz ne bu konu ile alakalı

X