Düğün Ne yapacağım?

Ogretmenhanm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
45
9
Hanımlar düğünüm 30 ağustos virüs yüzünden ertelemeli miyim? Aslında inşallah biter diye düşünüyoruz inşallah. Kpss Eylül ün ilk haftası aslında düğünle arasında bir hafta var o sebeple ertelenmez gibi de geliyor. Hanımlar lütfen yadırgamayın millet hastalıkla uğraşıyo düğün derdindesin demeyin herkes başına gelen şeyle ilgileniyor planlama yapması gerekiyor anlayış bekliyorum. Sizce tarihime kadar korona geçer mi yoksa ertelemeli miyim?

Öncelikle tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin.
Neden yargılayalım ki, tabii ki telaşlanacaksın ve düşüneceksin. Gayet normal, yargılayanları dinleme :)
Ben Almanyada yaşıyorum, türkiyede durumlar ne olur bilmiyorum fakat almanya augustosun sonuna kadar tüm organizasyonların iptal edilecegini açıkladı. Türkiyede de durumların benzer olacağını tahmin ediyorum.

Umarım herşey gönlünüzce olur ❤

Hanımlar düğünüm 30 ağustos virüs yüzünden ertelemeli miyim? Aslında inşallah biter diye düşünüyoruz inşallah. Kpss Eylül ün ilk haftası aslında düğünle arasında bir hafta var o sebeple ertelenmez gibi de geliyor. Hanımlar lütfen yadırgamayın millet hastalıkla uğraşıyo düğün derdindesin demeyin herkes başına gelen şeyle ilgileniyor planlama yapması gerekiyor anlayış bekliyorum. Sizce tarihime kadar korona geçer mi yoksa ertelemeli miyim?
Bir iki ay daha bekleyip duruma göre hareket etseniz daha iyi olur bence. Dediğiniz tarihe 4 ay var.

Organizasyonlar iptal edilmese bile cogu kisi gelmez diye düsünüyorum yinede cogu kisiler daha dikkatli davranabilir. Alternatif cözümler aklinizda bulunsun. Sizin sorunuzu sadece zaman cevaplayacak ne desek yanlis olur.

Az kişinin gelmesi sorun değil, ailem istemese düğünü bile fazla abartmadan yapardım zaten. İnşallah tarihimizi ertelemek zorunda kalmayız😟

Öncelikle tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin.
Neden yargılayalım ki, tabii ki telaşlanacaksın ve düşüneceksin. Gayet normal, yargılayanları dinleme :)
Ben Almanyada yaşıyorum, türkiyede durumlar ne olur bilmiyorum fakat almanya augustosun sonuna kadar tüm organizasyonların iptal edilecegini açıkladı. Türkiyede de durumların benzer olacağını tahmin ediyorum.

Umarım herşey gönlünüzce olur ❤

Teşekkür ederim çok sağolun. Ağustosta düğünü ertelenirse eylülde okulların açılması da gecikir öğretmenim ben. Böyle olunca hiç bir şekilde plan yapamaz olduk

Temmuza kadar kademeli olarak normale döneceğimiz söyleniyor ancak düğün gibi büyük bir organizasyon için bence izin verilmez onun için hayatın tamamen normale dönmesi lazım oda 2021 eylülü bulur deniliyor

Canım okullardan pay biç milli eğitim okullar eylül de açılacak dedi .Demekki durum vahim 2.bir dalga gelmesi bekleniyor. Belki vakalar azalırsa organizasyonları şartlı yaptırabilirler .Şu kadar insan şu kadar mesafe falan diye. Halay yok mesela 😁

Canım senin diğer konunu da okudum. Belkide tayin olduktan sonra düğünün olması daha hayırlıdır. Ozaman direk farklı apartmana taşınırsınız

X