ne yapacağım ben:)))))çok üzgünüm

P

papatyacim

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatyacim
benneyaptımkibenneyaptımki:1no2:benneyaptımkibenneyaptımkiadet düzensizlğiyle ilgili baya bir tedavi görüyodum.
doktor o gün bana çocuğun olmayacak dedi.yumurtalarım gelişmiyormuş.
benim evlenmeyi düşündüğüm sevgilim var.ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.çooook mutsuzum.ne yapacağımı bilmiyorum.inasanın bekarken öğrenmesi daha bir acı sanırım.

• Konu Sahibi papatyacim
Canım bir doktora daha görün bence. Tek doktorla kalma. Bir de artık tıp çok gelişti. Gelişmeyen yumurtalar için yumurta geliştirici ilaçlar iğneler var. Bir sürü yol var. Tek çaresi olmayan yumurtlamamak yani yumurta oluşmaması benim bildiğim. Yumurta oluştuktan sonra onu olgunlaştırabiliyorlar. O kadar üzülme, bir dr.a daha görün derim.

• Konu Sahibi papatyacim
allah sabrımımı deniyor bilmiyorum.hiç bir zaman anne olamayacağım.

• Konu Sahibi papatyacim
benneyaptımkibenneyaptımki:1no2:benneyaptımkibenneyaptımkiadet düzensizlğiyle ilgili baya bir tedavi görüyodum.
benim evlenmeyi düşündüğüm sevgilim var.ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.çooook mutsuzum.ne yapacağımı bilmiyorum.inasanın bekarken öğrenmesi daha bir acı sanırım.

.............................................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi papatyacim
göründüm canım çaresi yok dedi doktor.sadece yumurta nakli olablirmiş.

• Konu Sahibi papatyacim
deniz yıldızı çok sağol.inşallh benimde öyle olur.ama umtlanmakta istemiyorum.sevgilime söylesem mi bilmiyorum

• Konu Sahibi papatyacim
başka bi doktora daha gitsene canım bazen birinin dediği diğerini tutmuyor karamsar olma :KK43:

• Konu Sahibi papatyacim
bende arkadaslara katiliyorum baska bir doktorla daha gorus vede hemen en kotu seyleri aklina getirme lutfen daha evli bile degilsin yarinin neler getirecegini ALLAH bilir

• Konu Sahibi papatyacim
ne yapacağım ben:)))))çok üzgünüm

bu gulme isaretlerini anlamis degilim...
mutlumuusun uzgunmusun

Birde yumurtalarin gelismiyormus..bu durumda bir cok kisi tedavi gorup bu sorunu hallettiler
Doktorun saana direk cocugun olmayacak demesinide anlamadim tedavi falan uygulanmadan.

Canım çok zor bir durum, evleneceğin kişiye bunu söylemelisin, yoksa evlendiğinde ailesi ve eşin tarafından çocuk çocuk diye baskılara maruz kalırsın.Çok yıpranırsın.Bir de yumurta naklini düşünebilirsin...

tek bir doktora bakıp hemen bunalıma girme,en az 2-3 doktora daha git.hepsi aynı şeyi söylerse de dalında en iyi olan uzmana gidip tedavi ol...en büyük dert umutsuzluktur...umudunu asla kaybetme,21 yıl boyunca çocuğu olmayan bir arkadaşım,en sonunda normal yollarla hamile kaldı...allahtan ümit kesilmez. allaha dua et,sonra tedavini gör...ve asla pes etme...

evet nasıl hemen boyle bir yargıya varabiliyor.. bence vardır bir çaresi uzun sursede vazgeçmemelisin
her doktoruda dinleme

allah sabrımımı deniyor bilmiyorum.hiç bir zaman anne olamayacağım.

aa canım böyle ümitsiz konuşma anne olmayacağımda ne demek allah çifter çifter nasip etsin inşallah tek bir doktorla kalma tıp o kadar ilerlediki üzme kendini olur canım benim Şeniz

Benim bir arkadaşımda senin durumundaydı onada doktoru çocuğu olamıycağını söylemişti ama şimdi dünyalar tatlısı bir oğluşu var.Sende takma kafana bence tıpta böyle şeylerin çaresi mümkün canım........

canım bence bir doktora daha görün ve umutsuzlanma.
umutsuzlanırsan kaybettin demektir.allah yardımcın olsun canım.
sevgilin için sorun olup olmayacağını en iyi
sen bilebilirsin.sen karar vereceksin..

çok sağolun kızlar ya.derdimi kimseye anlatamıyordum.sevgilime evlenirsek çocuğumuz olmazsa ne yaparsın dedim allah nasip etmemiştir,ben seninle çocuk için mi evleniyorum dedi.ama çocuğumun olmasını çok isterim dedi.çok üzgünüm.keşke evlenmeden böyle bir şey duymasaydım.dr birde beni piskiyatrise yönlerdirdi.oooofffff

canim uzulme yumurtaliklari uyarici ve yumurtlamayi saglayici birsuru ilac var eninde sonunda evlat sahibi olursun..esinde sorun olmasin yeterki o daha zor oluyor!!

Bu doktorlar nasil kolay soyleyebiliyorlar bu cumleleri anlamiyorum.Ocak ayinda gittigim doktor bana da yumurtlama gorunmuyo ,cocuk olmaz dedi,subat ayinda baska doktora gittim,yumurtlama var,korkma dedi,ama ilk doktor tersini soyledi dedim.Her ay yumurtlama olmaz,o aya denk gelmistir diye acikladi.3.bir doktora daha gittim bu ay, o da sorun yok diyince rahatladim,bu kadar uzulme,en az 2 doktora daha gorun.

evlenmene engel olarak gorme bunu bence. gittigin dr. normal biri degil galiba. kendilerini yaradan yerine koymuyorlarmi, Allah islah etsin ! birde psikiyatra yonlendirmis, ne iyi dr.luk valla. bence iyi bir dr arastir ona git, seni psikiyatra yonlendirmeyen, sana kendisi bizzat yardimci olacak, gorevini adam akilli yerine getirecek birine..seni evlenmeden bu psikolojiye sokmalarina izin verme, bunlar yipratici seyler, hersey zamaninda yasanmali, sen su an sadece tedavini aksatma ve cok iyi bir dr. bul. Allah yardimcin olsun.

X