Anket Ne kadar kıskançsınız?

Ne kadar kıskançsınız?

• Ankete Katılan
    453
Saydigin tüm özellikler bende de var Mune. Ortak özelliklerimiz de çok demek ki 😂 ama kiskancimdir da yani. Tabi eşime güvendigim için aştım biraz çok şükür 🥲
Ben kıskançlığı genel düşünüyorum, sadece eş değil kardeş arkadaş komşu çocukluğumdan beri hiç böyle bir yanım olmadı, aksine kıskanmak yerine çok korumacı oldum belki çocuk olduğumu kenara bırakıp ablalık misyonu üstlendiğimdendir bilmiyorum, benden küçük 2 kardeşim vardı ve 1,5 yaşından beri ablaydım:)) kıskançlık yapacaksam bile ablalığım ağır basıp o duyguyu törpüledi belki de, bu durum eşime de yansıdı kıskanmak yerine ona biri olumsuz bir laf edince atmacaya dönüyorum 😂 arada takılmak için hele bir yanlışını göreyim kafanı duvara sürter kıvılcım çıkarırım diyorum ama gölge gibi takip eden, sosyal medyasını, telefonunu, cüzdanını kurcalayan biri olmadım hiç, kimle arkadaşlık ederse eder umursamam, ki sosyal çevresi geniş erkek kadar kadın arkadaşları da var, ben yokken rahatça eve davet edebilir bir yerde oturup sohbet edebilir, acaba Mune ne der kaygısı yaşamadı hiç çünkü kısıtlayıcılığım yok, kısıtlamayı da kısıtlanmayı da sevmiyorum özgürlüğüme düşkün olduğum için karşı tarafın da özgür olmasından yanayım, koç bencildir derler belki bencillik yapıyorumdur ama kişilere karşı bencil bir yanım yok.

Ben de bir terazi burcu olarak yazayım☺️ normal olarak kıskancımdır 😁ama herseyi terazi kefesi olarak düşünüp , empati de yaparak kıskançlık duygularımı törbileyebilirim.çok araştırmacı ve gözlemciyim , bu yüzden gözümden hiç bir şey kaçmaz . Bir de artık 16 yıllık kocamı tanırım 🤫 birde çok arkadaşız ve iç içeyiz hayatta ne ben ne de o beni bu koşullarda aldatamaz😁😁😁

X