Nazardan çok korkmak

deryaabbbhjmnh

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2023
84
31
18
Merhaba arkadaşlar, ben nazardan çok kokuyorum ya, birisi beni övünce , övmesin diyorum nazarı gelir diyorum, övdüğün de de hemen kötü hisler geliyor bana, nazarı geldi diyorum, artık bir şey paylaşamıyorum, yarım saat sonra hemen kaldırıyorum, nazar gelir diyorum, korka korka bir Fito atıyorum, onu da acaba silsemi diyorum, hayatı etkiliyor öyle çok takınca, bide bir kahve storysi bile atsam, atmaya korkuyorum, paylaştıktan sonra Allah korusun ya bişi olsa diyorum, sonra Elim sile gidiyor siliyorum, hep dua okuyorum, ama bize çabuk nazar değiyor bazen, o yüzden korkuyorum, millete bakıyorum korkmadan yüz tane şey atıyor , sizde öyle korkuyormusunuz, konuşmak istedim

Evet ,profil fotomu bile kaldırdım en son.Zaten sadece story den belirli bir arkadaş grubuna çok nadir paylaşımlar yapıyordum, onu bile çekiniyorum artık.Ne zaman bi şey paylaşsam pozitif olmayan durumlar oluyor, bu kadar denk gelemez.Bazen unutuyorum, aradan uzun zaman geçiyor, ay dur şunu paylaşayım diyorum ,mutlaka can sıkıcı bir şey oluyor arkasında.Ya evin huzuru kaçıyor ya da farklı bi şey oluyor.Catir çatır paylaşım yapanlara da hayretle bakıyorum ben de.Taş gibi yıldızları var ,ne diyeyim.Nazar değse paylaşmazlar ,herkesin yıldızı bir olmuyor..

kahve fotosuna ne gibi nazar değebilir ki

bu kadar tetikte durmak hiç sağlıklı değil ilerisi şizofrene kadar gider

sandığımız kadar muhteşem özelliklere sahip değiliz hiç birimiz ve hiç kimseninde o kadar umrunda değiliz

değse nazar ünlülere değerdi

Nazar haktır. Elbette nazar değer ama sizin bu düşünceler bana normal gelmedi. Abartı olmuş. Bu kadar korkuyosanız paylaşmayın. Zaten sürekli bişeyler paylaşmak bana saçma geliyor.

• Beğen
Reactions: The
Evet ,profil fotomu bile kaldırdım en son.Zaten sadece story den belirli bir arkadaş grubuna çok nadir paylaşımlar yapıyordum, onu bile çekiniyorum artık.Ne zaman bi şey paylaşsam pozitif olmayan durumlar oluyor, bu kadar denk gelemez.Bazen unutuyorum, aradan uzun zaman geçiyor, ay dur şunu paylaşayım diyorum ,mutlaka can sıkıcı bir şey oluyor arkasında.Ya evin huzuru kaçıyor ya da farklı bi şey oluyor.Catir çatır paylaşım yapanlara da hayretle bakıyorum ben de.Taş gibi yıldızları var ,ne diyeyim.Nazar değse paylaşmazlar ,herkesin yıldızı bir olmuyor..
Evet bende eskiden çok şey paylaşırdım a artık atamıyorum, yani kendimi kötü hissediyorum o yüzden korkuyorum atmaya

kahve fotosuna ne gibi nazar değebilir ki

bu kadar tetikte durmak hiç sağlıklı değil ilerisi şizofrene kadar gider

sandığımız kadar muhteşem özelliklere sahip değiliz hiç birimiz ve hiç kimseninde o kadar umrunda değiliz

değse nazar ünlülere değerdi
Bilmiyorum bir kahve bir şey atsak, milet oh diyor , o yüzden bende takıntı olmuş biraz , acaba nazarları gelir mi diye, evet ünlülere değmiyor mesela, o kadar hayatlarıni göz önünde yaşamalarına rağmen

X