Nasıl umursamayacağız?

1yagmurdansonra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
17
9
31
Kızlar merhaba ,aranıza yeni katıldım ama burayı takip ediyorum bir süredir.
Adet döngüm 25 ile 32 gün arasında değişiyor bu yüzden önümüzdeki adet tarihim en geç 17 mayıs ve en erken 10 mayıs yani bugündü
Şimdilik adet görmedim geçtigimiz pazardan düne kadar yani bi 5 gün aşırı derece adet sancim oldu ve ıslaklık hissedip sürekli tuvalete gittim ama adetim gelmedi
Dün aksamdan beri o agrim gitti sayılır, ara ara cok az sanci gelip gidiyor sadece
Dün test yapmıştım negatifti ama sanırım erken yapmışım sonradan farkettim yani en son ilişki üzerinden (ayni zamanda yumurtlama ) daha 6 gün geçmişti
Ben 25 ve 32 döngüsünün her ikisine göre yumurtlama günümü hesaplayıp günlerimi ayarlıyorum
Aslında bütün belirtilerim göğüs ve adet sancim regl belirtilerimin aynısı ama bu kadar 5 6 gün öncesinden başlıyor muydu sancim hatırlamıyorum

Adet günü yaklaştıkça günler geçmiyor sanki
Düşünmeyin ,rahat olun ,kafanızı dağıtın diyenler nasıl yapıyor acaba bunu ,nasıl dusunmeyecegiz

valla ne desem ne önersem boş bence kendin “artık olursa olsun olmazsa olmasın” kıvamına gelene kadar her ay kendini dinlemekten test yapmaktan vazgeçmeyeceksin. valla ben 3 senedir evliyim adete kadar test yaptığım yetmedi bir ara o kadar saplantı haline geldi ki adet olsam da belki yerleşme kanamasıdır diye tekrar tekrar test yaptım. sonra sıkıldım testten takvim tutmaktan yumurtlama takip etmekten gerçekten bıktım 3 senedir bilfiil bunları yapmaktan. 3 aydır hiç bir şeyin yüzüne bakmıyorum adet takibi bile yapmıyorum. bir başka hastalık için nörolojiye gittim filmdi ilaçtı derken her ihtimale karşı da gebelik var mı diye sordu. yoktur dedim emin olalım sen gene bugün test yap gelmeden dedi bir test yaptım ben şok. çift çizgi. yani 3 sene peşinde koş bi cacık olmasın, 3 aydır sal hatta Allah affetsin “olmuyorsa olmuyor ben de artık istemiyorum” kıvamına gelmiştim olana bak. Yani gerçekten o kadar hayal kırıklığı yaşadım ki sevinemiyorum bile hala inanasım gelmiyor kesin bir yanlışlık vardır gibi

valla ne desem ne önersem boş bence kendin “artık olursa olsun olmazsa olmasın” kıvamına gelene kadar her ay kendini dinlemekten test yapmaktan vazgeçmeyeceksin. valla ben 3 senedir evliyim adete kadar test yaptığım yetmedi bir ara o kadar saplantı haline geldi ki adet olsam da belki yerleşme kanamasıdır diye tekrar tekrar test yaptım. sonra sıkıldım testten takvim tutmaktan yumurtlama takip etmekten gerçekten bıktım 3 senedir bilfiil bunları yapmaktan. 3 aydır hiç bir şeyin yüzüne bakmıyorum adet takibi bile yapmıyorum. bir başka hastalık için nörolojiye gittim filmdi ilaçtı derken her ihtimale karşı da gebelik var mı diye sordu. yoktur dedim emin olalım sen gene bugün test yap gelmeden dedi bir test yaptım ben şok. çift çizgi. yani 3 sene peşinde koş bi cacık olmasın, 3 aydır sal hatta Allah affetsin “olmuyorsa olmuyor ben de artık istemiyorum” kıvamına gelmiştim olana bak. Yani gerçekten o kadar hayal kırıklığı yaşadım ki sevinemiyorum bile hala inanasım gelmiyor kesin bir yanlışlık vardır gibi
Yaa.. Gercekten insan her şeyi ona yoruyor..
Vücudumuzdaki her değişikliği ona yoruyor..
Ama bu bekleyislerinizin sonucunu cok şükür ki almışsınız..
Demek gercekten stres cok etkiliyor ,o beklentiye girmek..
Ben çok yıprandım bu süreçte, umarım sen daha fazla yıpranmadan bu ay kavuşursun evladına🙏🏻
Aminn en hayırlı ve sağlıklı şekilde hepimiz inşallah 😌

X