Nasıl kilo alırım lütfen yardım

Ben gayet sebze, protein, karbonhidrat dengeli ve dogru durust beslenip spor yaparak kilo aldim. Kilo almak isteniyorsa bunun da saglikli yolu var. Diyestisyen ve spor salonlari sadece zayiflamak için degiller, cok yanlis algi. Gidip yardim alirsa gayet saglikli kilo alabilir.
Sagliksiz beslenerek cicibebeyle vs alinan kilo zaten güzel durmuyor bol bol selulit yağ yapar ve zararli.

Bu tarz konularda insanlari sagliksiz beslenmeye yoneltmemek lazim, baska okuyan da olursa yazmis olayim.

Ben katılıyorum. Cici bebe vb çok berbat ve yanlış fikirler.

Önceliklle konu sahibesi iştah açmak için spor yapabilir, bu haliyle spora hali olmayacağını düşünüyorum :KK51: o yüzden hızlı hızlı yürüyerek iştah açabilir.

Bu beslenme listesi berbar konu sahibesi çok yanlış bir şekilde besleniyorsun:KK51:Demir yok, kalsiyum zaten yok, et yok tek geçer akçe sabah yediğin yumurtalar. Acilen beslenmeni değiştirmen lazım. Öğlende az bir miktar da olsa et ve salata yiyerek başla derim işe.

kızlar selam lütfen bana kızmayın ama gerçekten benim için zor bir konu. Boyum 173 cm eskiden 58 kiloydum popom vs dolgundu. Koşturmaca stres vs derken 51 kg ye düştüm 1 senede. Ve sanırım midem öyle küçüldü ki ne yesem direk doyuyorum. İştahım da yök. Her sabah büyük tuvalete çıkarım+ gün içinde de çıkarım.
Yediklerimi yazıyorum:
Kahvaltı: 2 yumurta 3 ceviz 1 dilim ekmek
Öğle: geçiştirmece (muz+süt gibi)
Akşam: 1 tabak semizotu veya haşlama veya bezelye gibi yemekler + 1 dilim tam buğday ekmeği

Kızlar asla acıkmıyorum direk bişey yiyince doyuyorum. Çikolata vs regl hariç hiç yiyesim gelmiyor içindeki yapay maddeleri vs düşündükçe. Sizce nasıl 57 kg olabilirim 5 ayda falan? Popom dümdüz oldu göbeğim göğüslerim (küçük genel olarak zaten) ama popom eskiden iyiydi ya :KK43:
Zayıflıktan kemiklerim batiyodu 40 kiloydum önce dahiliye sonra diyetisyen 54 kilo oldum diyet listesiyle ben bile kilo aldıysam herks alir

Poponun dümdüz olması zayıfladığın için değil yalnız, kasların güçsüz. düzgün beslenmesdiğin için sadece popon değil bütün kasların erir bu şekilde.Popo üstü yağ azalınca şimdi gözüne batıyor. Spor yapıp bölgedeki kasları desteklemen gerek. Bunun dışında bence kilon iyi ama bence bir doktora git. B12 eksikliği falan da iştahı kapatır çünkü.

Bir de bu kadar zayıflama sebebin yaşadığın bir sorun mu yani çok üzüldüğün bir şey mi oldu?

Ben gayet sebze, protein, karbonhidrat dengeli ve dogru durust beslenip spor yaparak kilo aldim. Kilo almak isteniyorsa bunun da saglikli yolu var. Diyestisyen ve spor salonlari sadece zayiflamak için degiller, cok yanlis algi. Gidip yardim alirsa gayet saglikli kilo alabilir.
Sagliksiz beslenerek cicibebeyle vs alinan kilo zaten güzel durmuyor bol bol selulit yağ yapar ve zararli.

Bu tarz konularda insanlari sagliksiz beslenmeye yoneltmemek lazim, baska okuyan da olursa yazmis olayim.
Doğrudur çevremde vücudunun dengesini bozmadan kilo alabilen duymadım. Varsa ne güzel

kızlar selam lütfen bana kızmayın ama gerçekten benim için zor bir konu. Boyum 173 cm eskiden 58 kiloydum popom vs dolgundu. Koşturmaca stres vs derken 51 kg ye düştüm 1 senede. Ve sanırım midem öyle küçüldü ki ne yesem direk doyuyorum. İştahım da yök. Her sabah büyük tuvalete çıkarım+ gün içinde de çıkarım.
Yediklerimi yazıyorum:
Akşam: 1 tabak semizotu veya haşlama veya bezelye gibi yemekler + 1 dilim tam buğday ekmeği

Kızlar asla acıkmıyorum direk bişey yiyince doyuyorum. Çikolata vs regl hariç hiç yiyesim gelmiyor içindeki yapay maddeleri vs düşündükçe. Sizce nasıl 57 kg olabilirim 5 ayda falan? Popom dümdüz oldu göbeğim göğüslerim (küçük genel olarak zaten) ama popom eskiden iyiydi ya :KK43:
Öncelikle sadece sağlıklı kilo alma diye bir şey tam olarak yok aslında. Kilo alan birçok insan abur cubur yemeye başladığı, hamburger, patates, pizza, dondurma yediği, akşam yemekten sonra ekstra bu tarz atıştırmalık yediği için kilo alır.

Sizin yeme düzeniniz ise tam olarak tavsiye edilen sağlıklı beslenme düzeni. Memnun olmuş olsanız aslında siz doğrusunu yapıyorsunuz.

Ancak madem değilsiniz, haftada iki üç gün akşam sebze yemek yerine disardan hamburger patates yiyin, pizza söyleyin ve yiyin, gece de bir kase dondurma yiyin. Nasıl da kilo almaya başladığınızı fark edeceksiniz:)

Bir tabak sebze yiyerek elbette kalori gereği kilo alamazsınız.

İnsanlar diyet yaparken bu şekilde besleniyor. Hatta sağlıklı beslendiklerinde kolay kolay acıkmadıklarını söylüyorlar

Normal bir insan kadar yeseniz alırsınız kilo

Hatta bende sağlıklı beslenmeye geçmek istiyorum ama aşırı zayıflamaktan korkuyorum

Menülerimizi değişebilir miyiz acaba 😂sizin menünüz bendeniz diyette birine çok uygundur ben bu akşam yediğim menüyü size vereyim ki kilo alın 😂

Mideniz küçülmüş o yüzden az yiyince doyuyorsunuz ben de diyet yapınca midem çok küçülmüştü biraz yiyince doyuyordum sık sık yiyin bu yediğiniz menü ile kilo almak şöyle dursun verirsiniz

Menülerimizi değişebilir miyiz acaba 😂sizin menünüz bendeniz diyette birine çok uygundur ben bu akşam yediğim menüyü size vereyim ki kilo alın 😂

Mideniz küçülmüş o yüzden az yiyince doyuyorsunuz ben de diyet yapınca midem çok küçülmüştü biraz yiyince doyuyordum sık sık yiyin bu yediğiniz menü ile kilo almak şöyle dursun verirsiniz
Evet 52 idim 51 e düşmüşüm her gün eriyorum gibi her sabah ve gün içinde toplam 2 veya bazen 3 defa büyük tuvalete çıkıyorum. Evet midem küçüldü bence de hissediyorum nasıl büyütebilirim acaba

Evet 52 yedim 51 e düşmüşüm her gğn eriyorum gibi her sabah ve gün içinde toplam 2 veya bazen 3 defa büyük tuvalete çıkıyorum. Evet midem küçüldü bence de hissediyorum nasıl büyütebilirim acaba
Sık sık yemelisiniz büyür sağlıklı olun da gerisi boş karbonhidrat tüketin ben de sizin gibiydim şimdi de vermek için uğraşıyorum işte mide büyüyünce arkası geliyor çikolata tatlı çok tüketin

Evet midemi büyütmem gerek mesela fazla yiyince sanki direk hepsi ertesi güne dışkıyla çıkıyor gibi giderek hep kilo veriyorum :KK43:
Bir zamanlar bende öyleydim su içsem büyük abdeste gidiyorum gastronomiye gittim ve huysuz bağırsak sendromu dedi baya araştırdım ve psikolejik olduğunu anladım ve saldım kendimi bende şuan 170 boy ve 57 kilodayım etrafımda herkes zayifsin diyor 3 çocuğum var kosturmaktan yedigimide yakıyorum ... Ama şuna eminim ne kadar almak istersen o kadar almiyosun kafaya çok takmamak gerek akışına bırak ve ye cokca

Bende 42 kiloyum buda tokken oldugum kilo normalde 40 cikiyorum yediklerimi zorlaaaa yemek istemesemde yemeye calisiyorum simdi kilo almak icin umarim sende caresini bulur saglikli kilo alirsin

Yediklerimi yazıyorum:

Ogunleriniz yeterli değil. Dolayısıyla mideniz de buna alıştığı için fazlasına ihtiyaç duymuyor. Ben de 1.76 boy 58 kiloyum. 2 ay önce 60 idim. Stres ve yememe sorunu yüzünden kilo verdim. Ama rahatım bu konuda alıp verebiliyorum. Ve gerçekten öğünlerde daha iyi yediğimde ve bunu düzenli yaptığımda kilo alıyorum. Ne kadar az yerseniz mideniz o kadarına alışır.

Yediklerimi yazıyorum:

Seni bence doverler burda hxhxhfh

X