Nasıl kilo aldım?

Kekeremekere

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2018
13
7
31
Arkadaşlar merhaba. 24 yaşındayım ve hayatımda hiç 45 kilonun üstüne çıkamamıştım ta ki eylül ayına kadar. Sürekli kilo alamamayı kafaya takarsım ve dönem dönem farklı şeyler denerdim ama çok istikrarlı olmadığım için çok fazla kilo alamazdım. Ama kafaya taktım ve 2 ayda 4 kilo alınca alabileceğimi fark ettim. 45 kilonun üstüne çıkamayan ben şu an 52 kiloyum.

Nasıl kilo aldığıma gelince her akşam yatmadan önce 20-25 adet bebe bisküvisini bi tasa koyup üstüne bir bardak kadar süt ekleyip bisküvileri ezdim. Bu yöntemi daha önce de denemiştim ama çok istikrarlı olmadığım için işe yaramamıştı. Ama bu sefer istisnasız iki ay boyunca her akşam yedim 45 kilodan 49a çıkınca yemeyi bıraktım ve sanırım midem de biraz büyüdüğü için biraz fazla yemeye başladım ve haziranda 45 kiloykan eylülde 49 kiloydum. Şu an ise 52 kiloyum. Kesinlikle kilo alamıyorum demeyin kesin karerlı bi şekilde yaparsanız bence siz de kilo alabilirsiniz.

ya niye aliyosunuz ben vermek icin 40takla atiyorum 56 kiloyum 47 olmak istiyorum.inssalllahh bir gun bende kilo almak icin ugrasirim yasa

Düzenli yemek her zaman için kilo aldırır hic öğün atlamadan ve her defasında masadan doğarak kalkmak kilo kaldırıyor kızlar denedim gördüm yavaş ve sağlıklı bir şekilde

ya niye aliyosunuz ben vermek icin 40takla atiyorum 56 kiloyum 47 olmak istiyorum.inssalllahh bir gun bende kilo almak icin ugrasirim yasa
160 a 47 kılo cok ıtıcı duruyor soyleyım . ben 155ım 56ydım 45e dustum 49-50 hallerım bıle hastalıklı gıbı duruyordum. gelen gıden ahstamı oldun kurumussun dıyodu. bence 160a 56 cok guzel bı kılo hıc ugrsma

her gece yatmadan önce 1 bardak süt ve 2 tane topkek ile ( topkekin tanesi 260 kalori ) toplamda 600 kalori alarak 7,5 kilo aldım arkadaşlar.. süt kilo yapior sakın atlamayın. öğünlerime de çok dikkat ettim.. diyete halen devam..55 den 62,5 a çıktım hedef 68 :)

her gece yatmadan önce 1 bardak süt ve 2 tane topkek ile ( topkekin tanesi 260 kalori ) toplamda 600 kalori alarak 7,5 kilo aldım arkadaşlar.. süt kilo yapior sakın atlamayın. öğünlerime de çok dikkat ettim.. diyete halen devam..55 den 62,5 a çıktım hedef 68 :)
canım kac ayda 7 bucuk kılo???ayrıca ogunlerde ne yedıın? listenı suraya yazarmısın ogun ve yedıklerın seklınde

Neler yaptın yazar misin cnm bende 46 kiloyum 50 olsam biraz daha iyi olacak bende iştah da yok işte

Slm kızlar bende yıllardır hep aynı kilodayım 27 yaşındayım 1.62 boyum ve 46 kiloydum neler denediysem kilo alamadım benmde iştahım yoktu bir sitede sipraktin diye alerji ilacı iştah açtığını duydum ve en son çare onu denedim yan etkisi iştah açmak ve uyku yapmakmis evet istahimi açtı biraz ama internette okuduğum kadr çok aşırı değil ama kalori hesabı yaparak hergun yediklerimi kalori hesabı yapyrm ve ilacada şuan devam edyrm başlayalı 10 gün olmuştur 48 kilo olmuşum boyuma göre ideal kilom 54 olmalı inşallah olurum hepimiz oluruz :dua::KK76::kk77::hamarat::KK5:

Slm kızlar bende yıllardır hep aynı kilodayım 27 yaşındayım 1.62 boyum ve 46 kiloydum neler denediysem kilo alamadım benmde iştahım yoktu bir sitede sipraktin diye alerji ilacı iştah açtığını duydum ve en son çare onu denedim yan etkisi iştah açmak ve uyku yapmakmis evet istahimi açtı biraz ama internette okuduğum kadr çok aşırı değil ama kalori hesabı yaparak hergun yediklerimi kalori hesabı yapyrm ve ilacada şuan devam edyrm başlayalı 10 gün olmuştur 48 kilo olmuşum boyuma göre ideal kilom 54 olmalı inşallah olurum hepimiz oluruz :dua::KK76::kk77::hamarat::KK5:
Bende bir ara yaptım kalori hesaplaması da belli süre sonra sıkıldım bıraktım bende 52 olsam yeter ama emziriyorum pek yemek de yemiyorum suan zorla 47 gibiyim bnm yüzüm çok zayıf duruyor herkes çok zayifsin demekten yorulmuyor zaten

Bende bir ara yaptım kalori hesaplaması da belli süre sonra sıkıldım bıraktım bende 52 olsam yeter ama emziriyorum pek yemek de yemiyorum suan zorla 47 gibiyim bnm yüzüm çok zayıf duruyor herkes çok zayifsin demekten yorulmuyor zaten
Seni çok iyi anlıyorum sende zayıfsın diyenlere karşılık ver onlar senin morelini bozuyorsa sende boz ben artk susmuyrm cnku bide emzirme döneminde ablamda çok zayfladi benden çok kiloluydu smdi 45 kilo emzirmeyi bıraktı oda kilo almaya çalışıyor inşallah sende bırakınca iştahın artar ve kilo alirsin

Seni çok iyi anlıyorum sende zayıfsın diyenlere karşılık ver onlar senin morelini bozuyorsa sende boz ben artk susmuyrm cnku bide emzirme döneminde ablamda çok zayfladi benden çok kiloluydu smdi 45 kilo emzirmeyi bıraktı oda kilo almaya çalışıyor inşallah sende bırakınca iştahın artar ve kilo alirsin
İnş cnm bir 5 kilo alsam yeter aslında ama zor ya

Valla bende kendimi bildim bileli 45 evlendim 4 sene olcak hala 45 tim en son46 oldum ne yaptıysam alamadım ama bu şurubu sende dene bence ama emzirirken değil kesince denersin ve patlayana kadr yemeye calis:-)
Ben o şurubu da denedim cnm daha çocuğum olmadan hatta bi toz kullandım kilo da aldım ama bırakınca geri gitti

Ben o şurubu da denedim cnm daha çocuğum olmadan hatta bi toz kullandım kilo da aldım ama bırakınca geri gitti
Anladm cnm inşallah gene alırsın ama istikrarlı olman lazm ben hep ne yesem diye düşünüyorm cnku midemi büyütüp istahimi açmam lazm smdi bide süt cicibe muz bal ne buluyorsam karstrip içiyrm tavsiye ederim :KK66:

X