nasıl ideal kiloma düşerim

destina_cisem

106 kiloluk kadının dramı :))))
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2011
21
26
ideal kilom 61 benim kilom 106 65 olsam yetermiş nasıl olurum nasıl yaparım pelinin cayını aldım ıcıyorum sabah ac karnına 1 tost bir kahve birde su ıcıyorum bakıcaz :))))

Sana tavsiyem ilk önce hastaneye gidip tetkiklerini yaptırman.İnsülin direnci troid gibi değerlerini kontrol ettirmen.Ben çok çabaladım ama tetkiklerden insülin direncim olduğunu öğrendim bu kilo vermemi engelledi fazlasıyla.Sonra Mehmet Akgün'le tanıştım maddi durumumuzda şükür iyiydi bir diyet listesi aqualyx+spashape+akupunktur kombine tedaviye girdim 110 kilodan bu şekilde 80'e düştüm.En son soğuk lipolize girdim 1 seans şaun 70 kiloyum.Eğer sağlık değerlerin normalse diyet ve sporla rahatlıkla verebilirsin diyetisyen içinde Ankaradaysan özele gitmeni öneririm.

ideal kilom 61 benim kilom 106 65 olsam yetermiş nasıl olurum nasıl yaparım pelinin cayını aldım ıcıyorum sabah ac karnına 1 tost bir kahve birde su ıcıyorum bakıcaz :))))
Çay vs öyle şeyleri bi kenarı bırak.
Spora başka günde 45 dk 1 saat cardio terlemem lazım kendini zorlaman şart
Ve zararlı karbonhidratları kes .
Yararlı sebze ve protein ağırlıklı beslen
Cikolata tatlı pilav makarna beyaz ekmek vs vs şeyler yeme zayıflarsın cnm malesef tek yol bu
8 ayda 20 kilo veren biri olarak test ettiğim tek klasik yol bu bu yolun kaçışı yok malesef .
91 kilodan 71 e indim fotoğrafı gostereyim sana da motive olur belki . Gerçekten kafanda karar vermelisin . Benim hikayem var okuyabilirsin herseyi orda ayrıntılı yazdım inCollage_20200111_180856083.jpg

Çay vs öyle şeyleri bi kenarı bırak.
Spora başka günde 45 dk 1 saat cardio terlemem lazım kendini zorlaman şart
Ve zararlı karbonhidratları kes .
Yararlı sebze ve protein ağırlıklı beslen
Cikolata tatlı pilav makarna beyaz ekmek vs vs şeyler yeme zayıflarsın cnm malesef tek yol bu
8 ayda 20 kilo veren biri olarak test ettiğim tek klasik yol bu bu yolun kaçışı yok malesef .
91 kilodan 71 e indim fotoğrafı gostereyim sana da motive olur belki . Gerçekten kafanda karar vermelisin . Benim hikayem var mavi herseyi orda ayrıntılı yazdım Eki Görüntüle 2576207
Mavi son halin muhteşem tebrikler

Benim boy 167 kilo 60 61 62 arasinda gelip gidiyo fakat benim ust bolgem S hatta xs ama alt bolgem L M arasinda ben yukardaki bayana bakinca anlam veremedim o 70 oldugunu soyleyince ben oyle durmuyorum nasil alt bolgem gidicek bebegim var disari cikamiyorum pek.

X