Nasıl bir yol izlenmeli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok illa o badem bıyıklı genler aktarılacak🥸
Isteyen herkesin boyle fütursuzca uruyebilmesini istemiyorum ya.
Ne gördün, ne yaşadın ne öğrendin de bir cocuk yapıp bunlari ona aktaracaksin mesela?

Dini nikahi yeterli gören bir tayfa bir de yani. Ne vereceksin o cocuga? Yeterince ziyan edilmis, yetistirilememis insan var zaten dunyada.
Ne kendisinin, ne doguracaginin hicbir hakki olmayacak, adam benim değil dese bir sürü uğraşmak zorunda kalacak.

Allah konu sahibine akıl fikir versin okul okuyor son sınıfta napmaya evlenirsin hadi evlendin yok değerlerim sınırda deyip çocuk diye yardırmak nedir offf bu ülkede ne çok cahil var ya adam senin evlilik yürütebileceğin biri mi onu bile bilmezken adam nedir ne değildir bilmeden çocuk yapmak nedir bu kadar cahil olmayın hadi eğitim görmemiş bir şey bilmeyen insan çocuk ister anlarım yahu son sınıftayım diyorsun ilkokul son sınıf mı öyle herhalde?

Anladığım kadarıyla bir grup var ve bu grup her yeni konuya vakıf sanırım günün 24 saati online ..like olsun komiklik olsun diye ağzına ne gelirse yazıyor .. Sanırsın muhteşem hayatlarınız var empati kurmak da zorlaşmış bu site cidden önemini kaybetmiş sizi ciddiye alsam çıldırırım cidden ama almıyorum özellikle kinaye yapanlar ..Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim umarım kınadığınız yerden sınanırsınız!

Anladığım kadarıyla bir grup var ve bu grup her yeni konuya vakıf sanırım günün 24 saati online ..like olsun komiklik olsun diye ağzına ne gelirse yazıyor .. Sanırsın muhteşem hayatlarınız var empati kurmak da zorlaşmış bu site cidden önemini kaybetmiş sizi ciddiye alsam çıldırırım cidden ama almıyorum özellikle kinaye yapanlar ..Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim umarım kınadığınız yerden sınanırsınız!
Allasen şu anlattıklarının neresine empati yapalım. Ha ben badem severim tam da mevsimi bak ordan bi bağlantı kurdum.

Kendinizi evli olarak görüyor musunuz tam anlamıyla belli değil. Nişanlınız körü körüne tarikatın peşinden gidiyor, seni bırakırım onları bırakmam diyor. Şeyhin isteği sizinkinden önde geliyor. Nişanlınızın cinsel sorunları var size yanaşmıyor ve sizin tek istediğiniz şey üremek mi?

Bu kadar ciddi sorunlarınız varken çözülmeden çocuk yapmak kendi topuğunuza sıkmakla eşdeğer. Siz aklı burada değil psikiyatri kliniğinde arayın zira mantıktan çooooook uzaklardasınız.

Senden daha komik değiller inan adamın ne olduğunu bile bilmeden çocuk yapmak istemek nedir pess

yani bu yaşa kadar hayatta nasıl kaldın merak ediyorum.
dalga geçesim bile gelmiyor artık... artık şey yapsanız da rahatlasak.

Çocuğu bir şekilde derme çatma eldeki imkanlarla yapınca da birkaç yıl sonra şöyle olcak: Eşiniz ürediği için cinsellik defteri komple kapancak. Siz de bebek ve hasta annenize bakarak mutsuz, ilgisiz bir evlilik sürdüreceksiniz. Eşiniz o arada tarikata devam aynı mevzular. Sonra burada "İlgisiz eş, mutsuz evlilik" başlığı açınca herkes size boşan dicek o zaman da annem hasta, küçük bebeğim var diceniz.

Çocuğu bir şekilde derme çatma eldeki imkanlarla yapınca da birkaç yıl sonra şöyle olcak: Eşiniz ürediği için cinsellik defteri komple kapancak. Siz de bebek ve hasta annenize bakarak mutsuz, ilgisiz bir evlilik sürdüreceksiniz. Eşiniz o arada tarikata devam aynı mevzular. Sonra burada "İlgisiz eş, mutsuz evlilik" başlığı açınca herkes size boşan dicek o zaman da annem hasta, küçük bebeğim var diceniz.
Yanaş bacım alnından öpcem. Varsa bi tarikatın müridin olabilrm💋

Allah konu sahibine akıl fikir versin okul okuyor son sınıfta napmaya evlenirsin hadi evlendin yok değerlerim sınırda deyip çocuk diye yardırmak nedir offf bu ülkede ne çok cahil var ya adam senin evlilik yürütebileceğin biri mi onu bile bilmezken adam nedir ne değildir bilmeden çocuk yapmak nedir bu kadar cahil olmayın hadi eğitim görmemiş bir şey bilmeyen insan çocuk ister anlarım yahu son sınıftayım diyorsun ilkokul son sınıf mı öyle herhalde?
Niloyatospikk Niloyatospikk hangi okul ? Konu sahibi 38 yaşında yetişkin bir kadın.

konu içerikleri tarikat, din vb üzerine olduğundan yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X