narsist kurbanı mıyım

İşte bu yüzden kızlarımıza en az 2-3 yıl tanımak için zaman tanıyın diyoruz..yaşadıklarıniz oldukça zor ama toplanma zamanınız gelmiş ömür boyu bu şekilde devam edemezsiniz hayat devam ediyor kızlık zariymis falanmis filanmis bunların bir önemi yok ruhu iyileştirmek zorundasınız asıl yara orda 😞
Nasıl iyileştirebilirim ki ruhu ne yapsam olmuyor artık yaşamak istemiyorum ben bunları hak etmedim çünkü

merhaba arkadaşlar bu konuyu buraya yazıp yazmamak konusunda çok kararsız kaldım çünkü çok ağır şekilde yaralandığım bir konu. lütfen beni suçlayıp eleştirmeyin uzun yıllardır kendimi suçlu görüp mahvoldum çünkü.4 yıl önce biriyle tanıştım benden çok etkinlenmiş gibi davranıyordu çok hoşlanıyordum ondan ve ondan öncede benim cinsel deneyimim olmamıştı evlenmeden öncede olsun istemiyordum kesinlikle. bu kişi benimle yakınlaştı ve birden bire ben istemememe rağmen kızlığımı bozdu. ben o an çığlık atmaya başladım inanılmaz kanamam oldu oluk oluk kanıyordu canım çok yandı meğer kızlık zarı tipim septalıymış o yüzdenmiş neyse ben o şokla kriz geçirdim düştüm bu kişi o an böyle tepki vermeme sinirlendi küfür etti. ben ağlıyorum neden yaptın diye işte neden böyle yapıyorsun falan diyor. ben mahvolmuş durumdayım ama neyse o gün geçti bu kişi beni ne aradı ne sordı bir kaç gün geçti ben mesaj attım çok kötüyüm ben napıcam diye bana dedi ki benden hiç bir şey bekleme vs konuşmadı benimle bir kaç üst üste mesaj atıncada ben engelledi. ben kafayı yemek üzereyim ama neden şikayet etmedin diyeceksiniz yapamadım beni suçlarlar yakınlaştın zaten derler diye korktum . sonra ben başka hesaplardan ulaşmaya çalıştım bu kişiye peşimi bırak seni istemiyorum sevmiyorum hiç bir zamanda istemicem çok takıyorsan git diktir dedi . ben beddua ettim vs engelledi sonra. aradan zaman geçti ben her gece ağlıyorum pskilojik olarak bittim kimseye anlatamıyorum vs. bir gün beni aradı bedduaların tuttu dedi babası mı hastalanmış nolduysa işte borçlanmış vs senin yüzünden oldu dedi. helalleşmek için yüzyüze görüşelim dedi. görüştük. ben neden bana bunu yaptın dedim ne yaptım sanki diye bağırarak üzerime yürüdü. ben sinir krizi geçirdim hastaneye gittik oksijen verdiler bana o ise karşımda sırıtarak başkalarıyla mesajlaştı. sonra bir daha ne konuştuk ne görüştük ben bir kaç kere duygularımı anlatan mesaj attım cevap vermedi. ben artık kimsenin benle evlenmek istemiceğini düşünüyordum herkes evleniyordu birbirini seven insan görünce beni kimse sevmez artık diyip ağlıyordum. geçen sene bu kişinin evlendiğini gördüm tesadüfen o kadar üzüldüm ki mutlu diye ertesi gün ürtiker oldum. ağır depresyon tanısı aldım üç yıldır ilaç kullanıyorum artık eskisi kadar kötü değilim ama bu olayı hayatımdan nasıl silebilirim.
Kendi hayatını kendin mahvetmişsin.Kimseye kızma.

Canim benim destek al. Bu olay geleceğini etkilemesin. Bu bir eksiklik değil. Ama psikolojini mahvetmis.
Destek almam gerekiyor en başından beri ama unutmaya çalıştım hep unuturum dedim olmadı artık bi başkasıyla sağlıklı güzel bir ilişkim olacağını sanmıyorum şuan hayatımda biri var ama o da gidecek çünkü psikolojim normal değil

Destek almam gerekiyor en başından beri ama unutmaya çalıştım hep unuturum dedim olmadı artık bi başkasıyla sağlıklı güzel bir ilişkim olacağını sanmıyorum şuan hayatımda biri var ama o da gidecek çünkü psikolojim normal değil
Iste ben de bunu diyorum. Ki bu normal. Bir nevi tecavüz yaşadığın. Özür dilerim bu kelime için ama. Sana bunu hissettirmiş. Kurtar kendini kuzum.

Kriz geçircek durum yok ortada kimse ortada kalmıyor bu kadar travmatik hallere getiren sensin diye düşünüyorum en büyük kötülüğü sen yapıyorsun kendine bence.
Terapini gör hayata 4 elle sarıl çalış değiş devam et asla kucumsemiyorum yaşadıklarını da bak ensest mağduru olanlar yaşayanlar bile hayata bir şekilde tutunuyor. Yapma yani.
Boş boşuna peşine düşmüşsün rezil birinin tekiymiş evlensen asıl çocukla orta da kalırdın klasik daha mı iyi olurdu?

2-3 yıldır aramıyorum zaten aramamda
Adınıza çok üzüldüm gerçekten. Lütfen psikolojik destek alın. Sizin değerinizi size hiç acımadan kalbinizi kıran biri belirleyemez ki onun yanına acımı dindirecek şeyler duymak için gittim demişsiniz ama sizi paramparça eden birinin sizi onarmasını bekleyemezsiniz. Maalesef çok kötü insanlar var siz de o insana denk gelmişsiniz. Şimdi ne güzel bir ilişkiniz varmış. Kendiniz için terapiye gidin evet bir mağdursunuz ama eskisinden daha da iyi olacaksınız terapiyle emin olun. Kızlık zarını operasyonu falan boşverin. Bakire insanlarda da kanamayan o kadar çok ki. Benim de kanamadı mesela. Kafanıza buna kesinlikle takmayın. Siz bir obje değilsiniz bir zar değerinizi belirlemez. Unutun bunu ve sizi insan olarak seven, bedeninizini değil de ruhunuzu seven birini bulun. Emin ol biz çok değerliyiz.

Adınıza çok üzüldüm gerçekten. Lütfen psikolojik destek alın. Sizin değerinizi size hiç acımadan kalbinizi kıran biri belirleyemez ki onun yanına acımı dindirecek şeyler duymak için gittim demişsiniz ama sizi paramparça eden birinin sizi onarmasını bekleyemezsiniz. Maalesef çok kötü insanlar var siz de o insana denk gelmişsiniz. Şimdi ne güzel bir ilişkiniz varmış. Kendiniz için terapiye gidin evet bir mağdursunuz ama eskisinden daha da iyi olacaksınız terapiyle emin olun. Kızlık zarını operasyonu falan boşverin. Bakire insanlarda da kanamayan o kadar çok ki. Benim de kanamadı mesela. Kafanıza buna kesinlikle takmayın. Siz bir obje değilsiniz bir zar değerinizi belirlemez. Unutun bunu ve sizi insan olarak seven, bedeninizini değil de ruhunuzu seven birini bulun. Emin ol biz çok değerliyiz.
Çok teşekkür ederim yorumunuz bana iyi geldi ben artık bakireliği takmıyorum ama bunları hak etmemiştim keşke daha güzel şeyler yaşayabilseydim değer görseydim bana dedi ki o yatak kan oldu diye seninle olacak değilim dedi mesela canım uzun zamandır yanmıyordu aslında ama ne oldu bilmiyorum konuşmak paylaşmak istedim buraya yazdım ve tekrar gün yüzüne çıktı herşey

Olan olmuş, üstünden yıllar geçmiş. Bir ölüme çare yok. Silkelen kendine gel. Sen kirlenmiş değilsin. İlerde senle olacak kişinin sana geçmişini sormasına da müsade etme. Sen de onun geçmişini sorgulama. Seni sen olduğun için sevecek biri çıkacaktır mutlaka. Bunun için kendine fırsat ver. Mutlaka bir uzman yardımı al

Olan olmuş, üstünden yıllar geçmiş. Bir ölüme çare yok. Silkelen kendine gel. Sen kirlenmiş değilsin. İlerde senle olacak kişinin sana geçmişini sormasına da müsade etme. Sen de onun geçmişini sorgulama. Seni sen olduğun için sevecek biri çıkacaktır mutlaka. Bunun için kendine fırsat ver. Mutlaka bir uzman yardımı al
Evet yıllar geçti ben unuttuğumu sanıyordum ama bastırıyormuşum sadece napıcam bilmiyorum artık ilaç içmeden uyuyamıyorum yaşamak istemiyorum artık

Evet yıllar geçti ben unuttuğumu sanıyordum ama bastırıyormuşum sadece napıcam bilmiyorum artık ilaç içmeden uyuyamıyorum yaşamak istemiyorum artık
Lütfen bunu yapma lütfen. Kadınları bu kadar güçsüz görmeye dayanamıyorum. Her kötülüğü yapan erkek ama siz bu cümleyi kuruyorsunuz "yaşamak istemiyorum artık" ne acı. Asıl pislik tecavüzcüler mutlu olmamalı. Ama hayat adil olmayabiliyor bazem. Yapmayın lütfen bunu kendinize. Eminim çok güzel çok güçlü bir kadınsınızdır. Kendinize güvenin. Her şey kendinizi sevdikçe yoluna girecektir. Evet dönem dönem hepimiz kötü şeyler yaşarız ama ayağa kalmamız gerek. Çünkü günün sonunda tek kendimize biz yardım edebiliriz. Lütfen terapiye gidin. Bir pislik sizi mutsuz edip hayatına devam ederken siz niye edemeyesiniz? Yaşadıklarınıza gercekten üzüldüm. Bırakın o adamı siz çok akıllı bir kadınsınız zaten kaç yıldır iletişimde de değilmişsiniz ama aklınızdan da silin atın olan olmuş artık. Bunu dediğim için suçlamayın beni ama affedin çok ciddi söylüyorum. Çünkü ona duyduğunuz nefreti o hissetmiyor o kötü olmuyor siz içinizde bu nefreti büyüterek sadece kendinize zarar veriyorsunuz. O şu an sizden çok uzakta çoktan hayatına devam ediyor. Siz kendinizi bu düşüncelerle boğuyorsunuz. Affetmeseniz bile geride bırakın lütfen. Gelip geçmiş artık çok uzakta size zarar veremez. Tek zihninize zarar verebilir o da sizin elinizde. Terapiyle kendinize bakmakla kendinize tekrar inanacaksınız.

Lütfen bunu yapma lütfen. Kadınları bu kadar güçsüz görmeye dayanamıyorum. Her kötülüğü yapan erkek ama siz bu cümleyi kuruyorsunuz "yaşamak istemiyorum artık" ne acı. Asıl pislik tecavüzcüler mutlu olmamalı. Ama hayat adil olmayabiliyor bazem. Yapmayın lütfen bunu kendinize. Eminim çok güzel çok güçlü bir kadınsınızdır. Kendinize güvenin. Her şey kendinizi sevdikçe yoluna girecektir. Evet dönem dönem hepimiz kötü şeyler yaşarız ama ayağa kalmamız gerek. Çünkü günün sonunda tek kendimize biz yardım edebiliriz. Lütfen terapiye gidin. Bir pislik sizi mutsuz edip hayatına devam ederken siz niye edemeyesiniz? Yaşadıklarınıza gercekten üzüldüm. Bırakın o adamı siz çok akıllı bir kadınsınız zaten kaç yıldır iletişimde de değilmişsiniz ama aklınızdan da silin atın olan olmuş artık. Bunu dediğim için suçlamayın beni ama affedin çok ciddi söylüyorum. Çünkü ona duyduğunuz nefreti o hissetmiyor o kötü olmuyor siz içinizde bu nefreti büyüterek sadece kendinize zarar veriyorsunuz. O şu an sizden çok uzakta çoktan hayatına devam ediyor. Siz kendinizi bu düşüncelerle boğuyorsunuz. Affetmeseniz bile geride bırakın lütfen. Gelip geçmiş artık çok uzakta size zarar veremez. Tek zihninize zarar verebilir o da sizin elinizde. Terapiyle kendinize bakmakla kendinize tekrar inanacaksınız.
Evet çok haklısınız affetmek gerekiyor içimde . O evlendi mutlu mesut yaşıyor zaten bana dedi vicdanım rahat benim diye umrumda değil dedi. Aldığı ahın bedelini ödememesi de çok koyuyor işte hani insan yaşattığını yaşamadan ölmezdi

Evet çok haklısınız affetmek gerekiyor içimde . O evlendi mutlu mesut yaşıyor zaten bana dedi vicdanım rahat benim diye umrumda değil dedi. Aldığı ahın bedelini ödememesi de çok koyuyor işte hani insan yaşattığını yaşamadan ölmezdi
Maalesef hayat adil değil. Yapacak bir şey yok. İçiniz soğusun istediğiniz için intikam peşindesiniz, beddua peşindesiniz ama bırakın bunları. Onun yerine şükredin böyle bir insan hayatımdan çıktı. Şimdi diğer karısına şans dilerim o uğraşsın biraz da bu herifle deyin.

Maalesef hayat adil değil. Yapacak bir şey yok. İçiniz soğusun istediğiniz için intikam peşindesiniz, beddua peşindesiniz ama bırakın bunları. Onun yerine şükredin böyle bir insan hayatımdan çıktı. Şimdi diğer karısına şans dilerim o uğraşsın biraz da bu herifle deyin.
Çok haklısınız gerçekten kurtulduğuma şükretmem lazım ama hep ben dedim ki neden beni sevmedi istemedi ben çirkinim demek ki kötüyüm dedim hep sevilmeyecek bir insan olduğumu düşündüm hep

Çok haklısınız gerçekten kurtulduğuma şükretmem lazım ama hep ben dedim ki neden beni sevmedi istemedi ben çirkinim demek ki kötüyüm dedim hep sevilmeyecek bir insan olduğumu düşündüm hep
Karşınızdaki insan nasıl biri? İğrenç biri, sevgilisine bir yabancıya yapılmayacak kötülükleri yapmış biri.

Sizi böyle biri sevse ne olur sevmese ne olur. Ben çok saygın biriyken çapulcunun biri gelip benimle evlen dese ne düşünürüm. Bizi kendisiyle denk mi görüyor diye düşünür üzülürüm asıl. Siz şu an böyle bir pislik bile beni istemedi derdindesiniz de asıl pislik olduğu için istemedi onu göremiyorsunuz.

Ben de bir zamanlar bana değer vermeyenlere neden beni sevmedi neden istemedi o kadar mı kötüyüm derdim ama sonra fark ettim ki istemedi çünkü istemiyordu bu kadar bazı şeylerin cevabı yok. Yanındaki kadın belki ger gün lanet okuyor adama evlendiği güne bilemezsin. Sosyal medya tamamen sahte. Huylu huyundan da vazgeçmez. Adam bir pislik ve herkese karşı eninde sonunda bu yüzünü gösterecek emin olun. Kurtuldunuz.

Adam agır serwfsız.
Elime gecırsem parcalarım bu ne demek ya .
Evlendıgi kıza acıdım resmen.
Belasını bulur bir gün emin ol.

X