Narciso Rodriguez Edt? Edp?

$narciso_musc.jpg buraya da ekleyeyim :KK9: var mı kızlar bu versiyonunu kullanan ?

Son düzenleme:
bu kokuya para verıp almam.Bende bunu sevemedım mesela.Bedava verseler kullanmam.:KK34:

Siyahını aldım.Benim zevkime hitap ediyor fakat herkesin beğenebileceği bir koku değil.Beni çok etkiledi kokusu.Pembesini de siyahını da beğendim ama ben yoğun kokulardan daha çok hoşlandığım için siyahını aldım.

Pembe şişesini deneme fırsatı bulmuştum geçenlerde.. Edp olandı sanırım. Mis gibi çiçek kokuyor zaman geçtikçe pudramsı bir koku oluyor çok hafif güzel bir koku. Basitte değil ayrıca. Ama çok aşırı pahalı yani herhalde 3 ay falan kenara 100 lira koysam anca alabilirim.:KK9:
Siyah şişesini sadece şişeden kokladım ne yazık ki kokusunu hatırlamıyorum ama pembeye göre daha kadınsı ve odunsuydu diye hatırlıyorum.:KK31:

Yıllardır bu parfümün hem siyahını hem de pembesini kullanırım.:KK9::KK9:Mutlaka başka parfümlerim de vardır ama illa bu parfümüm de olacak masamda.Vazgeçilmezlerim arasındadır. Eşim de her defasında bu kokumu çok beğendiğini söyler .

Siyah şişe edt olanı kullanıyorum.
Aşığım kokusuna. Her yere yazdım bunu resmen. :KK53:
Çok güzel geliyor bana.
Hep kokluyorum.
Daha başındayım şişenin.
Ama bitince tekrar tekrar alırım gibi geliyor.
Sanki hiç sıkılmayacakmışım diye düşünüyorum.
Sürekli parfüm değiştiren biri olarak bunu imza koku yapabilirmişim gibi... bilemiyorum tabii. Zaman gösterecek.
Dipnot: herkesin seveceği bir koku değil.
Kaldıkça mis gibi oluyor ama o raddeye varana dek belki çok ağır bulabilirsiniz. Denemeden almayın.
Ben denemeden alıp aşık oldum. Herkes ben gibi olmaz.:KK54:

Siyah şişe edt olanı kullanıyorum.
Aşığım kokusuna. Her yere yazdım bunu resmen. :KK53:
Çok güzel geliyor bana.
Hep kokluyorum.
Daha başındayım şişenin.
Ama bitince tekrar tekrar alırım gibi geliyor.
Sanki hiç sıkılmayacakmışım diye düşünüyorum.
Sürekli parfüm değiştiren biri olarak bunu imza koku yapabilirmişim gibi... bilemiyorum tabii. Zaman gösterecek.
Dipnot: herkesin seveceği bir koku değil.
Kaldıkça mis gibi oluyor ama o raddeye varana dek belki çok ağır bulabilirsiniz. Denemeden almayın.
Ben denemeden alıp aşık oldum. Herkes ben gibi olmaz.:KK54:
Bende cok merak ediyorum şehvetli bir koku ise almak istiyorum :)

Daha koklamaya fırsatım olmadı ama Edt siyah şişeyi misk, EDP pembe şişe gül agirliktaymis.

Gecen yaptığım bir Avon alışverişinde kucuk minik şişede Avon Rare Diamond deneme boyunu göndermişler. Ve kokuya vuruldum resmen ama artık üretimi yokmuş :KK43: fragrantica'da araştırırken Narciso Rodrigez For Her EDT ye benzediği yorumları yapılmış 🥰 ben edt seçerdim ve alicamda galiba.

Pembe yani edp olanı kullandım fakat bence kalıcılığı olmayan bir koku. Kalıcı değil diye bir arkadasima vermistim ve evet pisman oldum. Kaliciligindan memnun olmasam da tekrar alasim var.

X