Nakit Avans Hakkında

Cevizlipeynir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2018
1.392
2.334
Herkese iyi bayramlar, nakit avans çekmeyi düşünüyorum yarın. Netten baktığımda iş bankası faizsiz 6 ay 20 bin veriyor görünüyor ancak reelde böyle midir, nakit avans çekenler bilgi verebilir mi, direkt bankaya mi gitmek gerekiyor?

Herkese iyi bayramlar, nakit avans çekmeyi düşünüyorum yarın. Netten baktığımda iş bankası faizsiz 6 ay 20 bin veriyor görünüyor ancak reelde böyle midir, nakit avans çekenler bilgi verebilir mi, direkt bankaya mi gitmek gerekiyor?

Yeni müşterilere özel bazı kampanyalar olabiliyor

Yapıkredi 10 bin faizsiz veriyor mesela ama yeni müşterilere özel

Ben zamanında akbanktan çektim yine faizsizdi yine yeni müşterilere özeldi. Bankadan online başvuru yapıp hesabı açabilmiştim

Online bankacılık girip bi bakın orada oranlar yazıyor

Hâli hazırda müşteri olanlara pek zannetmiyorum faizsiz vereceğini ama bakalım

Yeni müşterilere özel bazı kampanyalar olabiliyor

Yapıkredi 10 bin faizsiz veriyor mesela ama yeni müşterilere özel

Ben zamanında akbanktan çektim yine faizsizdi yine yeni müşterilere özeldi. Bankadan online başvuru yapıp hesabı açabilmiştim
Teşekkür ederim, yapı kredinin maaş müşterisiyim,.yarın daha detaylı bakayım bir diğer bankalara

Ben akbank ve ingden çekmiştim. Ing basvurusunu telefondan, akbank basvurusunu şubeden yaptım. İki bankayada yeni üye oldum tabi.

X