Naci Çelik'e labiaplasti olan arkadaşlar lütfen yardım edin...

dido87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
8
0
Arkadaslar ben daha once labiaplasti oldum fakat bende iz kaldı...ikinci bir operasyon olmak zorundayım fakat aynı seyi tekrar yasamak istemiyorum psikolojim berbat durumda.....aynı dr ye tekrar gitmem...dr arastırması icindeyim bir cok dr ye mail attım...cevap verenler oldu cevap vermeyenler oldu...ve Naci Çelik e rastladım....forumda Naci beye ameliyat olanı gormedim ama wedge yapıyormus ve bende wedge olmustum bu yuzden su an tek isim....İstanbulda oturuyorum....lütfen Naci Çelik e ameliyat olanlar veya wedge yontemiyle operasyon olanlar yardım etsin deneyimlerini paylassın...

halaaaa bekliyorum...dilerim biri cevap verir....benimki wedge ile yapıldı...naci beyde wedge yapıyormus ondan soruyorum....lütfen cevap...

halaaaa bekliyorum...dilerim biri cevap verir....benimki wedge ile yapıldı...naci beyde wedge yapıyormus ondan soruyorum....lütfen cevap...

meraba wedge yöntemi ile ameliyat oldum demişsin normalde bu yöntemde iz kalmaz ve eriyen dikişler kullanıldığı içinde kendiliğinden düşer..sitede okuduğum kadarıyla üçgen şeklinde parça alındığında genellikle iz kalma sorunları yaşayan arkadaşlar var tabi sana ne kadar yardımı olur bilmiyorum ama özellikle sitede dr. aylin karanlık adına çok rastladım ve herkes çok memnun olduğunu belirtmiş kendisinden, istersen bu doktorada şikayetine dair bir mesaj atıp internetten araştırabilirsin ,ben kendisini tanımıyorum ve hiçbir işlem yaptırmadım fakat sitede kendisi hakkında hiç bir olumsuz eleştiride görmedim.....bence psikolojini bozmana gerek yok mutlaka sorunun çözümlenecektir , inşallah herşey umduğun gibi olur....iyice araştır ve içine sinen tecrübesine güvendiğin ve sana güven veren bir doktor bulduktan sonra bence işlemini yaptır ,hiç birşeyi aceleye getirmene gerek yok......

İstanbulda wedge yöntemiyle labiaplasti olan arkadaslar lütfen dr ismi verin....naci çelik e olan hiç yokmu??????....

merhaba istanbulda wedge yontemıyle olan varmı dıye sormussun bende wedge yontemıyle oldum naci çeliği bilmiyorum benim doktorum aylinn karanlık sormak istedıgın bırsey olursa yardımcı olurum..

X