N.doğumlardan sonra genişleme ve cinsellik

Vajina esnek bir organ genişleme hayal ettiğin kadar çok olmaz ama illa ki olmuştur. Eşinin penisi de inceyse pozisyon değişikliği deneyebilirsin. Esin seni seviyorsa çözümü bulunur.
Kararma için evde olabildiğince iç çamaşırı giymeyin elbise pijama tavsiye ederim. Hava alsın. Kıl tüy bakımına da özen gosterin jilet ,ağda vs kullanmamaya çalışın.

Sizi tenzih ederek söylüyorum vajinanin kararmasini kocam benden sogurmu diye düşünerek kafasına takan insanları bir türlü anlamıyorum. Ömrünü vereceksin vajinanın rengine takiliyorsa pipisinin altın oranlı olması lazım.
Çok şükür genişlik açısından korktuğum kadar bişey olmadı kendiside bişey yok dedi ama her konuda eşi değilde kendimide düşünüyorum bende zevk alamam diye düşündüm kararma beni rahatsız ediyor zaten şimdi rengi biraz açıldı ama çok kararma olmuştu hamileyken

Çok şükür genişlik açısından korktuğum kadar bişey olmadı kendiside bişey yok dedi ama her konuda eşi değilde kendimide düşünüyorum bende zevk alamam diye düşündüm kararma beni rahatsız ediyor zaten şimdi rengi biraz açıldı ama çok kararma olmuştu hamileyken
Olabilir bol bol havalandırın. Evet genişlik sizi de etkileyebilir ama artık herşeyin çözümü var.

X