Mutlu Yıllar

2018 her kes icin sansli bi sene olsun :KK200:
hic bir aile fakirlikle sinanmasin
hic bir aile buyugu evladinin yaninda boynu bukuk durmasin
hic bir cocuk bir digerinden eksik giyinmesin
hic bir cocuk usumesin
hic bir insan aclikla sinanmasin
hic kimsenin borcu harci kalmasin
hic bir ulkede savas olmasin
hic bir insan olmesin
hic kimse hastalanmasin
hic bir kadin cocuk siddet gormesin
hic bir anne baba evladindan ayri dusmesin
hic bir aile bebeksiz olmasin
hic bir aile mutsuz,sevgisiz olmasin
hic kimse kimseye muhtac olmasin
Amin...Amin... Amin...:dua::dua::dua:
Aminnnnnnnnn

Cok uzuluyorum. Evlat sahibi olmaya calisipta evlat sahibi olamayacagini genc yasta ogrenen arkadaslarima okuyorum yazilanlari da bol bol dualar ediyorum onlar icin. Rabbim yeni yilda herkese mucizeler versin. O arkadaslarim basta olmak uzere butun evlat isteyenlere vatana millete hayirli evlatlar nasip etsin. Ulkemizi bolmeye calisan siyonistlerden kurtarsin. Hep iyilik hep iyi insanlar hep iyiler olsun yeni yilda. Iyi bir yil olmasi dilegiyle... :KK200:
:KK200::KK200:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Bende burdan herkese mutlu yillar diliyorum ve ve en onemlisi insallah 2017 bize biraktigi en guzel hediye hala varliklarini bile bilmedigimiz bebislerin olmasi dilegiyle ...yani hayirlisiysa rabbim nasip etsin insallah su mesaji yazarken okuyan ezanlar hurmetine .aminnn.

Bir senemiz daha gitti gidiyor , inşallah çok daha senelerin arkasından el sallarız :) . bu arada ölen yakınlarımıza Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin , hasta olanlara Allah şifa versin , yeni doğan bebelerimize Allah uzun sağlıklı ömür nasip etsin , evlenenlere ömür boyu mutluluk söz veya nişanlananlara bir daha düşünmelerini dilerim , doğum günü olanlara Allah daha nice doğum günlerini sevdikleri ile beraber olmasını nasip etsin , Allah yolunda hac veya umreye gidenlerin dualarını kabul etsin , kötülük düşünenlere iyilik düşünmeyi , kederli olanlara ferahlık , dertli olanlara derman olması dileği ile yani kısacası :) şu fani Dünya da ne gerekiyorsa güzellik sağlık mutluluk adına o olsun
Yeni yiliniz şimdiden kutlu olsun❤

Herkese mutlu yıllar :KK73::KK73::KK73:

Önce sağlık barış huzur mutluluk:KK37::KK37::KK37:

Sonra bereketli para :KK71:bol bol iş:KK75::KK75::KK75:

Isteyene candan bir parça evlat:anne::anne::anne:

Isteyene hayırlı eş:KK60::KK60::KK60:

Isteyene dost :KK19::KK19::KK19:

Ve ülkemiz için bütün insanlık için barış huzur sağlık
Savaşsız çocukların ölmediği kadınların tecavüze uğramadığı öldürülmediği çoookkkk mutlu bir yıl diliyorum bütün herkese:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Mutlu yıllar KADINLAR KULUBUUUUUUU iyiki varsiniz:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Eki Görüntüle 2086572

Sevdiklerinizle birlikte barış,huzur ,sevgi ve mutluluk dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.Mutlu yıllar...:KK36::KK36::KK36:

Sağlıklı huzurlu mutluluklarla dolu bir yıl diliyorum:KK200:Tesekkur ederim.iyiki varsiniz KK:KK200:
_20171230_134939.jpg

Her gunun bile iyi anlari, kotu zamanlari oluyor.
2016 hem iyi hem kotu gecti, 2017 de oyle 2018‘ den sene olarak bir beklentim yok paradir, puldur.

Sadece insanliga, iyilige, merhamete, hosgoruye biraz daha fazla gunesli gunlere uyanacagimiz umut dolu gunlerin kapisini aralasin.

Sevgili KK icinizin isigi sonmesin :KK36:

X