Mutlu, planlı,verimli yaşantım💪 başlık olmadı ya😃

Ben de termos almak istiyorum 🥰🥰
Bazi ülkelerin çok sağlıksız malları oluyor ya, işte benim içime sinen bir Türk malı var,ya onu alıcam ya da alternatif olarak başka da düşünebilirim, guzel ve sağlıklı olmasını istiyorum. Komple sağlıklısini bulmak imkansız bence, maalesef. Bu tip ürünler de motivasyonuma iyi geliyor, senin düşündüğün model/marka var mı? Küçük/bardak ya da orta boy vs mi düşünüyorsun 🥰🥰

Günaydın pazartesi

Eklentiler

• images (27).jpeg
    images (27).jpeg
    13,7 KB · Görüntüleme: 35
Bu konuyu açmadan önce haftalarca almayı ertelediklerimden bahsedeyim.
Külot 😬 hep ilk sırada ama neden, neyse girmiyim konuya çıkamam 🤣
***Var ama bitmeden almak, hazırlıksız yakalanmamak için; bebek yağı, bebek tarhanası,pijama takımı 2_3 tane lazım olacak yakında, çocuklarıma,daha da yazicam, ihtiyaclar bitmez 😃

Kızımla parka gittik,biraz daha fazla vakit geçirdik.Hava hâlen sıcak çok. İnternetten bir şeyler alıcam ama ne zaman 🤣 bakınıp duruyorum 😄

Eklentiler

• images (20).jpeg
    images (20).jpeg
    16,1 KB · Görüntüleme: 32
Geçenlerde küçük bir ziyaretten bahsetmiştim, 2 kişinin espirisiydi işte... Olumsuzluklardan bahsetmeyecegim demiştim,onun dışında iyi geçmişti şükür, dillendirmiyorum dedim, ve iyki demişim ki sıkıntı olmadı Büyük ölçüde. Şimdi de küçük bir şey daha var , şey diyorum sorun demiyorum ki çözülsün inşaallah 🤲

Bazi ülkelerin çok sağlıksız malları oluyor ya, işte benim içime sinen bir Türk malı var,ya onu alıcam ya da alternatif olarak başka da düşünebilirim, guzel ve sağlıklı olmasını istiyorum. Komple sağlıklısini bulmak imkansız bence, maalesef. Bu tip ürünler de motivasyonuma iyi geliyor, senin düşündüğün model/marka var mı? Küçük/bardak ya da orta boy vs mi düşünüyorsun 🥰🥰
Pinkpotter Pinkpotter mesajlarımı beğenmeye devam ediyorsun ama bu mesajımi :KK51: yani alıntı yapmıştım çoktan,bı önceki sayfada kaldı

Almak istediklerim/ihtiyaç
,####Bebek yağı bitmeden almalıyım, kullandığım markanın en uygun fiyatını buldum
####pijama takımı, bebeğime ve çocuğuma (acil olmasa da almalıyım)
####bebek tarhanası (sevdiğim katkısız marka var tabi ama bı tane daha organik buldum, fiyatlar da başa baş ve ben kararsız
####kendime harika kıyafetler buldum ama şu kilolar gidince mi hücum etsem. Çünkü doğum kiloları,yine de beğendiklerimi işaretliyorum
####ajanda majanda, kaliteli bir defter istiyorum,kapağı ben buradayım diyor ya
####külot ××××large 🤦🤦 espiri tabii
####oyuncakkkk

X