Mune'den taşlamalar...

Est. parmak ısırtmak kiiim ben kiim... De banı yerim onu anladım. Tamam meşazı aldım ben :KK70:

Höf içimde kaldı. :KK70:
:KK70::KK70:Ben biliyorum ya, daha sorarken ki hınzır gülüşü bile hissediyorum hahahahaha
Mune den şiir😍 beni tanısaydın bende isterdim aslında:oops:
Muzibim, içimdeki şeytan biraz yaramaz:)))) çaktırmadan laf dokundurmayı severim, şiirlerim sevgi kelebeği modunda değil, sizleri tanımak kadar dörtlüklerimdeki şakalara, dokundurmalara alınmamanız da önemli.

Misal Night' da o potansiyeli görüyorum :KK70::KK70::KK70:

:KK70::KK70:Ben biliyorum ya, daha sorarken ki hınzır gülüşü bile hissediyorum hahahahaha

Muzibim, içimdeki şeytan biraz yaramaz:)))) çaktırmadan laf dokundurmayı severim, şiirlerim sevgi kelebeği modunda değil, sizleri tanımak kadar dörtlüklerimdeki şakalara, dokundurmalara alınmamanız da önemli.

Mümkün değil gücenmem, gömebilirsiniz, bol toprak isterim, bi de yasemin çalısı ekip fatiha okursanız tamam. Bayılırım. :KK70:

Ay ne oldu topiğe bir anda okuyucu doldu, Night sen mi hortlattındı fopiğimi :))))

Geçtiğimiz gün şiir filan denince öyle, kitaptır, yazıdır, sanattır biraz bakayım, kazayım derken gömü buldum. :KK70:

Benim narin ve alıngan bünyem oralardan farkediliyor mu yao_O bi denese miydik ki:KK48:

Mümkün değil gücenmem, gömebilirsiniz, bol toprak isterim, bi de yasemin çalısı ekip fatiha okursanız tamam. Bayılırım. :KK70:

Geçtiğimiz gün şiir filan denince öyle, kitaptır, yazıdır, sanattır biraz bakayım, kazayım derken gömü buldum. :KK70:
Ellerin dert görmesin :KK76:

Oooo isteyiniz yeter ki Yasemin'i eker sularım dahi hahahahahaha
Gayet keyifli. 🙂
Ban yerine dörtlük istiyoruz sizden artık. 🥰
Arada imkan bulabilirsem yazarım :KK66:
Benim narin ve alıngan bünyem oralardan farkediliyor mu yao_O bi denese miydik ki:KK48:
Sürekli aktif olanların çoğunu biliyorum tanıyorum deyince inanmıyorlar :))) yazılara verdiğiniz tepkilerden, esprilere verdiğiniz karşılıklardan, şikayet et butonuna basarken yazılan sebeplerden bile kim hangi mizaca sahip anlıyorum, bir kaşınızı gözünüzü bilmiyorum :-)
Naif taşlama diye yeni bir taşlama türü kazandırırız edebiyata:))) minnoş kelimecikler bulmak lazım hahahaha

Oooo isteyiniz yeter ki Yasemin'i eker sularım dahi hahahahahaha

Arada imkan bulabilirsem yazarım :KK66:

Sürekli aktif olanların çoğunu biliyorum tanıyorum deyince inanmıyorlar :))) yazılara verdiğiniz tepkilerden, esprilere verdiğiniz karşılıklardan, şikayet et butonuna basarken yazılan sebeplerden bile kim hangi mizaca sahip anlıyorum, bir kaşınızı gözünüzü bilmiyorum :-)
Naif taşlama diye yeni bir taşlama türü kazandırırız edebiyata:))) minnoş kelimecikler bulmak lazım hahahaha
Tanırsın abla inanırım😘 geçenlerde bi konuyu şikayet etmiştim çok esprili güzel bir cevap gelmişti bana. Dedim kesin mune abla:KK70:

Karşılıklı bakışıyoruz hiciv şiirlerimle,
Diyorlar ki "Night, etme eyleme"
Müdürüm "Ucunda ban olur aman" dedi.
İçinde kalan mısralarla git de uyu şimdi.

:KK70:

Ey zat-ı muhterem duydum ki hakkımda edermişsin lakırdı,
Üzülen sen olursun yapma beni bu kadar takıntı,
Oku oku bitiremezsin kitap gibi kadınım,
Asırlar geçse de anlayamazsın aramızdaki farkı.

Sebebi başka sanarsın, bakmazsın hiç sineye,
Böyle devam edersen daha çok maruz kalırsın hicivlerime,
Edep, haya, dürüstlük düsturumdur, arkadan etmem lafı,
Arkadan taşlananın yüzünü görünce 180 derece çevirmem kazı.

Benden sana nasihat herşeyi doğru aktarmalısın,
Ortaya çıkarırsam far yemiş tavşan gibi kalırsın,
Taklit etme hiç, benim kalıp sana birkaç beden büyük gelir,
Taaa buradan hissediliyor sendeki hasislikle kibir.

Safa yatıyorsun ama bu sendeki saflık değil,
Hislerim beni hiç yanıltmaz, iki kelamda anlarım bunu iyi bil,
Hakkını yememek lazım rol yapmakta süpersin,
Beni çekiştirmeye devam edersen dilini öcüler yesin.

Mune-2017

Ey zat-ı muhterem duydum ki hakkımda edermişsin lakırdı,
Üzülen sen olursun yapma beni bu kadar takıntı,
Oku oku bitiremezsin kitap gibi kadınım,
Asırlar geçse de anlayamazsın aramızdaki farkı.

Sebebi başka sanarsın, bakmazsın hiç sineye,
Böyle devam edersen daha çok maruz kalırsın hicivlerime,
Edep, haya, dürüstlük düsturumdur, arkadan etmem lafı,
Arkadan taşlananın yüzünü görünce 180 derece çevirmem kazı.

Benden sana nasihat herşeyi doğru aktarmalısın,
Ortaya çıkarırsam far yemiş tavşan gibi kalırsın,
Taklit etme hiç, benim kalıp sana birkaç beden büyük gelir,
Taaa buradan hissediliyor sendeki hasislikle kibir.

Safa yatıyorsun ama bu sendeki saflık değil,
Hislerim beni hiç yanıltmaz, iki kelamda anlarım bunu iyi bil,
Hakkını yememek lazım rol yapmakta süpersin,
Beni çekiştirmeye devam edersen dilini öcüler yesin.

Mune-2017
Şiirimle döverim seni der gibi olmuş,çok neşeli atarlı giderli ,yanar dönerli..
Sevdim mi çok sevdim devamı yok mu desem ?:KK66:

X