Sivilceli Ciltler munderm jel

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

sugarsemkal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
16
0
kızlar doktor bugün bana munderm jel clocin t ve nilera okyanus sabun verdi ..internette munderm jel hakkında fazla bilgi bulamadım aranızda hiç kullanan var mı acaba?bi zararı kötü bir yan etkisini hiç gördünüzmi?

kızlar doktor bugün bana munderm jel clocin t ve nilera okyanus sabun verdi ..internette munderm jel hakkında fazla bilgi bulamadım aranızda hiç kullanan var mı acaba?bi zararı kötü bir yan etkisini hiç gördünüzmi?
ikisinide kullanıyorum herhangi bir yan etkisini görmedim ancak etkisini de göremedim :)

bende kullanıyorum çene bölgemde sorun vardı.
bana çok iyi geldi. yeni başlamıştım bir kaç gün sürmeyi unuttum hemen çıktılar yine
doktorum 8 hafta kullan bi bakalım dedi.
sivilce yaşı değil yaşım ama çok stresli bir dönemdeyim o yüzden oldu.

Ben yeni kullanmaya basladim suan cok olumlu etkilerini goruyorum cildimde sivilcelerimi uc gunde kuruttu ama birakinca tekrar cikiyo cok iltihapli sivilcelere pek etkisi olmuyo

Bugun doktora gittim bana munderm jel ve sivex losyon verdi kullanan biri varsa ve etkisini gorduyseniz soylermisiniz

Ben bi aydır munderm jel ve azitro antibiyotik kullanıyorum çene kısmım sorunluydu hiç sivilcem kalmadı çok şükür sadece izler var hala kullanmaya devam ediyorum

Doğum sonrası oluşan lekelerimden dolayı cildiye dr um munderm krem verdi 1 aydır kullaniyorum gerçekten inanılmaz etkisini gördüm siyah nokta ve sivilcelerim de yok olmak üzere lekelerim cok dikkatli bakarsam belli oluyor.eskisine göre çok acildi belli belirsiz ben çok memnunum gece yatmadan sürüyorum sabah antibiyotikli krem kullaniyorum.kullanmak isteyen arkadaşlar sakın dr a görünmeden kullanmayın yan etki gösterebir çünkü cildi soyan bir jel.

X