Muhafazakar otel tavsiye

bende balayına muhafazakar bir otele gittim.. havuzda ayrılıyorduk ama denize beraber gidiyorduk ..hiçbir mantığı yok en güzel zamanını ayrı geçirmenin..arkadaşlara katılıyorum esma91 esma91 butik otel gibi bir yerde kalabilirler..o parayla daha çok yer gezip eğlenebilirler..resmen sömürü muhafazakar oteller

Ne kadar rahatsız oldun ?? Konu mu rahatsız etti seni yoksa yanlış yere açılmış olması mı ?? Sevgili yöneticilerimiz gerekeni zaten yaparlar. Sana noluyor ?? Ne sıfatla müdahale etmeye çalışıyorsun ? Hadi iyisi mi başka konulara salça ol. Ben zaten yazmışım konu da konu yeri burası değil bi süre tasinmasin lütfen diye belirtmişim. Konuşmak için konuşmayı bırak
Konu beni niye rahatsız etsin ? Banane.
Beni kuralları bildiğiniz halde , bile bile bunu yapmanız rahatsız etti. Evet yöneticiler zaten gerekeni yapar, ama farkettiysen her mesajın altında şikayet et butonu var. Niye var? Yöneticiler 7/24 burada değil,gözlerinden kaçan herhangi birşey olursa üyeler bildirsin diye. Sizin bunu bile bile yapmanız,yöneticilere de saygısızlıktır bana göre.ben istediğimi alayım da , sonra onlar ne yaparsa yapsın demeye geliyor.ben konulara "salça olmuyorum" yorum yapıyorum. Bu senin bakış açın :KK66: istediğim konuya yorum yapma özgürlüğüne sahibim.

Konu beni niye rahatsız etsin ? Banane.
Beni kuralları bildiğiniz halde , bile bile bunu yapmanız rahatsız etti. Evet yöneticiler zaten gerekeni yapar, ama farkettiysen her mesajın altında şikayet et butonu var. Niye var? Yöneticiler 7/24 burada değil,gözlerinden kaçan herhangi birşey olursa üyeler bildirsin diye. Sizin bunu bile bile yapmanız,yöneticilere de saygısızlıktır bana göre.ben istediğimi alayım da , sonra onlar ne yaparsa yapsın demeye geliyor.ben konulara "salça olmuyorum" yorum yapıyorum. Bu senin bakış açın :KK66: istediğim konuya da yorum yapma özgürlüğüne sahibim.
Benim konuma yorum yapma o zaman. Ben senin bakis acına göre hareket edemem. Sana göre saygısızlıktır bana göre belirttiğim için konu başında bir ricadir. Hadi güle güle.

Benim konuma yorum yapma o zaman. Ben senin bakis acına göre hareket edemem. Sana göre saygısızlıktır bana göre belirttiğim için konu başında bir ricadir. Hadi güle güle.
Sizin konunuza da yorum yaparım, Ayşe'ninkine de Fatma'nınkine de . Bunun kararını siz veremezsiniz.

bende balayına muhafazakar bir otele gittim.. havuzda ayrılıyorduk ama denize beraber gidiyorduk ..hiçbir mantığı yok en güzel zamanını ayrı geçirmenin..arkadaşlara katılıyorum esma91 esma91 butik otel gibi bir yerde kalabilirler..o parayla daha çok yer gezip eğlenebilirler..resmen sömürü muhafazakar oteller
Evet cnm haklısın aslında biz dedik gezilebilecek yerlere gidin diye ama Gelinimiz bu şekilde tercih etti bizde kırmak istemiyoruz.

ben de arastuiryorum otel nerede oldugu farketmez :)
yalniz ben bisey sorabilirlmiyim
islami otel olmadi diyelim, yinede hasemayla gezebiliyirmuyuz ortalidka
needen bu dkr çok fark avr araada anlamiyorumki :KK43:(
5000 lira istiyolar 5 gunluk tatile yuh diyorum sadece :KK43:(

islamimi oluyor termal olunca
tam oalrak ansil bi duzen var acaba ?
afyonluuym ama hiç gitmek nasip olmadi
Mesela nikah cuzdansiz kabul etmiyorlar. Genelde aileler oluyor. Bazi otelerde bayan erkek havuzlari ayri ayri oluyor. Muhafazakar kisilere gore.

Biz ailece son 3 senedir. Fıstıklı Yalım Hotel'e gidiyoruz. Hem İstanbul'a çok yakın, hemde denize sıfır. Plajı özel ve ince deniz kumu. Bayanlara özel kapalı yüzme havuzu var. Yemeklerde dahil genelde diğer otellere göre fiyatı yarı yarıya geliyor, tavsiye ederim.

Biz ailece son 3 senedir. Fıstıklı Yalım Hotel'e gidiyoruz. Hem İstanbul'a çok yakın, hemde denize sıfır. Plajı özel ve ince deniz kumu. Bayanlara özel kapalı yüzme havuzu var. Yemeklerde dahil genelde diğer otellere göre fiyatı yarı yarıya geliyor, tavsiye ederim.
çocuklar için park var mı. Aktivite falan yok sanırım dimi. Odaların Temizliği nasıldı.Yemek çeşitleri vs.

Kızlar merhaba
Lütfen konum bir süre taşınması daha fazla kişiye ulaşabilmek adına buraya açtım. Kizlar kardeşim balayı için otel araştırıyor bodrum ve İzmir de bakıyoruz. Ama nette yorumlara güvenemedik acikcasi. Lütfen yardımcı olablir misiniz? İlla ki vardır giden. Özellikle gittim çok memnun kaldım dediğiniz oteller hangileri. Dediğim gibi muhafazakar oteller lütfen. Akdeniz istemiyorlar.
Uygun fiyata güveilir otel bulmak maalesef artık zor oldu canım. Geçenlerde bende araştırma yaparken şu siteyi buldum http://bolwebce.com/kategori/seyahat . Belki faydasını görebilirsiniz. Görüşmek üzere

X