Muhafazakar kış tatili

elfakkaya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
178
257
34
Kızlar iyi akşamlar. Biliyorum dert değil ama bana bir el atın ne olur.
Biz eşimle minik bir hafta sonu kaçamağı yapmak istiyoruz. Var mı bize muhafazakar kış tatili önerileriniz? İatanbul'da yaşıyoruz bu arada. Kayak merkezleri ilgi alanımız dışında. Biraz kafamızı dinleyip boş boş zaman geçirmek istiyoruz. Bir de benim için önemli olan tam pansiyon olmasi:kk77::KK58:

Eşi bi tarafta sen bi tarafta tatil yapcak olduktan sonra birlikte gidip tatil yapmanın ne anlamı .

Yok benim anlamadığım da kaç yıldır üyesiniz ama hala dini konular ile ilgili konular açılmayacağını bilmiyor musunuz:olamaz:

Kızlar iyi akşamlar. Biliyorum dert değil ama bana bir el atın ne olur.
Biz eşimle minik bir hafta sonu kaçamağı yapmak istiyoruz. Var mı bize muhafazakar kış tatili önerileriniz? İatanbul'da yaşıyoruz bu arada. Kayak merkezleri ilgi alanımız dışında. Biraz kafamızı dinleyip boş boş zaman geçirmek istiyoruz. Bir de benim için önemli olan tam pansiyon olmasi:kk77::KK58:
Lahana gibi sarip sarmalaniyor herkes muhafazakardan kasit ne
Yaz olsa anlicam da

Kızlar bam yedim yeni geldim buralara. ''muhafazakar kış tatili' ni tamamen ironi olsun diye yazdım aslında. O halde uzun uzun yazayım biraz...
1. Muhafazakar otel konsepti olan otelleri artık muhafazakar olan da olmayan da biliyordur diye düşünüyorum. Kış ayın da bu tip otellere gitmiş tecrübe sahibi olan kişilerden öneri bekledim.
2. Muhafazakar otelde ki maksat,muhafazakar olmayan kimselerin giremediği bir yer arıyorum demek değil ,sadece ben muhafazakarım ve havuza girmek istediğimde rahat edeceğim koşulları bana sağlaması demek(havuz sadece bir örnek)
3. Yukarı da uzun açıkladığım şeylerin ana fikri olarak bence yine de ''''muhafazakar kış tatili' cümlesi gayet açıklayıcı:confused:

Lahana gibi sarip sarmalaniyor herkes muhafazakardan kasit ne
Yaz olsa anlicam da
Aslında yorumumda da yazdım. İnsanların lahana gibi sarılmış olmasıyla da, havuç gibi olmasıyla da çok ilgilenmiyorum. 8 yıllık eğitimciyim ve insanları gruplandırırken sadece, iyi insan - kötü insan ayrımı yapıyorum. Birilerini açık gormekten,bikinili görmekten değil,birilerinin beni açık ya da bikini görmesinden rahatsız oluyorum . Tam da bu sebeple muhafazakar otel önerisi istiyorum.

Muhafazakar kış tatili nasıl oluyor? İlk defa duyuyorum.
Karların bile başörtülü yağdığı ,erkek karların otelin bir tarafına, kadın karların da sadece kadın karlar için ayrılmış olan tarafa yağdığı bir tatil istiyorum.:oops:şaka yaptım yine ,inşallah bam yemem.

Karların bile başörtülü yağdığı ,erkek karların otelin bir tarafına, kadın karların da sadece kadın karlar için ayrılmış olan tarafa yağdığı bir tatil istiyorum.:oops:şaka yaptım yine ,inşallah bam yemem.
Bende yazin muhafazakar otel dediğimiz otellere gidiyorum.( Muhafakar otel lafını da hiç sevmiyorum orası ayri) muhafazakar kış tatili deyince dedim yeni bir akım mı çıktı da haberimiz olmadı:KK70:

Eşi bi tarafta sen bi tarafta tatil yapcak olduktan sonra birlikte gidip tatil yapmanın ne anlamı .
Başka bir öneriniz varsa söyleyin lütfen . Tabi ki ben de isterim eşimle havuza girip onun boynundan ters atlayıp havuzun dibine burnumu felan vurmayi ama maalesef böyle bir imkanımız olmuyor. Dediğim gibi yaşam tarzımizi da göz önünde bulundurarak vereceğiniz tavsiyeler benim için de çok iyi olur.

X