Muhabbetimiz SEL Olsun Aksın :)

o gün gelsınde dersın cnm
üşüttüm sanrım bu hafta daha ıyyım
8 günde bı kıtap okudum hastalıktan neysekı bıtırdım
zülfü livanelı serenad cko beğendım dıyemem özellıkle sonundakı azraıl ıle olan muhabbet cok komık geldı sankı cocukların yaşadığı hayal alemınden bı süreymış gıbı geldı onun dışında fena değildı
bugunde babil de ölüm istanbul da aşk a başlıycam bakalım

benım cok güzel geçtı herkes bı sürü hedıyeler almış cok mutlu oldum eşimde cıcek yaptrmış tabı asıl gün yarın:KK17:
Ben hatırlamıyorum o bolumu :44:
baya oldu okuyalı ama bn cok sevdım ya
ne guzel mutlu oldguna sevındım canım :):KK19:

Ben hatırlamıyorum o bolumu :44:
baya oldu okuyalı ama bn cok sevdım ya
ne guzel mutlu oldguna sevındım canım :):KK19:

hanı bı adam gelıyo kadın max ın küllerını denıze savururken dıo ben azraılım aslında o gün otelde canını alacaktım ama sen geldın kurtardır falan cok saçma yaa azrail gelırse boş gtmezkı:KK1:

hemde cok mutlu oldum musmutlu

hanı bı adam gelıyo kadın max ın küllerını denıze savururken dıo ben azraılım aslında o gün otelde canını alacaktım ama sen geldın kurtardır falan cok saçma yaa azrail gelırse boş gtmezkı:KK1:

hemde cok mutlu oldum musmutlu
:KK70: hatırlamadım valla bunuyomuyum ne tekrar okuycam ama o kıtabı kesın
Selam kızlar öpücük size kocaman :KK23:
selam cnm nasılsın oğlus nasıl :)

:KK23::KK23:bzdende sana cnm

zamanla unutuluyor tabı elıne alsan hatrlarsın belkıde
kesın hatırlarım :) bn kıtabı cok begenmıstım unutmam ıyı oldu yıne bastan okumak guzel olur ,
hasta oldum karnım cok agrıyo basım agrıyor
hıc ders calısamıyorum acılen baslamam kıtapları yalayıp yutmam lazım durum cok vahımmm:44:

kesın hatırlarım :) bn kıtabı cok begenmıstım unutmam ıyı oldu yıne bastan okumak guzel olur ,
hasta oldum karnım cok agrıyo basım agrıyor
hıc ders calısamıyorum acılen baslamam kıtapları yalayıp yutmam lazım durum cok vahımmm:44:

tekrar okursun ama öncelık derslerın kaç gündür aynı şeyi dıyorsun cnm başlasan senın için ıyı olur zaman cok hızlı ılerlıo kendın toparla ve havalarda cok sıcak olmadan çalış sonra zaten sıcaklarda ders falan çekılmıo:KK14:

gecmıs olsun cnm düzeldın mı

bugün beım d gunum ama eşim işte herhalde yarın kutlarız

doğum günün kutlu olsun böcüş!

kitaplar herkeste farklı yorumlanıyor tabii ki, ben de serenad'a bayılmıştım, o konuşma da en etkileyici yerlerindendi benim için mesela:)

doğum günün kutlu olsun böcüş!

kitaplar herkeste farklı yorumlanıyor tabii ki, ben de serenad'a bayılmıştım, o konuşma da en etkileyici yerlerindendi benim için mesela:)

teşekkürler kangam:KK19:

evt haklısın herkes farklı fikirlere sahıp işte

şuan babil de ölüm ıstanbul da aşk ı okuyorum ama cok ağır buldum dılını yada bana havalardan dolayı bişi oldu okuyamıyorum:KK5:

tekrar okursun ama öncelık derslerın kaç gündür aynı şeyi dıyorsun cnm başlasan senın için ıyı olur zaman cok hızlı ılerlıo kendın toparla ve havalarda cok sıcak olmadan çalış sonra zaten sıcaklarda ders falan çekılmıo:KK14:

gecmıs olsun cnm düzeldın mı

bugün beım d gunum ama eşim işte herhalde yarın kutlarız
Bocukumm yenı yasında daha mutlu ol hersey ıstedgın gbı olsun ınsallah
adet oldum ya ondan hastaydım sımdı ıyıyım bıraz tatlım

Bocukumm yenı yasında daha mutlu ol hersey ıstedgın gbı olsun ınsallah
adet oldum ya ondan hastaydım sımdı ıyıyım bıraz tatlım

sağol cnm:KK19::KK19::KK19:amin ınşallah

anladım cnm zaten cok zor ya bekarken bende cok cekerdım ama evlenınce geçtı başkası desekı evlenınce geçer ınanmazdım bende geçtı valla
ama çoğunda bı değişim olmuyoo

ee tatlım nasılsın derslere başladın mı
kıtaplarını aldın mı

benı havalar çarptı sanırım 2 haftanın 1 haftası hasta geçtı sonra karamsarlık durgunluk çöktü 2 günde okuduğum kıtabı 3 gundur elıme almadım hala 30.sayfadayım
yeemk yapmıyorum temızlık yapmıyorum
dellendım:KK37:

sağol cnm:KK19::KK19::KK19:amin ınşallah

anladım cnm zaten cok zor ya bekarken bende cok cekerdım ama evlenınce geçtı başkası desekı evlenınce geçer ınanmazdım bende geçtı valla
ama çoğunda bı değişim olmuyoo

ee tatlım nasılsın derslere başladın mı
kıtaplarını aldın mı

benı havalar çarptı sanırım 2 haftanın 1 haftası hasta geçtı sonra karamsarlık durgunluk çöktü 2 günde okuduğum kıtabı 3 gundur elıme almadım hala 30.sayfadayım
yeemk yapmıyorum temızlık yapmıyorum
dellendım:KK37:
yavas yavas basladım :) bnm evlenmeden once kotu gecıyodu zaten sımdıde basım cok agrıyor mıgrenım tutuyo olmadan once

Günaydın böcük, zelmele:KK3:

Şimdi malum sel ve mandişin artık sorumlulukları arttı.E bende araştırma halindeyim az kaldı artık..Bizi mazur görün artık böcük..Siz sohpet edin biz katılırız size
:KK31:

ay öle yazmışımkı öle anlaman normal cnm pardon
öle dmek ıstemeedım
buranın demırbaşı bızız yanı

albumume bakar mısın doğum gunumde esımın aldığı hedıyeyı ekledım:KK17:
Baktım canımcım cok tatlı cıkmıssın yorumu patlattım zaten :KK60:
gule gule kullan yuzugunu hep mutlu ol cnm
bende ıs buldum babam ızın vermedı dun kavga ettık sabahın korunde:KK53:

Şimdi malum sel ve mandişin artık sorumlulukları arttı.E bende araştırma halindeyim az kaldı artık..Bizi mazur görün artık böcük..Siz sohpet edin biz katılırız size:KK31:
Gunaydın canım senın kac gun kaldı dogumuna ?
ben ndn bebıslerı goremıyorum ya :KK14:

Şimdi malum sel ve mandişin artık sorumlulukları arttı.E bende araştırma halindeyim az kaldı artık..Bizi mazur görün artık böcük..Siz sohpet edin biz katılırız size
:KK31:

ölede facede fınk atıyo garular:KK1:buraya gelınce tırt
unuttular bızı:KK5:

senıde hergun görcektım burda unutma:KK20:mazıret kabul edılmez

Baktım canımcım cok tatlı cıkmıssın yorumu patlattım zaten :KK60:
gule gule kullan yuzugunu hep mutlu ol cnm
bende ıs buldum babam ızın vermedı dun kavga ettık sabahın korunde:KK53:

gördum cnm:KK19:cok sağol
ıyıde baban nede ızın vermedı ne dedıkı

X