Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ya olayda var da öldürdü mü bilinmez. Hayır şöyle oldu dese itiraf etmiş olacak, reddediyor
Konuştururlar onu çoktan konuşmuştur bence olay biraz uzatılıyor neden olduğunu anlamadım .önceden programda muge yayin sonrasını özet geçerdi..uzun uzun yayinladilar

Konuştururlar onu çoktan konuşmuştur bence olay biraz uzatılıyor neden olduğunu anlamadım .önceden programda muge yayin sonrasını özet geçerdi..uzun uzun yayinladilar
Bildiğin canlı yayın yapmadılar umarım şimdi geçerler
bence oğlu ile emine de yapmış olabilir o ihtimalde var
burhanda yardım etti diyemiyor da

Bildiğin canlı yayın yapmadılar umarım şimdi geçerler
bence oğlu ile emine de yapmış olabilir o ihtimalde var
burhanda yardım etti diyemiyor da
Çocuk sopa benim odamdaydi dediğinde çocuktan şüphe ettim bakalım ne olacak .belki okula gideceğim yazın siz bana

Aaa ben onu kaçırdım, mutfak camına dayalı idi ne ara ora gitmiş kadın yalan söylüyor oğlunu koruyor heralde
Oğlan benim odada dedi .kadin mutfak caminin kenarında dedi. Acaba burhan oğlan ve adam kargaşa anında itiş kakisla mi öldürdü de burhan a kitliyorlar işi

Nezahat kim vurduya gidecekmiş yahu (Burhanın eşi)
Burhan hadi ben şabanı vurdum sen de benim için nezahati öldürür müydün diyor
Kadın da öldürürdüm diyor
Niye öldürmedin diyor adam
Kadın eve mi soktun diyor
Amanın amanın

izleyemeyeceğim işteyim göz yaşıma engel olamam
o mehmet çok saf ve iyi bir çocuğa benziyor hiç bir çocuk bunu hak etmiyor
Yavrum ya anası kardeşi sevgilisi babasını öldürmüş, üstüne kelepçe ile tüm Türkiye önünde asayişe alınıyor.. yazık değil mi bu çocuğa geleceğine.. ilerde evlenmek istese kim verir çocuğunu kim güvenip işe alacak

X