Mudo Concept'te indirim

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.880
60
Evinizin her köşesi için aradığınızı bulabileceğiniz Mudo Concept mağazaları dekorasyonda fark yaratmayı sevenler için %50’ye varan indirimiyle, kalite ve estetiği yaşadığınız mekânlarla bütünleştiriyor. Banyodan mutfağa, yatak odasından salona, ofisinizden bahçenize kadar evinizin her köşesi için geniş ürün yelpazesine sahip olan Mudo Concept evlerini değiştirmek isteyenler için cazip fiyatlar sunuyor.

‘Ev ve yaşam için her şey’ sloganıyla evlerinizin içinden dışına kadar dekorasyon ve aksesuvar dünyasındaki iddiasını ortaya koyan Mudo Concept, kişisel aksesuvardan iç ve dış mekan mobilyaya, banyo paspasına, yatak örtüsünden çiçeğe kadar her zevklere hitap eden ürünlere sürpriz indirimlerle sahip olmak artık daha kolay. Büyük yaz indiriminde fırsatlar bu kadarla da kalmıyor. Her gün farklı bir ürün grubundaki %50 indiriminden faydalanmak için ‘ Güneşli Günler’ etiketleri kaçırmayın.
istanbul.com

Evet ben de iki gün önce hediye almak üzere gittim. Belirttiğiniz indirimlerden yararlanarak güzel bir ev hediyesi aldım.

X